Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
20 mei 2018
Rombout Breedveld en Leonie Ton Winnen Elfsteden Ultraloop
17 mei 2018
De Friese Elfstedentocht voor ultralopers, 1998 - 2005
12 mei 2018
Ragna Debats Wereldkampioene trail
11 mei 2018
Sri Chinmoy 100 en 50 km 3 juni
Nieuws in 2018
* Mei
* 20 mei 2018: Rombout Breedveld en Leonie Ton Winnen Elfsteden Ultraloop
* 17 mei 2018: De Friese Elfstedentocht voor ultralopers, 1998 - 2005
* 12 mei 2018: Ragna Debats Wereldkampioene trail
* 11 mei 2018: Sri Chinmoy 100 en 50 km 3 juni
* 9 mei 2018: Zesdaagse Hongarije
* 4 mei 2018: Paul Kamphuis overleden
* 3 mei 2018: Marathonvriend Hans Kleinekoort uit Soest overleed op 18 maart 2018
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van November 2001
 

XX SUPERMARATON 2001 (POL)
I A U CALISIA 2001
INTERNATIONAL Witeld Bielewicz
ASSOCIATION OF Championships of Poland 100Km u. l. Ludzka 29
ULTRARUNNERS 7. 10. 2001 PL 62-800 Kalisz Pologne


NOM-PRENOM DD.MM.YY CAT NAT PLACE

06.38.57 SEKOWSKI Piotr 5.09.67 M POL WMKS PLONSK 1 KALISZ2001
06.59.26 TIAZKHOROB Igor 67 M RUS NIEZRZESZONY KURSK 2 KALISZ2001
07.07.05 JANICKI Jaroslav 6.07.66 M POL ENERGETYK GRYFINO 3 KALISZ2001
07.07.07 KAWECKI Artur 70 M POL LZS JEZOW SUDECKI 4 KALISZ2001
07.16.57 OKILKA Ihor 65 M UKR NIEZRZESZONY Lwow 5 KALISZ2001
07.17.25 PEDZICH Waldemar 61 M40 POL ULKS PRZEDMIESCIE LELIS 6 KALISZ2001
07.27.45 MAGIER Andrzej 23.01.62 M POL LKS ZORZA GDYNIA 7 KALISZ2001
07.38.49 CIEPLAK Maciej 62 M POL RMKS RYBNIK 8 KALISZ2001
07.39.56 ADAMSKI Szczepan 68 M POL JUVENIA BIALYSTOK 9 KALISZ2001
08.09.47 PISMENKO Wojciech 63 M POL OKNO NA POWIAT SWIDWIN 10 KALISZ2001
08.13.14 TOREBKO Jerzy 50 M50 POL JUVENIA BIALYSTOK 11 KALISZ2001
08.27.53 NIWINSKI Grzegorz 58 M40 POL KB TUPOT USTKA 12 KALISZ2001
08.30.19 BOGDANOWICZ Zbigniew 17.07.57 M40 POL GRYFIA S.A 13 KALISZ2001
08.40.39 CZYZ Grzegorz 67 M POL SOKOL TARNOW 14 KALISZ2001
08.42.55 KASPRZAK Bogdan 54 M45 POL NEPTUN KOLOBRZEG 15 KALISZ2001
08.46.15 OSINSKI Sylwester 69 M POL NIEZRZESZONY MIEDZYRZECZ 16 KALISZ2001
08.51.02 MOZDZIERZ Pawet 66 M40 POL SOKOL TARNOW 17 KALISZ2001
08.58.00 JAKUBIK August 15.01.59 M40 POL KS POGON RUDA SI 18 KALISZ2001
09.00.17 KRAWCZYK Barbara 64 F35 POL MLKS OSTRODA 19/01 KALISZ2001
09.05.04 SMIECHOWSKI Pawet 72 M POL KB OLIMP TOMASZOW 20 KALISZ2001
09.12.45 JALOWSKI Tomasz 67 M POL GTMB AMATOR GORZOW WLKP 21 KALISZ2001
09.13.15 SKAKLUK Jan 50 M50 POL KLUB BIEGACZA LEGIONOVO 22 KALISZ2001
09.15.04 DUBIEL Damian 77 M POL NIEZRZESZONY CHORZOW 23 KALISZ2001
09.24.09 ROMAN Elzbieta 54 F45 POL ULKS OPAL KUDOWA ZDROJ 24/02 KALISZ2001
09.30.22 SZYMKOW Henryk 50 M50 POL AGROMA RZESZOW 25 KALISZ2001
09.39.02 KLIMCZAK Leszek 57 M40 POL PORT GDANSK 26 KALISZ2001
09.44.27 ROPIAK Ryszard 44 M55 POL LKS KURPIE MYSZYNIEC 27 KALISZ2001
09.45.31 LUKASZEWICZ Josef 58 M40 POL NIEZRZESZONY RUMIA 28 KALISZ2001
09.51.13 MAKOWSKI Marek 60 M40 POL JW WEGORZEWO 29 KALISZ2001
09.51.17 RUTA Tadeusz 50 M50 POL WKB META LUBLINIEC LODZ 30 KALISZ2001
09.55.23 MILOTA Grzegorz 64 M POL GTMB AMATOR GORZOW WLKP 31 KALISZ2001
10.00.55 BARTLEWSKI Leszek 60 M40 POL KB MARATONCZYK WILKANOWO 32 KALISZ2001
10.05.51 KOWALCZUK Michal 77 M POL KB UWKS WAT WARSZAWA 33 KALISZ2001
10.08.34 GRZYBOWSKI Krzysztof 57 M40 POL GTMB AMATOR GORZOW WLKP 34 KALISZ2001
10.09.12 KLAVNIEKS Vladimirs 51 M50 LAT LSC RYGA 35 KALISZ2001
10.13.04 LYSIAK Rafal 74 M POL TKKF RELAKS 36 KALISZ2001
10.14.25 SZALOWSKI Andrzej 53 M45 POL NIEZRZESZONY WARSZAWA 37 KALISZ2001
10.17.09 BENASIAK Alicja 52 F45 POL TKKF BESKIDEK 38/03 KALISZ2001
10.25.12 KLINTS Raymond 53 M45 LAT LSC RYGA 39 KALISZ2001
10.27.24 RZODA Jozef 57 M40 POL TKKF JASTRZAB RUDA SI 40 KALISZ2001
10.30.27 PELC Ceslaw 57 M40 POL NIEZRZESZONY RYBNIK 41 KALISZ2001
10.31.15 OLENIAK Jaroslaw 74 M POL GEDIA POLAND NOWA S61 42 KALISZ2001
10.34.19 BRESSA Zbigniew 60 M40 POL MLKF GOSWINNOWICE PACZKOW 43 KALISZ2001
10.34.59 ZADROZNY Waldemar 48 M50 POL NIEZRZESZONY TYLKOWO 44 KALISZ2001
10.37.46 WYPYCH Radoslaw 69 M POL KB REEBOK WARSZAWA 45 KALISZ2001
10.37.47 SIEPIETOWSKI Piotr 69 M POL NIEZRZESZONY WARSZAWA 46 KALISZ2001
10.45.14 TADAJEWSKI Zygmunt 53 M45 POL UKS JEDYNKA NOWY DWOR 47 KALISZ2001
10.46.01 GRAMONT Patryk 76 M POL NIEZRZESZONY NOWA SOL 48 KALISZ2001
10.47.11 FOJCIK Wilhelm 43 M55 POL NIEZRZESZONY RYBNIK 49 KALISZ2001
10.54.58 SZKUDLAREK Michal 33 M65 POL TKKF GRYF SMIGIEL 50 KALISZ2001
10.55.02 KAMASZEWSKI Wojciech 56 M POL NIEZRZESZONY WARSZAWA 51 KALISZ2001

Thanks to Gerard Stenger, IAU record committee 

 
[ top pagina ]