Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
31 dec 2019
Sri Chinmoy Inspiration Marathon zaterdag 25 januari 2020
28 dec 2019
Trailrunning: samen rennen door de Limburgse heuvels (NRC 6 mei 2019)
27 dec 2019
Eindstand M&U Cup 2019
11 dec 2019
Wat te doen in de Kerstvakantie?
Nieuws in 2019
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Februari 2002
 
De tijden zijn niet de gelopen tijden, maar de tijden gecorrigeerd naar
leeftijd. Vervolgens zijn de puntentabellen voor mannen en vrouwen toegepast.


Zolder, 50 km, 9 februari 2002 Programmatuur van
Meylandt A.C. (Looise A.V.) Anton H.M. Smeets
Stand Limburg Trofee * * * * * * * * * * Pagina 1

Nr. Naam GJ Nat. Cat. Gecorr.
Tijd Punten

99 Magda Van Mol 560619 BEL W45 3:36'24" 828
83 Jan Vandendriesche 610606 BEL M40 3:13'06" 783
92 Wolfgang Schwerk 550728 GER M45 3:15'13" 766
84 Frans Vanderzanden 470803 BEL M50 3:17'13" 751
54 Walther Beeken 501011 BEL M50 3:18'25" 742
33 Ivan Hostens 631117 BEL Mse 3:19'41" 732
117 Paul Beckers 620822 BEL Mse 3:24'18" 698
118 Brabants 630514 BEL Mse 3:24'38" 696
51 Renaat Moyson 611002 BEL M40 3:25'42" 688
89 Philip Verdonck 721228 BEL Mse 3:26'19" 684
109 Astrid Benohr 571008 GER W40 4:00'24" 675
119 Wim Epskamp 540108 NED M45 3:28'35" 668
9 Johan Cornelis 580419 BEL M40 3:28'53" 666
112 Leo Pardaens 440705 BEL M55 3:29'03" 665
113 Ronald Kessenich 390531 NED M60 3:3120 649
93 Patrick Zoete 600917 BEL M40 3:33'19" 636
23 Karl Graf 501217 GER M50 3:36'18" 617
53 Jan Nabuurs 620517 NED Mse 3:36'36" 615
49 Suzanne Maes 520623 BEL W45 4:13'02" 606
90 Williame Verdonck 441209 BEL M55 3:38'23" 604
56 Henry Okkersen 451016 NED M55 3:38'47" 601
2 Karine Bakker 690428 BEL Wse 4:14'33" 598
110 Lex de Boer 470623 NED M50 3:39'37" 596
10 Chris Cornu 610730 BEL M40 3:39'48" 595
8 Paul Celis 550612 BEL M45 3:40'22" 591
65 Koos Rademaker 450528 NED M55 3:41'14" 586
67 Vincent Schoenmakers 390724 NED M60 3:42'17" 580
13 Roland De Clerckx 560205 BEL M45 3:42'27" 579
59 Andy Paesen 640928 BEL Mse 3:43'17" 574
43 Michael Lorenz 580419 GER M40 3:43'35" 572
30 Lies Heynen 560214 NED W40 4:19'45" 572
120 Robert Verbeke 421026 BEL M55 3:46'46" 553
3 Ron Bakker 561001 NED M45 3:48'08" 545
29 Bernadette Maebe 581120 BEL W40 4:25'40" 543
37 Patrick Kloek 641119 BEL Mse 3:51'53" 524
40 Edwin Lenaerts 661129 BEL Mse 3:52'56" 521
62 Jo Pfeifer 470510 NED M50 3:53'41" 514
64 Alain-Daniel Poncelet 661208 BEL Mse 3:55'18" 505
50 Ben Mol 490322 NED M50 3:55'42" 503
121 Frans Bundgens 470814 GER M50 3:55'58" 502
14 Herman De Sobrie 520302 BEL M45 3:58'36" 488
22 Jozef Geeroms 591014 BEL M40 4:00'10" 479
61 Sabina Parker 541124 GER W45 4:40'14" 478
91 Wolfgang Michollek 600122 GER M40 4:01'36" 472
44 Peter Ludden 620622 GER Mse 4:03'43" 461
82 Ronny Vanbelle 631010 BEL Mse 4:04'18" 458
36 Willy Janssen 500919 BEL M50 4:04'21" 458
19 Michael Fritz 560814 GER M45 4:05'00" 455
48 Luc Maes 520426 BEL M45 4:06'41" 447
12 Wilson Dammekens 520531 BEL M45 4:06'47" 446
76 Ton van 't Veer 570829 NED M40 4:06'49" 446
85 Jacques Vandewal 520405 BEL M45 4:07'42" 442
27 Wijnand Gulikers 540605 NED M45 4:08'01" 440
32 Jos Hopman 390318 NED M60 4:12'38" 418
15 Chris Dhooge 700907 BEL Mse 4:14'20" 410
31 Gijs Honing 450609 NED M55 4:15'18" 406
68 Michael Schroers 690624 GER Mse 4:18'34" 391
63 Simon Pols 520914 NED M45 4:19'23" 387
55 Hans Nieuwenhuijse 460405 NED M55 4:21'14" 379
71 Steven Tack 710418 BEL Mse 4:22'16" 374
60 Marc Dierckx 601218 BEL M40 4:23'33" 369
4 Marc Beffort 620422 BEL Mse 4:24'56" 363
66 Leon Schepers 580312 BEL M40 4:25'16" 362
57 Piet op 't Broek 470106 NED M55 4:27'37" 352
100 Dieter Van Meensel 620405 BEL Mse 4:29'04" 346
73 Dirk Thys 691121 BEL Mse 4:29'22" 344
47 Gino Maes 630414 BEL Mse 4:29'29" 344
18 Ton Epskamp 520928 NED M45 4:33'51" 326
77 Wim van Brummen 491208 NED M50 4:33'58" 326
86 Monik Vanloock 610320 BEL W40 5:25'08" 314
105 An De Winter 710827 BEL Wse 5:26'57" 309
78 David Van Buggenhout 700720 BEL Mse 4:39'30" 304
96 Victor Massart 530220 BEL M45 4:41'55" 295
116 Richard van Klooster 661214 NED Mse 4:43'13" 290
11 John Cremers 600229 NED M40 4:44'56" 284
103 Jan van Raalte 540904 NED M45 4:45'28" 282
122 Hein Bodelier 480623 NED M50 4:59'01" 234
20 Rob Froonhoff 660425 NED Mse 4:59'09" 234
104 Pascal Deck 661022 BEL Mse 5:26'57" 149


Anton Smeets
smeets-pauptit@hetnet.nl
 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]