Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
10 dec 2017
Uitslagen weekend 8-10 december
8 dec 2017
Spannende ontknoping van de M&U Cup 2017 en voorbereiding editie 2018
5 dec 2017
Vriendenloop van De Panne naar Knokke op 24-02-2018
3 dec 2017
Uitslagen weekend 2-3 december
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
* December
* 31 dec 2009: Leesvoer
* 30 dec 2009: Aantallen starters en afgelegde kilometers bij de NL ultralopen 2009
* 29 dec 2009: Inschrijving hele en halve JKM officieel geopend
* 26 dec 2009: Overzicht etappelopen Europa 2010
* 22 dec 2009: Henry Okkersen: wedstrijdorganisator en loper
* 21 dec 2009: André ’s Kromme Rijn Marathon 7 februari 2010
* 20 dec 2009: Daventria Centennial: ”JKM here I come !”
* 14 dec 2009: Eindstand M&U Cup 2009
* 14 dec 2009: Nieuw wereldrecord vrouwen tijdens 24 uur in Taiwan
* 14 dec 2009: Trans Austria 2009: 1000 km hardlopen binnen 100 uur
* 7 dec 2009: Marathon van Kasterlee; alternatief voor de 7-heuvelenloop
* 4 dec 2009: Nog één keer Spartathlon??
* 3 dec 2009: Tussenstand M&U Cup na Geldrop
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van November 2009
 
Samenvatting. Onderstaand de Engelstalige lijst van 26 Nederlandse ultralopen in 2010, waarbij ten behoeve van de buitenlandse UltraNed-bezoekers wat karakteristieken bij elk evenement worden genoemd, zodat zij een indruk krijgen van het soort ultraloop. Drie groepslopen zijn niet in de lijst opgenomen.

2010 Calendar Ultramarathons The Netherlands
(Version 30 November 2009 - with change Castricum towards 17 April inserted 10 December )
Editor: Martien Baars, Texel


Below the current list of 26 ultra races and runs in The Netherlands for 2010. Each run is denoted with its geographical name of the start (& finish) site printed in bold. The (J-C) marking means that the loop is officially measured by a federation official with a bike equipped with a calibrated Jones/Oerth-Counter.

The following 14 ultra events are or will be official KNAU races, in chronological order: Stein 6 hrs, Jan Knippenberg Memorial 161 & 80 km, Hank 120 & 60 km, Steenbergen 24 & 6 hrs, Vijfhuizen 6 hrs, Around Voorne 50 km, The Hague 12 & 6 hrs, Gorinchem 50 km (track), Assen 50 km, Deventer 144 hrs, Winschoten 100 & 50 km, Amersfoort 6 hrs, Deventer 100 & 50 km and Epe 6 hrs. The latter two are track races. It is not yet known whether all of these KNAU-races will also apply for an IAU Label.

Check for all details the run info in the calendar section ('Kalender') of Ultraned or on the websites that are listed, although these may not have been fully updated yet for the 2010 editions.
Please note that the email addresses are written with the @ sign substituted by <at>, in order to make these addresses less vulnerable for automatic internet search programs that generate address lists for spam mailings.

- - - - - 2010 - - - -

Sunday 3 January: Fat Ass Fifty Schinnen, 50 km on a hilly loop of 4 km, sponsor run for the Tegla Loroupe Peace Foundation in Kenya; Ger Wijenberg, 0031-46-4350435, gerwijenberg <at> home.nl, http://www.ultraned.org/k_item/f010720100103.php

Sunday 7 March: International Six Hours Ultrarace Stein, 6 hrs (with 50 km timings), electronic Roemers chip, loop 3.1 km (J-C); Stichting Ultraloop Stein, Han Frenken, 0031-46-4339451, info <at> ultraloopstein.nl, http://www.ultraloopstein.nl

Sunday 14 March: Ultrarun Gilze, 65 km and marathon on loop of 22 km; sponsor run for cancer, De Lotgenoten; Toon de Jongh, 0031-6-53278300, ultraloop <at> delotgenoten.nl, http://www.delotgenoten.nl

Saturday 20 March: Limburg Zwaarste, Heerlen, about 70 km on a hilly trail; friendship landscape run by Willem Mütze, 0031-45-572143, funrunner2 <at> home.nl, http://www.funrunner-heerlen.nl

Good Friday 2 / Saturday 3 April: Jan Knippenberg Memorial, 100 EM (161 km), Vlaardingen to Den Helder and 50 EM (80 km) IJmuiden to Den Helder. The ‘longest beachrun of the world’ starts at 22:00 in the evening of Good Friday. The ‘half’JKM starts 08:30 on Saturday 3. The finish closes 18:00 so cutoffs are 20 hrs and 9,5 hrs resp. There is a prerequisite for entries of the 100 miles: a 100 km race within 9.30 or a 24 hrs race with more than 200 km. Hermy Heymann, 0031-318-521231, h.heymann <at> wxs.nl, http://www.ultraned.org/k_item/f105120100402.php

Saturday 17 April: Forest-Dune-Beach Run, Castricum, about 60 km trail through different landscapes, simultaneously with a walking event by SV De L.A.T.; friendship run by Willem Mütze, 0031-45-572143, funrunner2 <at> home.nl, http://www.funrunner-heerlen.nl

Saturday 1 May: Ultrarun Hank, 120 km and 60 km on a large landscape loop of 60 km, also marathon on (part of ) this loop, Stichting Hankse Hardloop Organisatie, Henny Wijnands, 0031-162-402913, stichtingh2o <at> planet.nl, http://www.stichtingh2o.nl

Saturday 8 & Sunday 9 May: International 24 hours of Steenbergen, 24 hrs & 6 hrs (Sunday) & marathon (Saturday), with use of the Champion Chip on a loop of 2.125 km (J-C). The 24 hrs comprise both Open Race and Dutch Championship 24 hrs; SV Diomedon, Peter Suijkerbuijk, 0031-167-540666, info <at> ultraloopsteenbergen.nl, http://www.ultraloopsteenbergen.nl

Saturday 8 May: Eemlake Run (Eemmeerloop), Bunschoten, 50 km, one large landscape loop; Trimvereniging Quo Vadis, Maria Ruizendaal, 0031-33-2981111, jan.ruizendaal <at> planet.nl, http://www.quovadisbunschoten.nl

Saturday 15 May: Self Transcendence 100 and 50 km, Amsterdam, loop of 2 km (J-C) in the ‘Amsterdamse Bos’; Sri Chinmoy Marathon Team Nederland, Nitish Zuidema, 0031-23-5160362, amsterdam <at> srichinmoyraces.org, http://www.srichinmoyraces.org/nl

Saturday 29 May: Six Hours Race Haarlemmermeer, Vijfhuizen, 6 hrs, Champion Chip, loop 2.25 km on the former Floriade premises (west of Hoofddorp); AV Haarlemmermeer, Jos de Krijger, 0031-6-54226903, jos.de.krijger <at> albron.nl, http://www.avhaarlemmermeer.nl

Already fully booked: Saturday 29 May - Friday 4 June: Pieter-ROG-pad Wadden Sea Special, Harlingen-Den Helder-Texel-Vlieland-Terschelling-Ameland-Schiermonnikoog-Holwerd-Harlingen, stagerun over 400 km in 7 days, a real tour around the Wadden Sea, with the nights spent in a boat; Runners Oost-Groningen, Sietze Houwen, 0031-598-451784, informatie <at> pieterrogpad.nl, http://www.pieterrogpad.nl

Sunday 13 June: Around Voorne (Rondje Voorne), Brielle, 50 km, one large landscape loop including 10 km beach (but J-C measured!); Voorne Atletiek, Henk Dekker, 0031-181-415960, h.a.dekker <at> hccnet.nl, http://www.rondjevoorne.nl

Saturday 19 June: 12 Hours The Hague (Den Haag), 12 & 6 hrs, Champion Chip, loop 1.86 km (J-C, new measurement 2007); Haag Atletiek, Jeannet Bloks, 0031-70-3236846, 12uurs <at> haagatletiek.nl, http://www.haagatletiek.nl

Friday 25 June: 50 km International Track Race Gorinchem, elite track race with cutoff 4 hrs, start 19:00, electronic timing, AV Typhoon, Jeroen Romeijn, 0031-6- 54697501, jeroenromeijn <at>hotmail.com, http://www.50kmgorinchem.nl

Saturday 3 July: Round of Amsterdam, 60 km, one large landscape loop, simultaneously with a walking event by SV De Lange Afstand Tippelaars, friendship landscape run by Willem Mütze, 0031-45-572143, funrunner2 <at> home.nl, http://www.funrunner-heerlen.nl

Sunday 4 July: Ultrarace The Fifty of Assen, 50 km, on loop of 5 km including unpaved roads and the 400 m track; AV AAC ’61, Nellie van der Made, 0031-6-53386867, mica.made <at> planet.nl, http://www.de50vanassen.nl

Sunday 4 - Saturday 10 July: International Six Days Daventria, Deventer, 144 hrs, loop not yet confirmed (either 2,5 km road or 400 m track); AV Daventria, Ed van Beek, 0031-6-50233323, e.vanbeek <at> aventus.nl, http://www.avdaventria.nl

Saturday 28 August: The Monks Trail (Monnikentocht), Ter Apel-Bourtange, 50 km, point-to-point landscape run; Runners Oost-Groningen, Richard de Vries, 0031-597-432925, info <at> monnikentocht.nl, http://www.monnikentocht.nl

Sunday 29 August: The Fifty of Gouda, 50 km, loop 5.053 km; AV Gouda, Clemens Wennekes, 0031-6-29043415, clemenswennekes <at> hotmail.com, http://www.avgouda.nl

Saturday 11 September: RUN 2010 Winschoten, Open Race and Dutch Championship 100 km, plus 50 km as part of the IAU 50K Trophy, loop 10 km (J-C) with the use of the Champion Chip; Stichting Ultraloop Winschoten, Liesbeth Jansen, 0031-6-22490053, racedirector <at> runwinschoten.nl, http://www.runwinschoten.nl

Saturday 25 September: Self Transcendence 6 hrs, Amsterdam, loop of 2 km (J-C) in the ‘Amsterdamse Bos’; Sri Chinmoy Marathon Team Nederland, Nitish Zuidema, 0031-23-5160360, amsterdam <at> srichinmoyraces.org, http://www.srichinmoyraces.org/nl

Sunday 3 October: Ultrarace Amersfoort, 6 hrs, also marathon, loop 4.85 km (J-C, but validity expired); AV Triathlon, http://www.ultraloop.nl

Saturday 9 October: Berg en Dal 60 km, Nijmegen, about 60 km on hilly trail, simultaneously with a walking event by SV De L.A.T, friendship landscape run by Willem Mütze, 0031-45-572143, funrunner2 <at> home.nl, http://www.funrunner-heerlen.nl

Sunday 14 November: Daventria Centennial, Deventer, track 100 and 50 km; AV Daventria, Ed van Beek, 0031-6-50233323, e.vanbeek <at> aventus.nl, http://www.avdaventria.nl

Wednesday 29 December: Six Hours Heerde, track 6 hrs; AV De Gemzen, Aleid Bosch, 0031-578-694041, j.h.a.bosch <at> online.nl, http://www.gemzen.nl

- - - - - 2011 - - - -

Please track the news and the calendar section on this site www.UltraNed.org for more info and possible changes. 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]
 

 
 
 
Volgende zondag, 29 november, is de voorlaatste wedstrijd van de M&U Cup 2009, de 't Is (voor) Niks Marathon te Geldrop.

Zoals de naam het zegt, is deze wedstrijd gratis. Je leest het goed: GRATIS. Maar dat deze wedstrijd maar 'niks' zou zijn, is allesbehalve
waar. Als de weergoden hun duivels ontbinden, is het een zware wedstrijd. De meeste lopers die deze wedstrijd al gelopen hebben,
noemen het evenwel één van de mooiste wedstrijden van de lage landen. Een absolute aanrader dus.

Verslag van de eerste editie 2007: http://www.ultraned.org/n_item/f4031_2007_12.php

Verslagen van de tweede editie 2008: http://www.ultraned.org/v_item/f4461_2008_12.php en http://www.ultraned.org/v_item/f4460_2008_12.php

Er kan nog steeds ingeschreven worden tot 27/11 om 19u. Voor meer info zie: http://www.tisvoorniks.nl .
Ook daginschrijvingen zijn mogelijk, maar om het de organisatoren wat te vergemakkelijken is voorinschrijving aanbevolen.

Een overzicht van de vooringeschreven lopers onder wie heel wat cuplopers
(Stand van 24/11)

Aantal deelnemers: 114
Startnr M/V Deelnemer Vereniging

111 M Alex Vanhamel
101 M Andy Roodenburg Energie
115 V Anne Kirschenmann
82 M Arno Voets Eindhoven Atletiek
84 M Arnold van der Kraan AV '40
83 M Aurel Cornelis Krekenlopers (B)
34 M Bart Timmerman
18 M Bart Verbeeck
99 M Bas Sneep Voorne Atletiek
117 M Bas van der Heide Pallas '67
77 M Ben van de Giessen Voorne Atletiek
112 M Bonno Odijk
75 M Bouwe van der Meer AV Heerenveen
35 M Charel Jelles
9 M Chris van Beem
58 M Christian Herteleer
54 M Cor Terlouw Avantri
55 M David van der Linden PSV Atletiek
85 M Dirk van Springel Loopgroep Beerse (B)
41 M Eddy van Boven
37 M Edwin van der Huure Dutch Runners Gold
66 V Els Annegarn Veteranen Nederland
91 V Els Priester Voorne Atletiek
94 M Erwin Hamers
47 V Esther Devilee Loopgroep Oegstgeest
6 M Frankie Leus
11 M Fred van der Roest
22 M Gar N Baveens Stax
7 M Geert Cornelissen LOGO
48 M George Immink Generaal Michaelis
30 M Gerald Kloek Break (B)
60 M Gert Mertens SAV/AC Lierse
25 M Gert Jan van der End Fortuna
106 V Gertie Theunissen Eindhoven Atletiek
16 M Hans Buis Dutch Runners Gold
44 M Hans Jurriaans AvVN
2 M Hans van den Bemt
49 M Hein Bodelier Lopersgroep Heerlen
100 M Heinz Jaeckel LG Ahrweiler (D)
50 M Henk Derks AvVN
31 M Henry Okkersen AV Nederland
76 M Huub Vrenken AvVN
12 M Ids Hoogland
10 M Jaap Legerstee
62 M Jack van de Sande Achil '87
57 M Jacques Vandewal World Runners Belgium
27 M Jan Muller Achilles
4 M Jannis Deeleman Sprint
81 M Jean-Marie Vandenheede Loopclub Grijsloke (B)
52 M Jelle Bolte
36 M Johan Watthy JCA (B)
69 M John Bouwens AAV '36
98 V Jolande Ardon-Fransman Voorne Atletiek
73 M Joos de Bakker Triathlon
110 M Jos Broersen
20 M Jos Hopman Veteranen Nederland
113 V Judith de Bruin Helden
105 M Kees Meeuwsen Pallas '67
24 M Kees-Pieter Geschiere
32 M Klaus Kleinmann LT SuS Kalkar Germany
65 M Leon Dautzenberg World Runners Belgium
39 M Lex de Boer Loopgroep Hoorn
71 M Luc Krotwaar Eindhoven Atletiek
63 M Luc de Jaeger-Braet Krekenlopers (B)
67 M Luc De Pauw
72 V Majet Spoelder Triathlon
43 M Marc Bemong World Runners Belgium
79 M Marc Blyaert
102 M Marc Papanikitas AVKA (B)
13 M Marc Spillebeen Running Team Lauwe (B)
45 V Margot Baars Loopgroep Aart Stigter
0 M Mark van Bogaert Stijfsel Marathonclub (B)
19 M Martin Leusink
53 M Maurice Koree
86 M Michael Ford
78 M Michel Hoeken De Grenslaupers
46 M Nico van Maarseveen
17 M Niels Lindeman
61 V Nina Joosten Pallas '67
87 M Panda Janssen
114 M Patrick Danko
29 M Patrick Kloek At84 (B)
26 M Patrick Poppe
70 M Patrick Vandebeek KNOET
88 M Patrick van den Bosch GVAC
92 M Paul Steinebach Voorne Atletiek
107 M Paul van der Logt Voorne Atletiek
118 M Paul Wiering AV 1923
33 M Peter Adriaans HAC
64 M Peter Wouters JCA (B)
90 M Peter van de Kruijs
108 M Pieter Locher
42 M Reinier van Amerongen
74 M Rik Tijskens
68 M Rob Goossens De Keien
119 M Robert Hoek Avantri
51 M Rudy van Daele Walo (B)
109 M Rudy van der Heijden Olympus Land van Cuijk
97 M Ruud Ardon Voorne Atletiek
116 M Sjoerd Slaaf Friesland
40 V Susan Maes World Runners Belgium
80 M Theo Cloosterman GVAC
95 M Thieu Verdun Lopersgroep Heerlen
23 M Thijs van Heugten
38 M Timo de Boer
59 M Ton Gorissen Pallas '67
14 M Ton Teunissen Eindhoven Atletiek
104 M Willem Kramer Veluwe
28 M Willem Mutze 100 Mc
93 M Willy Jonkers AvVN
89 M Wim Hogentoren AvVN
96 M Wim van Leest Groene Ster
15 M Wouter Delen LOGO
56 M Xavier Verbruggen



Gert Mertens

 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]
 

 
 
 
Uitleg
A = aantal gelopen wedstrijden
H = handicappunten per wedstrijd op basis van geboortejaar(GJ) en geslacht(G)

Meer uitleg over de wijze van puntenberekening : zie http://www.ultraned.org/n_item/f4490.php
Cupkalender zie http://www.ultraned.org/n_item/f4486.php
Vragen en of opmerkingen mailen naar: ultracup@kpnmail.nl

Vanaf nu vermelden we in de tussenstand enkel de lopers die al aan minstens 3 wedstrijden deelgenomen hebben

Neem zeker regelmatig een kijkje op http://www.bloggen.be/marathon_en_ultracup/ voor bijkomende informatie over de M&U Cup, nieuwsflashes over de wedstrijden, cijfergegevens en nog veel meer.



Stand
Pl NAAM A Ptn GJ G H PLAATS NAT

1 PARDAENS LEO 13 488,60 1944 M 26 PELLENBERG BEL
2 OKKERSEN HENRY 12 440,40 1945 M 24 SCHIMMERT NED
3 LEUS FRANKIE 10 404,20 1962 M 4 HERENTHOUT BEL
4 TAELMAN LUCIEN 9 392,20 1957 M 8 WAREGEM BEL
5 HOPMAN JOS 12 370,40 1939 M 36 EINDHOVEN NED
6 ANNEGARN ELS 10 342,60 1956 F 21 AMSTERDAM (NL) NED
7 SUIJKERBUIJK PETER 11 335,80 1956 M 9 STEENBERGEN NED
8 WATTHY JOHAN 10 326,80 1967 M 2 GISTEL (BEL) BEL
9 BEMONG MARC 10 324,00 1948 M 18 TIELT WINGE BEL
10 MERTENS GERT 7 322,80 1964 M 3 SCHOTEN BEL
11 BUIS HANS 13 321,40 1951 M 14 DE RIJP (NL) NED
12 TIJSKENS RIK 7 315,00 1954 M 11 BEL
13 BUNDERVOET JOHAN 11 313,80 1949 M 16 SLEIDINGE BEL
14 BRAEKMAN CONNY 7 311,40 1966 F 14 BEL
15 DE BOER LEX 7 308,20 1947 M 20 AVENHORN NED
16 DE JAEGER-BRAET LUC 10 299,80 1957 M 8 SINT-LAUREINS BEL
17 IDRISSI MO 8 296,40 1952 M 13 HEEMSKERK NED
18 BODELIER HEIN 8 296,40 1948 M 18 LANDGRAAF NED
19 BOERSMA ROBERT 6 293,60 1968 M 1 PURMEREND NED
20 CASIER GINO 4 283,00 1972 M 0 WILRIJK (ANTWERPEN) BEL
21 POPPE PATRICK 10 278,40 1958 M 7 BORSBEEK BEL
22 GENDRAULT JEAN-PIERRE 6 266,80 1948 M 18 ZEIST NED
23 TAGHON KURT 8 265,00 1967 M 2 ZOMERGEM BEL
24 MEIJER ALBERT 10 264,80 1959 M 6 HAARLEMMERMEER NED
25 DERKS HENK 5 264,40 1955 M 10 HAARLEM NED
26 VAN DIJK ADRIE 7 261,20 1954 M 11 PATERSWOLDE NED
27 VAN DER MADE NELLIE 5 252,40 1955 F 22 ASSEN NED
28 VISSER GERRY 5 250,60 1963 F 16 BORNE NED
29 VAN BOVEN EDDY 10 248,40 1955 M 10 SCHOONAARDE BEL
30 EECKHOUT RONNY 6 245,80 1966 M 2 BEL
31 HENDRIKS TOM 4 245,00 1957 M 8 HOOFDDORP NED
32 VAN DAELE RUDY 7 242,20 1962 M 4 SINT-NIKLAAS BEL
33 DE GROVE BART 5 241,40 1972 M 0 WETTEREN (BEL) BEL
34 MAERTENS DAVE 8 240,80 1974 M 0 GENT BEL
35 BOGAARD JAN 5 239,40 1951 M 14 WEZEP NED
36 KOK RUUD 4 236,00 1956 M 9 APELDOORN NED
37 BRUYNOOGHE HUGO 4 234,00 1947 M 20 VEURNE BEL
38 ROBERTS MATH 4 233,00 1962 M 4 SITTARD NED
39 LANGE JANNET 4 231,00 1964 F 15 ALMERE NED
40 PAPANIKITAS MARC 3 227,00 1967 M 2 MORSTEL BEL
41 HEKKERS MIEKE 4 226,00 1965 F 15 DEVENTER NED
42 THEISSEN MARKUS 10 225,20 1963 M 4 AACHEN GER
43 VANDEWAETERE DORA 4 225,00 1962 F 16 EERNEGEM BEL
44 VANDEWAL JACQUES 6 224,40 1952 M 13 DILSEN-STOKKEM BEL
45 SPIEKER JOHANN 3 224,00 1939 M 36 LAAR GER
46 SCHEFFER INEKE 6 224,00 1958 F 19 LEENS NED
47 CAUWELS KRIS 3 222,00 1971 M 0 TORHOUT BEL
48 VERHAGEN CEES 6 221,60 1960 M 5 VLAARDINGEN NED
49 AKKERMANS JOS 7 221,20 1950 M 15 HOOFDDORP NED
50 BOUWENS JOHN 4 221,00 1955 M 10 ALPHEN AAN DEN RIJN NED
51 KOREE MAURICE 9 220,40 1974 M 0 ROTTERDAM NED
52 KLOEK PATRICK 6 219,20 1964 M 3 ANTWERPEN BEL
53 SPOELDER MAJET 4 213,00 1971 F 12 AMERSFOORT NED
54 PLASQUI MICHEL 3 208,00 1962 M 4 BEL
55 LUYTEN WILLY 4 207,40 1945 M 24 OUD-TURNHOUT BEL
56 ILKIN SELIM 8 206,80 1970 M 0 AMSTERDAM NED
57 BOLTE JELLE 7 206,20 1963 M 4 ROTTERDAM NED
58 SIPERS HENK 7 206,00 1955 M 10 MAASTRICHT NED
59 VANDENPLAS MARC 4 206,00 1955 M 10 BEL
60 ZUIDEMA NITISH 4 206,00 1967 M 2 UTRECHT NED
61 DIERX WILMA 4 206,00 1966 F 14 AMSTERDAM NED
62 EICHNER SIGRID 3 206,00 1940 F 46 BERLIN GER
63 VAN HIEL PAUL 6 205,60 1970 M 0 DILBEEK BEL
64 VERDUIN-BOONE IDA 3 205,00 1958 F 19 SCHAGEN NED
65 VAN VLIMMEREN TOON 4 204,00 1952 M 13 ROELOFARENDSVEEN NED
66 LENAERTS EDWIN 4 200,00 1966 M 2 GENK BEL
67 MEYER HANS JOACHIM 3 199,00 1939 M 36 HAMBURG (GER) GER
68 VAN DER KLIS RICHARD 4 199,00 1963 M 4 ZOETERMEER NED
69 VAN DEN HAAK LEONIE 4 199,00 1981 F 12 AMSTERDAM NED
70 HONING GIJS 5 198,60 1945 M 24 BLOKKEN NED
71 VERBRUGGEN XAVIER 4 197,60 1963 M 4 ZULTE BEL
72 BORRIAS ERWIN 5 197,20 1968 M 1 AMSTERDAM NED
73 GERLO LUC 6 196,20 1956 M 9 ELVERSELE (BEL) BEL
74 SPIEKER HANS 4 196,00 1960 M 5 NED
75 BOOM ANDRE 4 196,00 1954 M 11 HAARLEM NED
76 VAN NIEUWENHOVE JEROEN 3 193,00 1968 M 1 DC LEUVEN ATL BEL
77 DOPS GHISLAIN 4 193,00 1955 M 10 LANAKEN BEL
78 JONKERS WILLY 8 192,40 1965 M 3 HELMOND NED
79 KLEINMANN KLAUS 7 189,60 1960 M 5 KALKAR GER
80 VAN DER HEIJDEN RUDY 7 188,20 1969 M 1 GRAVE NED
81 DESCHACHT JAN 6 187,80 1963 M 4 ASSEBROEK BEL
82 HERTELEER CHRISTIAN 6 186,60 1950 M 15 BELLEM (AALTER) BEL
83 DRIESEN WIM 3 185,00 1967 M 2 BEL
84 DOORTEN HENK 4 183,00 1963 M 4 ASSEN NED
85 LELIAERT ANDY 3 183,00 1975 M 0 BEL
86 HENDRICKX JAN 3 183,00 1959 M 6 BEL
87 VERCAMMEN CHRIS 3 182,00 1963 M 4 PUTTE BEL
88 IMMINK GEORGE 5 180,20 1963 M 4 BEST NED
89 ZONDAG JAN 4 179,60 1949 M 16 LEEUWARDEN NED
90 NICQUE LUC 3 178,00 1964 M 3 SINT-NIKLAAS BEL
91 VAN HAAREN HERMAN 3 178,00 1953 M 12 NED
92 THEUNISSEN GERTIE 6 176,20 1961 F 17 EINDHOVEN NED
93 FOKKER RON 4 176,00 1955 M 10 ALMERE NED
94 MERLIER DIRK 3 176,00 1963 M 4 WAREGEM BEL
95 APIECIONEK VICENTY 3 176,00 1948 M 18 BOECHOUT BEL
96 VAN KEMPEN AD 4 174,80 1954 M 11 TILBURG NED
97 SIMONIS JURIAAN 3 174,00 1965 M 3 AVVN NED
98 SPOOREN CHRIS 5 173,60 1946 M 22 BEL
99 DHOOGE CHRIS 3 173,00 1970 M 0 ZAFFELARE BEL
100 MESENS PATRICK 4 173,00 1968 M 1 BEL
101 PRINS JAN 4 173,00 1964 M 3 ASSEN NED
102 KEUPPENS BENNY 3 172,00 1977 M 0 BEERSE BEL
103 ABMA PIET 4 171,00 1959 M 6 OUD VOSSEMEER NED
104 VAN TOOR DAVID 3 171,00 1953 M 12 APPELTERN NED
105 VAN HOORN JOHN 5 170,80 1963 M 4 VOORNE ATLETIEK NED
106 ANJEMA PIETER 3 170,00 1948 M 18 VEENENDAAL NED
107 DE BOER AB 4 169,20 1952 M 13 ZEIST NED
108 MCNAMEE JOE 3 169,00 1969 M 1 MOLENBEEK BEL
109 VAN BEEK COBY 3 169,00 1946 F 34 HOOFDDORP NED
110 BULCAEN BOUDEWIJN 3 169,00 1948 M 18 KUURNE BEL
111 DENDAL DIDIER 3 169,00 1963 M 4 BEL
112 MAES SUZANNE 3 168,00 1952 F 25 BEL
113 VD PLUIJM HERMAN 7 167,00 1974 M 0 ARNHEM NED
114 SCHEPERS JOERI 6 166,40 1971 M 0 BEL
115 VAN GEENE REGINA 6 166,00 1954 F 23 NED
116 CALLEWAERT MARNIX 6 166,00 1959 M 6 BRUGGE BEL
117 SLAAF SJOERD 3 165,00 1952 M 13 GRONINGEN NED
118 BLYAERT MARK 5 164,40 1958 M 7 MERCHTEN BEL
119 KONTER THIJM 4 164,00 1952 M 13 RAALTE NED
120 VANDENBROUCKE CHRIST 3 164,00 1971 M 0 MOORSELE BEL
121 SCHIPPER SJAAK 4 164,00 1948 M 18 NED
122 SLAGERS ANTON 3 163,00 1967 M 2 GRONINGEN NED
123 STUEREBAUT MARC 3 163,00 1950 M 15 OPWIJK BEL
124 ROODENBURG ANDY 3 162,00 1971 M 0 ROTTERDAM NED
125 BERKA VOLKER 7 161,00 1943 M 28 BONN GER
126 VAN DE SANDE JACK 4 161,00 1950 M 15 HILVARENBEEK NED
127 MEGANCK KRIS 3 161,00 1969 M 1 KERKSKEN BEL
128 VAN HOUTTE JOHAN 3 160,00 1962 M 4 MECHELEN BEL
129 VERBRUGGE BOB 3 160,00 1957 M 8 ZOETERMEER NED
130 VAN REEMST CEES 3 159,00 1953 M 12 ENSCHEDE NED
131 SCHMIDT ROB 3 159,00 1944 M 26 BERGEN OP ZOOM NED
132 VAN WETERING LUC 3 159,00 1961 M 5 BEL
133 VAN LITSENBURG JOHAN 3 159,00 1952 M 13 DUIZEL NED
134 PANZA PHILIPPE-MICHEL 3 159,00 1974 M 0 MARCHE-EN-FAMENNE BEL
135 VLIEGHE WIM 3 159,00 1974 M 0 ROESELARE BEL
136 NIJS LEEN 3 159,00 1960 F 17 BEGIJNENDIJK BEL
137 VAN DER ENT FERRY 3 159,00 1959 M 6 HOOFDDORP NED
138 COSTERMANS HERMAN 3 158,00 1949 M 16 ESSEN BEL
139 VANDENBERGHE DIRK 4 155,00 1957 M 8 DUFFEL BEL
140 POLMAN MARCO 3 155,00 1967 M 2 OOSTERBEEK NED
141 DAUTZENBERG LEON 3 155,00 1951 M 14 DILSEN-STOKKEM BEL
142 VANDEVOORDE MARC 6 154,80 1961 M 5 RUISLEDE BEL
143 MEIJER-DRIJFHOUT MANON 4 154,00 1963 F 16 NED
144 VAN PEER ROGER 3 152,00 1960 M 5 ZOERSEL (BEL) BEL
145 VAN DER WIELEN JAN 3 151,00 1941 M 32 NED
146 MEERS VINCENT 4 150,20 1973 M 0 GENTBRUGGE BEL
147 MÖLDERS ANGELIKA 3 150,00 1965 F 15 GELDERN GER
148 BERT JOOST 3 150,00 1956 M 9 GENT BEL
149 VAN SPRINGEL DIRK 3 149,00 1965 M 3 BEERSE BEL
150 JANSE MARIT 3 149,00 1960 F 17 FENTON USA
151 LODDE KATELIJNE 3 149,00 1976 F 12 PHANOS NED
152 NIEUWENHUIJSE RONALD 5 148,20 1968 M 1 AVVN NED
153 ROSENKAMP YVONNE 3 148,00 1967 F 14 SALLAND NED
154 ROTTIERS WALTER 3 148,00 1954 M 11 DEURNE (ANTWERPEN) BEL
155 BOUMAN THOMAS 3 147,00 1967 M 2 MARIAKERKE (GENT) BEL
156 JANSSEN NOL 3 147,00 1952 M 13 GENDT NED
157 WUYTS BART 4 147,00 1964 M 3 IZEGEM BEL
158 CLAEREBOUDT JAN 4 146,60 1962 M 4 LINT BEL
159 VAN LOO KAREL 4 146,40 1952 M 13 HOFSTADE BEL
160 JACOBS JEF 4 145,80 1960 M 5 MEERSEL-DREEF BEL
161 SMITS MICHIEL 4 145,00 1983 M 0 BEL
162 NULLENS STEF 3 143,00 1963 M 4 PEER BEL
163 HAUSTRATE FREDERIC 3 142,00 1966 M 2 BEL
164 MARDAGA JOHAN 3 142,00 1960 M 5 BILZEN (BEL) BEL
165 DETEMMERMAN HUGUES 3 141,00 1975 M 0 BEL
166 DE VRIES ERIC 3 141,00 1952 M 13 DEVENTER NED
167 VAN VELZEN HENNIE 5 140,00 1966 M 2 HONSELERSDIJK NED
168 STOCK JURGEN 3 140,00 1970 M 0 BEERNEM BEL
169 VERGAUWEN PAUL 3 139,00 1958 M 7 BRASSCHAAT BEL
170 VAN DE ERVE JAN 3 138,00 1964 M 3 BERGSCHENHOEK NED
171 ANDRIES MICHAEL 3 137,00 1982 M 0 BEL
172 MERKEN JEAN-PIERRE 3 137,00 1960 M 5 DILSEN-STOKKEM BEL
173 VANDENWEGHE JUAN 3 136,00 1979 M 0 GELUWE BEL
174 COPPEJANS CHRIS 3 136,00 1970 M 0 BEL
175 D'ROZARIO WARREN 3 136,00 1957 M 8 OLDBURY (GBR) GBR
176 VAN HEIJNINGEN ARJANNE 3 135,00 1967 F 14 NED
177 ADAMS FRANS 3 134,00 1950 M 15 KASTERLEE BEL
178 VINK AAD 3 134,00 1947 M 20 KLAASWAAL NED
179 KREMER JODI 3 134,00 1966 M 2 BEDUM NED
180 DE JONG THEO 4 133,00 1950 M 15 NED
181 BRUISS DINANT 3 132,00 1957 M 8 ENSCHEDE NED
182 VAN DER END GERT JAN 7 132,00 1960 M 5 VLAARDINGEN NED
183 FRANCK PETER 3 131,00 1970 M 0 NIEL BEL
184 GOUDKAMP NICO 3 131,00 1959 M 6 BOVENSMILDE NED
185 VAN THUYNE DIRK 3 131,00 1969 M 1 BEL
186 VRIJSEN PETER 3 130,00 1964 M 3 HAACHT-TILDONK BEL
187 DE GRAAFF WIM 4 130,00 1964 M 3 ALTIS NED
188 BOEHLE ERIK 4 128,80 1963 M 4 BARENDRECHT NED
189 VAN KLAVEREN HANS 3 128,00 1964 M 3 ROTTERDAM NED
190 NABUURS JAN 3 128,00 1962 M 4 STEVENSBEEK NED
191 VAN DER WAL RINUS 3 128,00 1964 M 3 NED
192 DERAMOUDT LORENZO 3 126,00 1976 M 0 WESTENDE BEL
193 TOUW BERT 3 126,00 1955 M 10 BARENDRECHT NED
194 DE BLAUWE SERGE 3 126,00 1969 M 1 ICHTEGEM BEL
195 BOERSMA GERRIE 3 126,00 1964 M 3 FRIESLAND NED
196 KOEDAM ALBERT 3 125,00 1959 M 6 VEENENDAAL NED
197 NOYEZ JAN 5 124,60 1956 M 9 HERTSBERGE BEL
198 VAN DEN BOGAERT HERMAN 3 124,00 1969 M 1 WOMMELGEM BEL
199 VAN DER KRAAN ARNOLD 3 124,00 1963 M 4 DELFT NED
200 AMBUHL VINCENT 4 123,20 1968 M 1 BEL
201 HENDRICKX JACK 5 122,40 1960 M 5 PUTTE NED
202 STULTIENS BOB 3 122,00 1964 M 3 WEERT NED
203 DANIEL ERNST 3 122,00 1955 M 10 ALPHEN AAN DEN RIJN NED
204 SPOELSTRA FRANCIS 7 120,20 1956 M 9 LEIDEN NED
205 MOSER JEROEN 3 119,00 1964 M 3 RODEN NED
206 MÜTZE WILLEM 6 116,60 1956 M 9 HEERLEN NED
207 BOSMAN HANS 5 114,00 1956 M 9 DORDRECHT NED
208 LEMAIRE KRIS 4 114,00 1974 M 0 BEL
209 FLORIS FRANCESCO 3 114,00 1973 M 0 BEL
210 HOLTERMAN HERMAN 3 112,00 1953 M 12 HENGELO OV NED
211 VAN BOGAERT MARK 4 109,80 1956 M 9 BEL
212 DE BOER MARK 3 108,00 1968 M 1 ROTTERDAM NED
213 SLOCK PETER 3 108,00 1972 M 0 BEL
214 VANSTEENKISTE KOENRAAD 6 107,80 1962 M 4 BEL
215 VERMEIREN WILLY 3 107,00 1956 M 9 LILLE BEL
216 MOL BEN 3 103,00 1949 M 16 ALMERE NED
217 CORNELISSEN JOS 4 102,00 1960 M 5 AALSMEER NED
218 VAN HAVERE EDDY 3 102,00 1966 M 2 WIJGMAAL (BT.) BEL
219 LUDDEN PETER 3 101,00 1962 M 4 GER
220 TYTGAT RIK 3 98,00 1966 M 2 MECHELEN BEL
221 VERHAEGEN JAN 3 96,00 1960 M 5 ZOERSEL BEL
222 AMBROOS MARIO 3 96,00 1972 M 0 ANTWERPEN 2 BEL
223 WOUTERS PETER 3 96,00 1966 M 2 AALTER BEL
224 AKER TON 3 95,00 1964 M 3 NED
225 LEYSEN EDDY 3 94,00 1973 M 0 BEL
226 KOERS HARRY 3 93,00 1950 M 15 NED
227 KRABSHUIS HENK 3 90,00 1956 M 9 HEEMSTEDE NED
228 VANNESTE BART 3 88,00 1967 M 2 DEURNE BEL
229 SCHOENMAKERS VINCENT 4 88,00 1939 M 36 NED
230 CLOOSTERMAN THEO 3 87,00 1957 M 8 VELDHOVEN NED
231 TOUW ANITA 3 87,00 1955 F 22 BARENDRECHT NED
232 ELKARDOUDI AZIZ 3 85,00 1967 M 2 OUDERKERK A/D AMSTEL NED
233 BISSCHOPS PATRICK 3 70,00 1971 M 0 DILSEN BEL
234 BERGER MANUEL 3 50,00 1966 M 2 ST-JANS MOLENBEEK BEL
235 VAN ROSSUM ANNIE 3 23,00 1954 F 23 NED


Hoewel aan deze tussenstand de nodige zorg besteed is, is het steeds mogelijk dat er nog foutjes in geslopen zijn.
Deze kunnen steeds gesignaleerd worden, evenals fouten in de lopersgegevens. Willy Jonkers emailadres: ultracup@kpnmail.nl  

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]
 

 
 
 
Na de prachtige records tijdens de RUN2008 – overall/W50 van 8.36.10 van Ida Verduin en M50 van 7.10.08 van Jan-Albert Lantink – werd er ook tijdens de RUN2009 een nieuw leeftijdsrecord gelopen: M55’er Dik Jagersma kwam binnen in 8.41.37 en haalde daarmee 13 minuten van de 6 jaar oude prestatie van Gerrit Nillessen die tijdens de RUN2003 tot 8.54.35 kwam (het vorige M55 record). Dik doet er zelf bescheiden over want hij wijst meteen op de veel scherpere M60 en M65 records op de 100 km: “Vergeleken met de prestaties van nog oudere kanonnen als Jo Vos en Wil van der Lee stelt het natuurlijk niet zoveel voor. Ik had eigenlijk gehoopt dat Wim Epskamp dit jaar een mooie tijd in de boeken zou lopen voor de klasse M55, maar hij is na kort verblijf in Nederland alweer naar Thailand vertrokken. Misschien moeten we nog een paar jaar wachten, tot Jan-Albert Lantink de vereiste leeftijd heeft bereikt.”
De prestatie van Dik Jagersma is inmiddels door de Atletiekunie erkend: http://www.atletiek.nl/index.php?page=292&id=55

De complete lijst van de Nederlandse leeftijdrecords op de 100 km is nu als volgt.

Nederlandse leeftijdsrecords 100 km


Cat Eindtijd Naam (geboortejaar, vereniging) Wedstrijd


M 6.38.12 Bruno Joppen (1952, GVAV/Rapiditas) Rodenbach 23 april 1988
M35 6.38.12 Bruno Joppen (1952, GVAV/Rapiditas) Rodenbach 23 april 1988
M40 6.43.38 Henk Bronswijk (1943, Olympus ’70) Torhout 22/23 juni 1984
M45 7.11.06 Wim Epskamp (1954, AV Haarlemmermeer) Chernogolovka (Moskou) 19 april 2003
M50 7.10.08 Jan-Albert Lantink (1958, MPM) Winschoten 13 sept 2008
M55 8.41.37 Dik Jagersma (1954, SV Friesland) Winschoten 12 sept. 2009
M60 8.20.05 Jo Vos (1931, Olympia) Winschoten 12 sept 1992
M65 8.07.22 Wil van der Lee (1929, DAK) Winschoten 16 sept 1995

Beste Nederlandse prestatie 100 km op de baan:
7.04.06 Jan Knippenberg (1948, AV Castricum) London 6 nov 1976

W 8.36.10 Ida Verduin-Boone (1958, Veteranen Ned.) Winschoten 13 sept 2008
W35 8.51.47 Mareike Bestenbreur (1948, Veteranen Ned.) Grantham 23 juni 1985
W40 9.05.57 Ria Buiten (1954, Veteranen Ned.) Winschoten 12 sept 1998
W45 8.57.43 Ida Verduin-Boone (1958, TAS ’82) Winschoten 16 sept 2006
W50 8.36.10 Ida Verduin-Boone (1958, Veteranen Ned.) Winschoten 13 sept 2008

Beste Nederlandse prestatie 100 km op de baan:
9:40:48 Jenni de Groot (1962, W40, SV Friesland) Deventer 11 nov. 2007

Alle leeftijdsrecords op de weg zijn terug te vinden op
http://www.atletiek.nl/index.php?page=292

Martien Baars
(baars <at> nioz.nl) 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]