Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
27 okt 2019
Wereldrecord vrouwen van Camille Herron op de 24 uur
26 okt 2019
WK 24 uur over de helft
22 okt 2019
Backyards Ultra's, de nieuwe trend in het ultralopen
21 okt 2019
Uitslagen en wedstrijden weekend 19-20 oktober
Nieuws in 2019
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
* December
* November
* 30 nov 2015: Eerste WK 50 km in Doha
* 28 nov 2015: Eerste editie 3 Bruggen ultra een succes
* 17 nov 2015: Blaauwbekmarathon 6 februari 2016
* 12 nov 2015: IAU WK trail 2016 in Portugal
* 10 nov 2015: Marathons DFW, 15 jarig jubileum
* 8 nov 2015: Erik Kuijer wint de 50 km en Patrycja Bereznowska de 100 km in Deventer
* 7 nov 2015: Inschrijving 6 uurs-loop open
* 4 nov 2015: Inschrijving voor de laatste Jan Knippenberg Memorial geopend
* 4 nov 2015: Negentiende Berenloop Terschelling
* 3 nov 2015: 10e en laatste MarathonPlus Centennial 50 & 100 kent een prachtig startveld
* 3 nov 2015: Op 22 mei ook een 12-uursloop in Steenbergen
* 2 nov 2015: Yuki Kawauchi, marathon en 50 km
* 2 nov 2015: 6th Belgian Coast Total Run 06-02-2016
* 1 nov 2015: Wedstrijden weekend, van extreme ultra's tot de marathon van New-York
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van November 2001
 

I A U 100KM WORLD 2 0 0 1
Women / Femmes
Page: 1


PERFORM NOM-PRENOM Birthday NAT PLACE

07.28.31 LENNARTZ Birgit 22.11.65 F35 GER LLG ST AUGUSTIN 7/01 KIELGR2001
07.31.12 KOLPAKOVA Elvira 30.10.72 F RUS NAT TEAM 44/01 CLEDER2001
07.31.55 BOTZON Ricarda 4.09.66 F GER NAT TEAM 15/01 EUROCH2001
07.37.02 BYCHKOVA Marina 18.12.75 F RUS NAT TEAM 22/02 EUROCH2001
07.38.21 BYCHKOVA Marina F RUS NAT TEAM 49/02 CLEDER2001
07.39.42 CASIRAGHI Monica 4.04.69 F ITA NAT TEAM 51/03 CLEDER2001
07.42.36 HERRY Karin 2.01.68 F FRA NAT TEAM 26/03 EUROCH2001
07.43.40 SCHAFER Tanja 25.09.67 F GER NAT TEAM 55/04 CLEDER2001
07.46.28 SCHAFER Tanja F GER LTF MARPINGEN 10/02 KIELGR2001
07.49.18 MAGGIOLINI Magali 21.05.69 F FRA 06 NICE COTE AZUR ATHLE 21/01 CHAVAG2001
07.50.58 SEKIYA Akiko 65 F35 JPN NAT TEAM 60/05 CLEDER2001
07.54.27 HERRY Karin F FRA NAT TEAM 61/06 CLEDER2001
07.54.42 HIEBL Elke 12.06.64 F35 GER NAT TEAM 30/04 EUROCH2001
07.56.31 MAGGIOLINI Magali F FRA NAT TEAM 31/05 EUROCH2001
07.58.16 SANDERSON Danielle 26.10.62 F35 GBR NAT TEAM 62/07 CLEDER2001
07.59.42 KARASIOVA Nadehda F40 RUS NAT TEAM 32/06 EUROCH2001
08.00.41 SAKURAI Norimi F JPN 12/01 SARONA2001
08.01.05 SHATYAEVA Valentina 23.11.62 F35 RUS NAT TEAM 35/07 EUROCH2001
08.02.31 MAGGIOLINI Magali F FRA NAT TEAM 65/08 CLEDER2001
08.03.15 BRIONNE Murielle 9.12.67 F FRA NAT TEAM 36/08 EUROCH2001
08.08.59 BYKULOVA Yelena 14.04.64 F35 RUS 16/01 TORHOU2001
08.09.50 SEKIYA Akiko F35 JPN 14/02 SARONA2001
08.10.19 LARIO PORTELA Alcira 8.04.57 F40 POR NAT TEAM 68/09 CLEDER2001
08.10.45 MALAFEEVA Ekaterina 67 F RUS 1 MOSCOU2001
08.11.43 CASIRAGHI Monica F ITA 14/01 FAENZA2001
08.12.22 STUMP Karin 76 F SUI BUSSLINGEN 01 BIENNE2001
08.12.25 BERCES Edith 16.05.64 F35 HUN 18/02 TORHOU2001
08.13.23 BEAULIEU Sylvie 15.06.62 F35 FRA NAT TEAM 69/10 CLEDER2001
08.13.57 RIDDLE Anne 66 F USA /01 USACHP2001
08.14.03 BERCES Edith F35 HUN NAT TEAM 70/11 CLEDER2001
08.17.40 KONDO Kazuko 56 F45 JPN 119/12 CLEDER2001
08.17.50 DRESCHER Anke 14.12.67 F GER SS HANAU-RODENBACH 17/03 KIELGR2001
08.18.18 CHERNIAK Daniele 24.10.61 F35 USA NAT TEAM 120/13 CLEDER2001
08.18.24 BYKULOVA Yelena F35 RUS NAT TEAM 37/09 EUROCH2001
08.19.04 REUTOVICH Irina 21.01.50 F50 RUS KALININGRAD 2 MOSCOU2001
08.21.39 LADYZHINA Oxana 21.07.67 F RUS NAT TEAM 128/14 CLEDER2001
08.23.17 DRESCHER Anke F GER NAT TEAM 132/15 CLEDER2001
08.24.35 DUVAL Dominique 2.03.54 F45 FRA NAT TEAM 135/16 CLEDER2001
08.25.13 LADYZHINA Oksana F RUS 13/01 BEZANA2001
08.25.23 DRESCHER Anke F GER NAT TEAM 39/10 EUROCH2001
08.25.26 DEVINE PFEIFFER Jennif 1.11.71 F USA NAT TEAM 137/17 CLEDER2001
08.26.02 REUTOVICH Irina F50 RUS NAT TEAM 140/18 CLEDER2001
08.26.55 RYSINA Irina 57 F40 RUS NAT TEAM 40/11 EUROCH2001
08.27.29 KRESSE Nicole 73 F GER LLC MARATHON REGENSBURG 21/04 KIELGR2001
08.29.28 AUXILIADORA VENANCIO 2.05.58 F40 BRA MEMORIAL 17/01 MADRID2001
08.29.28 LACOMBE Christiane 30.01.60 F40 FRA 74 ATHLE ST JUNIEN 74 36/02 CHAVAG2001
08.31.44 MAC CAUL Elisabeth 10.10.59 F40 RSA NAT TEAM 156/19 CLEDER2001

Voor toelichting op de codes in de laatste kolom zie http://www.ultraned.org/n_item/f802.html

Met dank aan Gerard Stenger, IAU record committee 

 
[ top pagina ]