Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen
klassement rang
Gelopen in 2018
Gelopen in 2017
Gelopen in 2016
Gelopen in 2015
Gelopen in 2014
Gelopen in 2013
Gelopen in 2012
Gelopen in 2011
Gelopen in 2010
Gelopen in 2009
Gelopen in 2008
Gelopen in 2007
Gelopen in 2006
Gelopen in 2005
Gelopen in 2004
Gelopen in 2003
Gelopen in 2002
Gelopen in 2001
Gelopen in 2000
Gelopen in 1999
Gelopen in 1998
* December
* November
* Oktober
* September
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
Gelopen in 1997
* November
* Oktober
* September
13 september 1997
RABO-Interpolis RUN
Winschoten NED
* Juli
* Juni
* Mei
* Maart
Gelopen in 1996
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juni
* Mei
* Maart
Gelopen in 1995
Gelopen in 1994
Gelopen in 1993
Gelopen in 1992
Gelopen in 1991
Gelopen in 1990
Gelopen in 1989
Gelopen in 1988
Gelopen in 1987
Gelopen in 1986
Gelopen in 1985
Gelopen in 1984
Gelopen in 1983
Gelopen in 1982
Gelopen in 1981
Gelopen in 1980
Gelopen in 1979
Gelopen in 1978
Gelopen in 1977
Gelopen in 1976
Gelopen in 1973
Gelopen in 1970
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web

Raadpleeg hier alle Ultra en Marathon uitslagen.
Klik in de linkerkolom op een bepaalde wedstrijd voor de volledige uitslag (maximaal eerste 200 gefinishten)
Of gebruik het zoekscherm hieronder om in alle ultraloop en marathon uitslagen te zoeken.
Zoeken op wedstrijd :
Ook in de voorgaande edities zoeken
Zoek op deelnemer :
(achternaam)
Achternaam begint met deze tekst Tekst komt ergens in achernaam voor
Hieronder staan extra mogelijkheden om uitgebreid te zoeken.
Hoe meer u invult, hoe specifieker de resultaten.
Afstand:   vanaf tot en met   kilometer
Tijd: Tussen : en   :
periode:   van tot   (dd-mm-jjjj) of:
Categorie:   Nationaliteit:
Sorteer op : Aflopend plaats:
   
Resultaten:
De volgende resultaten zijn gevonden die aan uw zoekopdracht hebben voldaan, maximaal worden 200 resultaten getoond.
U heeft gezocht op:
- Evenement Zoektijd: 00:00

RABO-Interpolis RUN Gehouden op: 13 september 1997
Uitslag Naam Cat Land Plaats Vereniging Afstand Tijd
1 Sergiy Yanenko M20 UKR   100.000 m 06:25'25   
2 Mikhail Kokorev M20 RUS   100.000 m 06:31'22   
3 Andrzej Magier M20 POL   100.000 m 06:33'16   
4 Anatoli Korepanov M20 RUS   100.000 m 06:38'26   
5 Russeil Crawford M20 RSA   100.000 m 06:39'33   
6 Marc Vanderlinden M20 BEL   100.000 m 06:43'07   
7 Grigori Mourzine M20 RUS   100.000 m 06:43'59   
8 Tom Johnson M20 USA   100.000 m 06:44'39   
9 Steve Moore M45 GBR   100.000 m 06:49'27   
10 Markus Kramer M20 SUI   100.000 m 06:49'53   
11 Valeri Siniouchkin M20 RUS   100.000 m 06:52'21   
12 Michael Sommer M20 GER   100.000 m 06:52'47   
13 Toshiro Kashihara M40 JPN   100.000 m 06:54'29   
14 Ferenc Gyori M20 HUN   100.000 m 06:54'43   
15 Toru Kawata M20 JPN   100.000 m 06:55'21   
16 Patrick Macke M40 GER   100.000 m 06:56'38   
17 Simon Pride M20 GBR   100.000 m 06:57'09   
18 Jan Vandendriessche M20 BEL   100.000 m 06:57'15   
19 Ryszard Plochocki M20 POL   100.000 m 06:57'16   
20 Greg Deil M20 GBR   100.000 m 06:57'51   
21 Egil Skarpsno M20 NOR   100.000 m 07:03'10   
22 Ivan Sakovich M40 BLR   100.000 m 07:04'22   
23 Alain Peton M20 FRA   100.000 m 07:04'32   
24 Volkmar Muhi M20 OER   100.000 m 07:05'17   
25 Denis Gack M20 FRA   100.000 m 07:06'08   
26 Mohammed Maigroun M20 TUN   100.000 m 07:06'13   
27 Sergiy Lavrenytik M20 UKR   100.000 m 07:07'05   
28 Igor Navitski M20 BLR   100.000 m 07:08'12   
29 Kiminari Kondo M20 JPN   100.000 m 07:09'21   
30 Luigi Simbula M20 NED   100.000 m 07:09'51   
31 James Garcia M20 USA   100.000 m 07:12'35   
32 Lubomir Hrmo M20 SVK   100.000 m 07:13'52   
33 Ulrich Amborn M20 GER   100.000 m 07:16'06   
34 Vicente Vertis M20 MEX   100.000 m 07:16'20   
35 Elias Stemmer M20 RSA   100.000 m 07:17'08   
36 Rick Andries M20 BEL   100.000 m 07:18'09   
37 Wim Epskamp M40 NED   100.000 m 07:18'16   
38 Andrei Leshin M20 BLR   100.000 m 07:19'37   
39 Stuart MacDonald M40 NZL   100.000 m 07:19'48   
40 Franciszek Stronski M20 POL   100.000 m 07:21'15   
41 Nikolai Tetin M20 RUS   100.000 m 07:24'33   
42 Ihor Okylka M20 UKR   100.000 m 07:25'21   
43 Krijn Kroezen M20 NED   100.000 m 07:26'32   
44 Kevin McGovern M20 USA   100.000 m 07:26'32   
45 Kevin Setnes M40 USA   100.000 m 07:26'32   
46 William Sichel M40 GBR   100.000 m 07:27'56   
47 Jozef Gyurke M40 SVK   100.000 m 07:29'56   
48 Loic Lebon M20 FRA   100.000 m 07:29'59   
49 Valentina Liakhova W35 RUS   100.000 m 07:30'37   
50 Jorgen Andre Lien M20 NOR   100.000 m 07:39'32   
51 Isabelle Olive W35 FRA   100.000 m 07:40'09   
52 Vladimir Chiritsa M20 BLR   100.000 m 07:41'34   
53 Rene Aletta du Plessis WSE RSA   100.000 m 07:41'52   
54 Charlotte Noble WSE RSA   100.000 m 07:44'38   
55 Alexandr Balytchev M20 UKR   100.000 m 07:44'46   
56 Yonosuke Aizawa M20 JPN   100.000 m 07:45'48   
57 Sybille Mollensiep W35 GER   100.000 m 07:46'54   
58 Mark Godale M20 USA   100.000 m 07:47'24   
59 Martine Cubizolles W35 FRA   100.000 m 07:48'25   
60 Mark Guichard M20 GBR   100.000 m 07:49'27   
61 Jim Swadling M50 CAN   100.000 m 07:50'06   
62 Frank Martin M40 IRL   100.000 m 07:51'42   
63 Hans Pleijster M20 NED   100.000 m 07:53'00   
64 Ivo Drahorad M40 TCH   100.000 m 07:56'12   
65 Eleanor Robinson W45 GBR   100.000 m 07:56'33   
66 Ricarda Botzon WSE GER   100.000 m 07:56'49   
67 Yuriy Smirnov M20 RUS   100.000 m 07:57'11   
68 Paul Beckers M20 BEL   100.000 m 07:57'51   
69 Timothy Sloan M20 AUS   100.000 m 07:58'15   
70 Allan Stewart M20 GBR   100.000 m 07:58'15   
71 Huguette Jouault W45 FRA   100.000 m 07:58'18   
72 Svetlana Waack WSE BLR   100.000 m 07:58'22   
73 Emiel van  Berkum M20   100.000 m 07:59'14   
74 Mick Francis M20 AUS   100.000 m 07:59'21   
75 Hilary Walker W40 GBR   100.000 m 08:01'03   
76 Peeter Kirpu M40 EST   100.000 m 08:02'30   
77 Maria Venancio W35 BRA   100.000 m 08:02'47   
78 Christine D Duryea W35 USA   100.000 m 08:03'28   
79 Valery Moskalenko M20 NED   100.000 m 08:05'30   
80 Ivan Durkovsky M20 SVK   100.000 m 08:06'17   
81 Simon Pols M40 NED   100.000 m 08:06'49   
82 Nina Koval WSE BLR   100.000 m 08:07'11   
83 lan Robert Clarke M40 AUS   100.000 m 08:07'51   
84 Larissa Semenova WSE RUS   100.000 m 08:09'03   
85 Ray Leonard M45 CAN   100.000 m 08:10'56   
86 Joelle Semur W35 FRA   100.000 m 08:11'11   
87 Johannes Grittner M20 GER   100.000 m 08:11'11   
88 Manfred Weiss M50 GER   100.000 m 08:11'11   
89 Ron Teunisse M40 NED   100.000 m 08:11'38   
90 Anke Drescher WSE GER   100.000 m 08:12'31   
91 Agnes Bozan WSE HUN   100.000 m 08:14'42   
92 Gerard v.d.  Grift M20 NED   100.000 m 08:16'31   
93 Milan Furin M40 SVK   100.000 m 08:19'04   
94 Wynnie Cosgrove W35 NZL   100.000 m 08:19'57   
95 Jim Redf ern M20 GBR   100.000 m 08:20'07   
96 Berna Dali WSE RSA   100.000 m 08:20'08   
97 Helen Diamantides WSE GBR   100.000 m 08:20'08   
98 Roman Bilek M20 TCH   100.000 m 08:25'07   
99 Maria Ostrowskaya W40 UKR   100.000 m 08:26'25   
100 Sayomi Ono W35 JPN   100.000 m 08:30'36   
101 Kristine Setnes Clark W35 USA   100.000 m 08:32'38   
102 Ulrike Steeger W35 GER   100.000 m 08:33'03   
103 Victoria Kalyuzhnaya WSE UKR   100.000 m 08:37'03   
104 Vladimir Konopliov M55 UKR   100.000 m 08:38'17   
105 Andre van de  Vliert MSE NED Utrecht   100.000 m 08:38'39   
106 Reiko Hirosawa W45 JPN   100.000 m 08:39'23   
107 Christopher Fanning M40 IRL   100.000 m 08:39'39   
108 Vlastimil Dvoracek M20 TCH   100.000 m 08:46'28   
109 Tomas Rusek M40 TCH   100.000 m 08:46'28   
110 Akiko Sekiya WSE JPN   100.000 m 08:47'29   
111 Marina Bychkova WSE RUS   100.000 m 08:49'38   
112 Bob Stultiens M20 NED   100.000 m 08:52'20   
113 Michael Anglim M20 IRL   100.000 m 08:54'02   
114 Steve Royer M20 CAN   100.000 m 08:56'45   
115 Masako Koyama W35 JPN   100.000 m 08:58'21   
116 Sue Kainulainen W35 CAN   100.000 m 08:58'37   
117 Elena Yuskovets WSE BLR   100.000 m 09:00'11   
118 Janice Anderson WSE USA   100.000 m 09:01'10   
119 Ellen McCurtin WSE USA   100.000 m 09:12'00   
120 Piet Peuter M20 NED   100.000 m 09:14'36   
121 Jos Broersen M40 NED   100.000 m 09:23'48   
122 Mary Jouce WSE IRL   100.000 m 09:25'31   
123 Leonardo Yuknevich WSE BLR   100.000 m 09:26'22   
124 Gabor Sike M20 HUN   100.000 m 09:31'19   
125 pal Kisko M40 HUN   100.000 m 09:33'36   
126 Maria Liras Rodriguez WSE BRA   100.000 m 09:35'21   
127 Hans Kessenberg MSO GER   100.000 m 09:35'59   
128 Suzanne Gagnon W35 CAN   100.000 m 09:38'14   
129 Kazuko Kaihata W40 JPN   100.000 m 09:38'35   
130 Deonna Lindsay W35 CAN   100.000 m 09:39'44   
131 Jane Balantyne W40 CAN   100.000 m 09:43'04   
132 Edit Medveczky WSE HUN   100.000 m 09:44'43   
133 mary Hickey W35 IRL   100.000 m 09:47'18   
134 Sharon Gayter WSE GBR   100.000 m 09:47'45   
135 Heroi Funk M50 BRA   100.000 m 09:50'04   
136 Jan van der  Weijde MSO NED   100.000 m 09:51'03   
137 Aleksandr Falkov M40 RUS   100.000 m 10:01'37   
138 Johann Spieker M50 GER   100.000 m 10:04'38   
139 jane Watt W35 IRL   100.000 m 10:09'18   
140 Lorraine Gersitz W40 USA   100.000 m 10:11'42   
141 Jennifer Johnston WSE USA   100.000 m 10:11'43   
142 Ubel Dijk M40 NED   100.000 m 10:22'39   
143 Silvia Andonie WSE MEX   100.000 m 10:22'59   
144 Peter Boltjes M20 NED   100.000 m 10:24'53   
145 Ad Voortman M40 NED   100.000 m 10:36'40   
146 Paul Every M20 AUS   100.000 m 10:43'43   
147 Jose Luis Carrera M20 MEX   100.000 m 10:43'48   
148 Graham Porter M40 IRL   100.000 m 10:43'58   
149 Dagmar Drahoradova W35 TCH   100.000 m 10:49'53   
150 Cees Vedder M50 NED   100.000 m 10:57'12   
151 Ben Mol M40 NED   100.000 m 11:14'03   
152 Jan Willem Dijkgraaf M40 NED   100.000 m 11:30'38   
153 Hugues Caulier M20 FRA   100.000 m 11:57'08   

Deze uitslagen zijn onder voorbehoud opgenomen zoals gepubliceerd en met zorgvuldigheid verwerkt.
Wanneer er gegevens incorrect zijn overgenomen, dan kunt u dit melden aan de UltraNED redactie.