Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen
klassement rang
Gelopen in 2018
Gelopen in 2017
Gelopen in 2016
Gelopen in 2015
Gelopen in 2014
Gelopen in 2013
Gelopen in 2012
Gelopen in 2011
Gelopen in 2010
Gelopen in 2009
Gelopen in 2008
Gelopen in 2007
Gelopen in 2006
Gelopen in 2005
Gelopen in 2004
Gelopen in 2003
Gelopen in 2002
Gelopen in 2001
Gelopen in 2000
Gelopen in 1999
Gelopen in 1998
Gelopen in 1997
Gelopen in 1996
Gelopen in 1995
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juni
* Mei
* April
Gelopen in 1994
* November
* Oktober
* September
23 september 1994
Spartathlon
Athene GRE
3 september 1994
RABO-Interpolis RUN
Winschoten NED
* Augustus
* Juni
* Mei
* April
Gelopen in 1993
* November
* Oktober
* September
* Juni
* Mei
* April
* Januari
Gelopen in 1992
Gelopen in 1991
Gelopen in 1990
Gelopen in 1989
Gelopen in 1988
Gelopen in 1987
Gelopen in 1986
Gelopen in 1985
Gelopen in 1984
Gelopen in 1983
Gelopen in 1982
Gelopen in 1981
Gelopen in 1980
Gelopen in 1979
Gelopen in 1978
Gelopen in 1977
Gelopen in 1976
Gelopen in 1973
Gelopen in 1970
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web

Raadpleeg hier alle Ultra en Marathon uitslagen.
Klik in de linkerkolom op een bepaalde wedstrijd voor de volledige uitslag (maximaal eerste 200 gefinishten)
Of gebruik het zoekscherm hieronder om in alle ultraloop en marathon uitslagen te zoeken.
Zoeken op wedstrijd :
Ook in de voorgaande edities zoeken
Zoek op deelnemer :
(achternaam)
Achternaam begint met deze tekst Tekst komt ergens in achernaam voor
Hieronder staan extra mogelijkheden om uitgebreid te zoeken.
Hoe meer u invult, hoe specifieker de resultaten.
Afstand:   vanaf tot en met   kilometer
Tijd: Tussen : en   :
periode:   van tot   (dd-mm-jjjj) of:
Categorie:   Nationaliteit:
Sorteer op : Aflopend plaats:
   
Resultaten:
De volgende resultaten zijn gevonden die aan uw zoekopdracht hebben voldaan, maximaal worden 200 resultaten getoond.
U heeft gezocht op:
- Evenement Zoektijd: 00:00

RABO-Interpolis RUN Gehouden op: 3 september 1994
Uitslag Naam Cat Land Plaats Vereniging Afstand Tijd
1 Jaroslav Janicki M20 POL   100.000 m 06:33'43   
2 Andrzej Magier M20 POL   100.000 m 06:33'43   
3 Denis Gack M20 FRA   100.000 m 06:37'47   
4 Leonid Krupskiy M40 RUS   100.000 m 06:41'12   
5 Alexander Motorin M20 RUS   100.000 m 06:46'57   
6 Mikhail Kokorev M20 RUS   100.000 m 06:47'57   
7 Peter Hermans M20 BEL   100.000 m 06:50'05   
8 Bernard Curton M40 FRA   100.000 m 06:50'55   
9 Thierry Blot M20 FRA   100.000 m 06:51'31   
10 Stanisîav Korablvn M20 RUS   100.000 m 06:54'03   
11 Mike Hartley M40 GBR   100.000 m 06:54'59   
12 Ferenc Gyori M20 HUN   100.000 m 06:56'29   
13 Damian Bregula M20 POL   100.000 m 06:57'54   
14 Valeri Mikhailovski M20 RUS   100.000 m 06:58'42   
15 Thierry Quijano M20 FRA   100.000 m 07:03'35   
16 Oleg Bykov M20 BLS   100.000 m 07:03'49   
17 Wim van  Dijke M40 NED   100.000 m 07:03'58   
18 Ivan Sakovitch M40 BLS   100.000 m 07:08'29   
19 Paul Beckers M20 BEL   100.000 m 07:09'46   
20 Valery Moskalenko M20 UKR   100.000 m 07:12'45   
21 Patrick Macke M20 GBR   100.000 m 07:13'37   
22 Bruno Cougneau M40 BEL   100.000 m 07:13'54   
23 Stephen Moore M45 GBR   100.000 m 07:18'46   
24 Ivo Drahorad M20 TCH   100.000 m 07:19'38   
25 Rik Goethals M20 BEL   100.000 m 07:22'52   
26 Andrey Gondas M40 SVK   100.000 m 07:22'59   
27 Anatoli Laput M20 BLS   100.000 m 07:26'23   
28 Thomas Herrmann M20 GER   100.000 m 07:34'53   
29 Robert Meyer M20 GER   100.000 m 07:36'15   
30 Valent ina Lyakhova W35 RUS   100.000 m 07:36'39   
31 Thierry Blot M20 FRA   100.000 m 07:40'22   
32 Nurzia Bagmanova WSE RUS   100.000 m 07:52'59   
33 zbigniew Bogdanovicz M20 POL   100.000 m 07:53'43   
34 Sergey Moskvin M20 UKR   100.000 m 07:54'45   
35 Henk Noor M40 NED   100.000 m 07:55'57   
36 Andrey Reier M20 UKR   100.000 m 08:04'26   
37 Bemd Zander M50 GER   100.000 m 08:06'20   
38 Bernhard Keck M20 GER   100.000 m 08:09'13   
39 Alexandre Kourianovitch M20 BLS   100.000 m 08:09'58   
40 Elena Maskina WSE RUS   100.000 m 08:10'13   
41 Folkert Sterkenburgh M45 NED   100.000 m 08:10'38   
42 Maria Ostrovskaya W35 UKR   100.000 m 08:10'50   
43 Anny Floris WSE FRA   100.000 m 08:12'07   
44 Emiel van  Berkum M20   100.000 m 08:13'57   
45 Aad Vink M45 NED   100.000 m 08:21'46   
46 Gerard Kuijper M40 NED Zandvoort avVN  100.000 m 08:22'09   
47 Gerrit Nillessen M50 NED   100.000 m 08:26'26   
48 Valeri Jarski M40 BLS   100.000 m 08:26'43   
49 Sharon Gayter WSE GBR   100.000 m 08:28'59   
50 Ricarda Botzon WSE GER   100.000 m 08:31'04   
51 Tomas Rusek M45 TCH   100.000 m 08:31'35   
52 Michel Sourisseau M45 FRA   100.000 m 08:32'15   
53 Elena buskovets WSE BLS   100.000 m 08:34'31   
54 Milan Furin M40 SVK   100.000 m 08:35'02   
55 Jaroslav Horny M45 SVK   100.000 m 08:35'02   
56 Milan Lacko M45 SVK   100.000 m 08:35'02   
57 Agnes Bozan WSE HUN   100.000 m 08:37'04   
58 Michelle Jacqemin W45 FRA   100.000 m 08:39'48   
59 Herman Krijnen M20 NED   100.000 m 08:41'12   
60 Hilary Walker W40 GBR   100.000 m 08:44'59   
61 Vilnis Berzins M20 LAT   100.000 m 08:45'59   
62 Miroslav Lasota M40 POL   100.000 m 08:49'32   
63 Karin Schaaf W40 GER   100.000 m 08:50'53   
64 Danielle Geoffroy W45 FRA   100.000 m 08:52'29   
65 Helga Backhaus W40 GER   100.000 m 08:56'42   
66 Arvids Sefanovskis M20 LAT   100.000 m 08:56'48   
67 Nina Mitrofanova W35 UKR   100.000 m 09:02'05   
68 Sylvia Watson W45 GBR   100.000 m 09:10'32   
69 Henk Heemskerk M40 NED   100.000 m 09:12'40   
70 Astrid Benohr W35 GER   100.000 m 09:16'59   
71 Hans Joachim Meyer M55 GER   100.000 m 09:18'02   
72 Fritz Marquardt M55 GER   100.000 m 09:21'39   
73 Karl Heinz Bailer M20 GER   100.000 m 09:23'23   
74 Miroslav Hanke M20 TCH   100.000 m 09:24'20   
75 pal Kisko M20 HUN   100.000 m 09:25'19   
76 Heinz Alois Federhen M45 GER   100.000 m 09:25'26   
77 Alexander Kizil M50 BLS   100.000 m 09:29'01   
78 Catale Ernesto M40 ITA   100.000 m 09:29'36   
79 Monika Peter W40 GER   100.000 m 09:32'26   
80 Lammert Meijer M45 NED   100.000 m 09:34'22   
81 Francis Rogy M20 FRA   100.000 m 09:40'37   
82 jan Tagesen M20 DEN   100.000 m 09:48'43   
83 Louis Marie Rabreaud M40 FRA   100.000 m 09:52'36   
84 Larissa Cherniy WSE UKR   100.000 m 09:56'13   
85 Tony Eldik MSO NED   100.000 m 09:56'24   
86 Andrzej Jablonski M55 POL   100.000 m 10:06'12   
87 Wim Leest M20 NED   100.000 m 10:06'31   
88 Sandor Kovacs M20 HUN   100.000 m 10:13'11   
89 Hubert Gautron M45 FRA   100.000 m 10:15'17   
90 Klaus Dieter Mauritz M40 GER   100.000 m 10:16'51   
91 Leo van der  Marel M50 NED   100.000 m 10:19'28   
92 Corrie Bouwmeester W50 NED   100.000 m 10:19'28   
93 D Leeuw M45 NED   100.000 m 10:24'02   
94 Ferdi Klommer M55 GER   100.000 m 10:26'37   
95 Nina Bluma W35 LAT   100.000 m 10:33'39   
96 Carsten Alfred Mattejiet M20 GER   100.000 m 10:34'23   
97 Brigita Tiruma W45 LAT   100.000 m 10:37'45   
98 Anna Dyck W50 GER   100.000 m 10:37'51   
99 harry Koers M40 NED   100.000 m 10:38'05   
100 Wietze Jonker M40 NED   100.000 m 10:40'32   
101 Jean Michel Boiron M45 FRA   100.000 m 10:42'44   
102 Mies Kuipers W35 NED   100.000 m 10:44'20   
103 Johann Janssen M20 GER   100.000 m 10:52'26   
104 Irmgard Berg W40 GER   100.000 m 10:52'26   
105 Thomas Kobus M20 GER   100.000 m 10:54'04   
106 Jos Hopman MSS NED   100.000 m 11:01'06   
107 Christian Hottas M20 GER   100.000 m 11:03'42   
108 Norbert Schutte M20 GER   100.000 m 11:03'43   
109 Oda Roelofs W45 NED   100.000 m 11:07'30   
110 Gerard de  Graaf M20 NED   100.000 m 11:08'31   
111 Nadezda Kavtaskina W55 LAT   100.000 m 11:11'47   
112 Cornelis van  Dongen M45 NED   100.000 m 11:20'15   
113 Guy Long M50 FRA   100.000 m 11:21'18   
114 Winfried Huber M45 GER   100.000 m 11:26'50   
115 Marija Schuteeva W35 BLS   100.000 m 11:37'14   
116 Reinhard Geistert M40 GER   100.000 m 11:39'21   
117 Nicola lademarco M20 ITA   100.000 m 11:39'51   
118 Joachim Langnickel M50 GER   100.000 m 11:39'53   
119 Cees Vedder M50 NED   100.000 m 11:41'52   
120 Willem Mutze M20 NED   100.000 m 11:42'52   
121 Henri Girault M55 FRA   100.000 m 11:48'23   
122 Daniel Lardiere M20 FRA   100.000 m 11:48'23   
123 Jan Willem Dijkgraaf M40 NED   100.000 m 11:57'32   
124 Cor Westhuis M45 NED Dalfsen SV Friesland  100.000 m 11:58'07   
125 Irena Lasota W40 POL   100.000 m 12:03'32   
126 Raimonds Klints M40 LAT   100.000 m 12:20'57   
127 Stefan Schlett M20 GER   100.000 m 12:22'55   
128 Gudrun Stricker W45 GER   100.000 m 12:26'38   
129 Manfred Boldt M45 GER   100.000 m 12:28'15   
130 Rudolf Lausmann M20 GER   100.000 m 12:33'07   
131 Jorg Maisenbacher M20 GER   100.000 m 12:33'07   
132 Manfred Hauser M65 GER   100.000 m 12:49'53   
133 Gunther Messmer MSO GER   100.000 m 13:00'55   
134 Mathieu Simons M50 NED   100.000 m 13:01'25   
135 Bauke te  Nijenhuis MSS NED   100.000 m 13:21'30   
136 Rudolf Wiche M45 NED   100.000 m 13:34'44   
137 Roei Harder M20 NED   100.000 m 13:34'44   
138 Alfons Nocon M70 GER   100.000 m 13:57'50   

Deze uitslagen zijn onder voorbehoud opgenomen zoals gepubliceerd en met zorgvuldigheid verwerkt.
Wanneer er gegevens incorrect zijn overgenomen, dan kunt u dit melden aan de UltraNED redactie.