Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
24 feb 2020
Zes Uur van de Haarlemmermeer 2020: 20ste editie op zaterdag 27 juni
23 feb 2020
Belgisch Kampioenschap 24 uur, Baanultra Steenwijk 50-100 km
19 feb 2020
25e Dirix Zes Uren en 50 km Ultraloop Stein op 1 maart
11 feb 2020
Zestig van Texel ontloopt de Paasdrukte van 2021
Nieuws in 2020
* Februari
* 24 feb 2020: Zes Uur van de Haarlemmermeer 2020: 20ste editie op zaterdag 27 juni
* 23 feb 2020: Belgisch Kampioenschap 24 uur, Baanultra Steenwijk 50-100 km
* 19 feb 2020: 25e Dirix Zes Uren en 50 km Ultraloop Stein op 1 maart
* 11 feb 2020: Zestig van Texel ontloopt de Paasdrukte van 2021
Nieuws in 2019
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Maart 2002
 

Tussentijds Klassement - 17:03u
StartNrCat Naam Nat Club Rondes Afstand LaatsteDoorkomst
92 M40 Moyson, Renaat Bel A.C. Opwijk 9 50000 03:23:49
42 MSEN Oonk, Jeffry Ned Hellas Triathlon 9 50000 03:48:58
241 V40 Lürken, Hildegard Dui Germania 07 Dürwiß 9 50000 05:17:25
233 V40 Fries de, Barbara Dui Germania 07 Dürwiß 9 50000 05:17:25
82 M40 Houben, Jean Ned Loopgroep Meers 9 50000 05:19:13
217 V20 Cazemier, Janneke Ned Artemis 9 50000 05:22:33
27 MSEN Huntjens, Pedro Ned av Unitas 9 50000 05:24:00
47 MSEN Rademaker, Falco Ned P.S.V. Atletiek 9 50000 05:25:05
282 M45 Jong de, Bert Ned Hague Road Runners 9 50000 05:25:36
87 M40 Mandelartz, Johannes Dui Germania 07 Dürwiß 9 50000 05:25:48
44 V20 Duda, Elke Dui Troisdorfer LG M.U.T. 9 50000 05:25:50
266 M45 Maes, Luc Bel av Molenland 9 50000 05:27:17
267 M50 Flume, Karl-Heinz Dui Viermerker Dortmund 9 50000 05:27:41
236 V40 Hausmann, Martina Dui LG Würzburg 9 50000 05:31:42
205 M60 Jost, Karl-Heinz Dui 9 50000 05:34:09
238 MSEN Peters, Helmut Dui LG Mützenich 9 50000 03:23:09
120 M45 Frings, Josef Dui VSV Grenzland Wegberg 9 50000 03:58:53
43 MSEN Paüken, Ralf Dui LG Mützenich 9 50000 04:08:43
291 M45 Turksma, Siebe Ned GAC Hilversum 9 50000 04:09:51
137 M45 Mütze, Willem Ned R.W.V. Rotterdam 9 50000 04:17:07
279 M40 Veer van 't, ton Ned AV Sprint 9 50000 04:23:50
71 M40 Bienemann, Norbert Dui LLG Laufsport Kevelaer 9 50000 04:34:41
85 M40 Laputs, Anatoli Wit GV KL Vitabeg 9 50000 04:35:19
72 M40 Boltjes, Peter Ned av Aquilo 9 50000 04:37:38
299 V45 Thiessen, Maria Dui DLC Aachen 9 50000 04:56:42
83 M40 Ickert, Peter Dui V.S.V. Grenzland 9 50000 05:12:00
208 M60 Pospiech, Hans-Jürgen Dui SG Ruhrgas 9 50000 05:29:04
30 MSEN Johannes, Horst Dui 9 50000 05:29:17
184 M50 Wandt, Harald Dui LG Gummersbach 9 50000 05:33:59
252 V40 Stangneth, Ingrid Dui TV Friesen Telgte 9 50000 05:34:33
256 V50 Bayer, Else Dui 9 50000 05:36:18
140 M45 Pinxt, Servé Ned 9 50000 05:36:58
29 MSEN Jakobs, Ruud Ned R.A.V. De Komeet 9 50000 05:37:54
125 M45 Haude, Günther Dui Post-SV Holzminden 9 50000 05:37:58
93 M40 Nießen, Thomas Dui Germania 07 Dürwiß 9 50000 05:39:20
255 V40 Winkels, Christel Dui LLG Laufsport Kevelaer 9 50000 05:40:20
224 V20 Wasser, Ellen Dui LLG Laufsport Kevelaer 9 50000 05:40:20
199 M60 Adamczyk, Viktor Dui MRRC München 9 50000 05:40:25
23 MSEN Froonhoff, Rob Ned av Veteranen Nederland 9 50000 05:41:34
220 V20 Mönnichs, Barbara Dui 9 50000 05:41:34
197 M55 Rinke, Peter Dui LG Beek 9 50000 05:42:48
263 V50 Roedder, Angelika Dui LT Alt Erkrath 9 50000 05:42:49
138 M45 Oleff, Walter Dui LC Spiridon-Rureifel 9 50000 05:45:46
75 M40 Cloosterman, Theo Ned 9 50000 05:46:36
168 M50 Hoek van der, Jan Ned sv Friesland 9 50000 05:46:42
264 V50 Scheer, Karin Dui LG Gummersbach 9 50000 05:47:11
196 M55 Pesch, Helmut Dui Germania 07 Dürwiß 9 50000 05:48:09
227 V40 Becker, Barbara Dui 9 50000 05:49:36
124 M45 Hamacher, Hans-Winand Dui TVG Obermaubach 9 50000 05:53:23
103 M40 Siarhei, Mjalik Wit GV KL Vitabeg 9 50000 05:53:36
110 M45 Beek van de, Carrie Ned HAC 9 50000 05:54:59
165 M50 Fritsche, Heinz-Günther Dui LG Beek 9 50000 05:54:59
90 M40 Menzen, Peter Dui LT Buga Düsseldorf 1999 9 50000 05:55:03
180 M50 Somers, Jan Ned 8 44500 05:24:10
171 M50 Mauritz, Klaus Dieter Dui Post-SV Holzminden 8 44500 05:26:07
3 MSEN Nabuurs, Jan Ned av De Keien 8 44500 03:24:39
63 MSEN Visschedijk, Johan Ned Hellas Triathlon 8 44500 03:37:27
127 M45 Heijenk, Wim Ned av Monnickendam 8 44500 03:46:19
118 M45 Euverman, Herman Ned av Pec 1910 8 44500 03:54:59
49 MSEN Robertson, Alan Bri D.V.V. Herford 8 44500 03:55:25
192 M55 Kock, Theo Ned av Caesar 8 44500 04:03:39
153 M45 Völl, Günter Dui LG Mützenich 8 44500 04:11:19
190 M55 Hulsmans, Pier Bel B-A.D.D. 8 44500 04:24:31
53 MSEN Schmitz, Mario Dui 8 44500 04:26:01
154 M45 Wienands, Guido Dui TVG Obermaubach 8 44500 05:17:02
230 V40 Buiter, Erna Ned Impala 8 44500 05:22:08
143 M45 Schödel, Wolfgang Dui A.S.V.-LT Kemperdick 8 44500 05:30:06
187 M55 Berka, Volker Dui DJK Ochtendung 8 44500 05:37:46
262 V50 Krieger, Ingeborg Dui TSV Hochdal 8 44500 05:38:44
259 V50 Eichner, Sigrid Dui 100 Marathon Club 8 44500 05:39:19
109 M45 Becker, Karl-Heinz Dui S.G. Ruhrgas 8 44500 05:49:36
213 M60 Schweim, Klaus Dui LG Gummersbach 8 44500 05:57:07
102 M40 Schmidt, Jürgen Dui Germania 07 Dürwiß 7 39000 03:43:48
117 M45 Epskamp, Ton Ned av Startbaan Amstelveen 7 39000 03:35:34
136 M45 Moors, Hubert Dui Dülkener SV 06 7 39000 03:36:02
50 MSEN Rotthues, Jürgen Dui SUS Stadtlohn 7 39000 03:45:13
297 M50 Jackel, Heinz Dui LG Kreis Ahrweiler 7 39000 04:08:36
167 M50 Güdelhöfer, Ernst Dui Alfterer S.C. 7 39000 05:22:49
292 MSEN Bosman, Gerd Bel The Sonckies 7 39000 05:26:09
219 V20 Jöhring, Jutta Dui TUSEM Essen 6 33500 03:05:42
80 M40 Hendriks, Jean Ned DSM Running Team 6 33500 02:42:30
78 M40 Korczowski, Marek Dui Troisdorfer LG M.U.T. 6 33500 02:57:05
113 M45 Buteneers, Joseph Bel T.A.C.T. Sint-Truiden 6 33500 02:57:42
24 MSEN Gable, Jürgen Dui Vereinigte Turnersch Zwei6 33500 03:02:46
13 MSEN Beine, Jörg Dui Non-Stop-Ultra Brakel 6 33500 03:08:04
250 V40 Schwing, Beate Dui OSC Waldniel 6 33500 03:09:03
40 MSEN Munzlinger, Siegfried Dui LT Waldalgesheim 6 33500 03:14:39
271 M45 Raalte van, Jan Ned Triathlon Vereniging Alme6 33500 03:18:12
32 M60 Knab, Ulli Dui Troisdorfer LG M.U.T. 6 33500 03:31:21
69 MSEN Wouda, Gerben Ned av Caesar 6 33500 03:38:20
191 M55 Kuijpers, Theo Ned av De Keien 6 33500 03:42:26
123 M45 Gulikers, Wijnand Ned av Caesar 6 33500 03:46:20
211 M60 Rössler, Siegfried Dui D.V.V. 6 33500 03:49:19
97 M40 Proost, Jos Ned av Veteranen Nederland 5 28000 02:29:36
19 MSEN Doorten, H Ned AAC '61 5 28000 02:07:02
105 M40 Verboort, Jos Ned DSM Running Team 5 28000 02:36:36
258 V50 Eckardt, Susanne Dui LLG Laufsport Kevelaer 5 28000 03:10:44
298 MSEN Tack, Steven Bel Road Runners Torhout 4 22500 01:59:58
68 MSEN Willems, André Karl Dui Troisdorfer LG M.U.T. 4 22500 01:50:55
15 MSEN Broek op t, Ralf Ned TVS 4 22500 01:53:30
10 MSEN Andrick, Guido Dui Tura Remscheid-Süd 4 22500 01:57:42
215 V20 Ahrberg, Daniela Dui Non-Stop-Ultra 4 22500 02:49:46
193 M55 Nieuwenhuijse, Hans Ned av Startbaan Amstelveen 3 17000 01:29:37
295 M45 Heskamp, Herman Ned GAC Hilversum 2 11500 01:07:27
260 V50 Goldkuhle, Claudia Dui LLG Laufsport Kevelaer 2 11500 01:23:19
84 M40 Kainz, Felix Dui Lok Potsdam 1 6000 00:40:15
6 M45 Epskamp, Wim Ned av Haarlemmermeer 0 500

 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]