Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen
klassement rang
Gelopen in 2018
Gelopen in 2017
Gelopen in 2016
Gelopen in 2015
Gelopen in 2014
Gelopen in 2013
Gelopen in 2012
Gelopen in 2011
Gelopen in 2010
Gelopen in 2009
Gelopen in 2008
Gelopen in 2007
Gelopen in 2006
Gelopen in 2005
Gelopen in 2004
Gelopen in 2003
Gelopen in 2002
Gelopen in 2001
Gelopen in 2000
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Gelopen in 1999
* December
* November
* Oktober
* September
12 september 1999
Mergelland Marathon
Meerssen NED
10 september 1999
RABO-Interpolis RUN
Winschoten NED
4 september 1999
Jungfrau Marathon
Interlaken SUI
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Januari
Gelopen in 1998
* December
* November
* Oktober
* September
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
Gelopen in 1997
Gelopen in 1996
Gelopen in 1995
Gelopen in 1994
Gelopen in 1993
Gelopen in 1992
Gelopen in 1991
Gelopen in 1990
Gelopen in 1989
Gelopen in 1988
Gelopen in 1987
Gelopen in 1986
Gelopen in 1985
Gelopen in 1984
Gelopen in 1983
Gelopen in 1982
Gelopen in 1981
Gelopen in 1980
Gelopen in 1979
Gelopen in 1978
Gelopen in 1977
Gelopen in 1976
Gelopen in 1973
Gelopen in 1970
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web

Raadpleeg hier alle Ultra en Marathon uitslagen.
Klik in de linkerkolom op een bepaalde wedstrijd voor de volledige uitslag (maximaal eerste 200 gefinishten)
Of gebruik het zoekscherm hieronder om in alle ultraloop en marathon uitslagen te zoeken.
Zoeken op wedstrijd :
Ook in de voorgaande edities zoeken
Zoek op deelnemer :
(achternaam)
Achternaam begint met deze tekst Tekst komt ergens in achernaam voor
Hieronder staan extra mogelijkheden om uitgebreid te zoeken.
Hoe meer u invult, hoe specifieker de resultaten.
Afstand:   vanaf tot en met   kilometer
Tijd: Tussen : en   :
periode:   van tot   (dd-mm-jjjj) of:
Categorie:   Nationaliteit:
Sorteer op : Aflopend plaats:
   
Resultaten:
De volgende resultaten zijn gevonden die aan uw zoekopdracht hebben voldaan, maximaal worden 200 resultaten getoond.
U heeft gezocht op:
- Evenement Zoektijd: 00:00

RABO-Interpolis RUN Gehouden op: 10 september 1999
Uitslag Naam Cat Land Plaats Vereniging Afstand Tijd
1 Pascal Fetizon MSE FRA   100.000 m 06:39'16   
2 Mikhail Kokorev MSE RUS   100.000 m 06:42'18   
3 Gilles Diehl MSE FRA   100.000 m 06:44'39   
4 Dmitriy Radyuchenko MSE RUS   100.000 m 06:46'30   
5 Stefano Sartori MSE ITA   100.000 m 06:47'24   
6 Olexandr Osypov MSE UKR   100.000 m 06:59'38   
7 Andrzej Magier MSE POL   100.000 m 07:01'52   
8 Stephen Moore M50 GBR   100.000 m 07:02'13   
9 Sergei Kozlov MSE BLR   100.000 m 07:08'26   
10 Mohamed Magroun M40 FRA   100.000 m 07:08'30   
11 Michael Sommer MSE GER   100.000 m 07:11'14   
12 Wim Epskamp M40 NED Hoofddorp av Haarlemmermeer  100.000 m 07:18'32   
13 Bruno Heubi MSE FRA   100.000 m 07:19'28   
14 Valeriy Sinyushkin MSE RUS   100.000 m 07:19'44   
15 Yiannis Kouros M40 GRE   100.000 m 07:25'51   
16 Juan Rodriguez MSE ESP   100.000 m 07:30'44   
17 Elvira Kolpakova WSE RUS   100.000 m 07:33'39   
18 Veron Lust MSE NED Purmerend Nea Volharding  100.000 m 07:37'13   
19 Rik Goethals M40 BEL   100.000 m 07:39'33   
20 Lubomir Hrmo MSE SVK   100.000 m 07:42'57   
21 Ramon Alvarez M40 ESP   100.000 m 07:49'14   
22 Attila Vozar MSE HUN   100.000 m 07:54'55   
23 Pascal Piveteau MSE FRA   100.000 m 07:55'35   
24 Magali Maggiolini WSE FRA   100.000 m 07:55'35   
25 Miguel Martinez MSE ESP   100.000 m 07:58'30   
26 Aleksandr Panov MSE RUS   100.000 m 08:02'53   
27 Ulrich Amborn M40 GER   100.000 m 08:07'58   
28 Elena Bikulova WSE RUS   100.000 m 08:08'22   
29 Frantisek Galik M40 SVK   100.000 m 08:11'58   
30 Ricarda Botzon WSE GER   100.000 m 08:13'52   
31 Emiel Dierckx M40 BEL Herenthout av Herentals  100.000 m 08:19'16   
32 Anke Drescher WSE GER   100.000 m 08:19'35   
33 Constanze Wagner W35 GER   100.000 m 08:20'36   
34 Vladimir Balosak M40 SVK   100.000 m 08:21'24   
35 Volker Krajenski MSE GER   100.000 m 08:22'14   
36 Bernard Vanlangendonck M40 BEL   100.000 m 08:24'22   
37 Brian Davidson MSE GBR   100.000 m 08:25'35   
38 Ian Anderson MSE GBR   100.000 m 08:31'15   
39 Peter Gledhill M40 GBR   100.000 m 08:32'48   
40 Ivan Sakovitch M40 BLR   100.000 m 08:33'35   
41 Oleksandr Balychev MSE UKR   100.000 m 08:35'45   
42 Joelle Semur W35 FRA   100.000 m 08:38'41   
43 Karl Graf M40 GER   100.000 m 08:47'13   
44 Nina Koval WSE BLR   100.000 m 08:47'51   
45 Vikctoriyua Kaluzhna WSE UKR   100.000 m 08:51'00   
46 Sharon Gayter W35 GBR   100.000 m 08:51'19   
47 Paul Beckers MSE BEL Oost Malle AC Herentals  100.000 m 08:51'37   
48 Elke Hiebl W35 GER   100.000 m 08:54'05   
49 Ulrike Steeger W35 GER   100.000 m 09:00'06   
50 Jozef Piliar M40 SVK   100.000 m 09:18'02   
51 Tomas Rusek M50 CZE   100.000 m 09:22'15   
52 Ivan Durkovsky M40 SVK   100.000 m 09:24'26   
53 Larisa Cherniy W35 UKR   100.000 m 09:29'47   
54 Nina Kovrizhkina WSE UKR   100.000 m 09:37'57   
55 Muriel Brionne WSE FRA   100.000 m 09:50'23   
56 Cor Westhuis M50 NED Dalfsen SV Friesland  100.000 m 09:52'17   
57 Peter Rasmussen M40 DEN   100.000 m 09:57'21   
58 Zdenek Kumsta M40 CZE   100.000 m 09:57'27   
59 Tom Hendriks M40 NED Hoofddorp av Haarlemmermeer  100.000 m 10:08'26   
60 Simon Pols M40 NED Duivendrecht av Startbaan  100.000 m 10:08'26   
61 Jeffry Oonk MSE NED   100.000 m 10:14'17   
62 Piet de  Peuter M40 NED Amsterdam avVN  100.000 m 10:16'35   
63 Lammert Meijer M40 NED Almere avVN  100.000 m 10:16'36   
64 Gerhard Walper M40 NED   100.000 m 10:20'51   
65 Helga Backhaus W35 GER   100.000 m 10:22'33   
66 Michael Klick MSE GER   100.000 m 10:31'44   
67 Giselher Schneider MSE GER   100.000 m 10:33'44   
68 Herman Staal MSE NED Winsum Artemis  100.000 m 10:33'56   
69 Xavier Neys MSE BEL   100.000 m 10:35'32   
70 Herman Jakops MSE NED   100.000 m 10:43'37   
71 Ronald Kessenich M60 NED   100.000 m 10:51'19   
72 Eva Kornarou WSE GRE   100.000 m 10:53'54   
73 Jan van der  Weijde M50 NED Kapelle avVN  100.000 m 11:46'39   
74 Dagmar Drahoradova W35 CZE   100.000 m 11:46'39   
75 Ubel Dijk M40 NED Bedum Artenis  100.000 m 11:56'10   

Deze uitslagen zijn onder voorbehoud opgenomen zoals gepubliceerd en met zorgvuldigheid verwerkt.
Wanneer er gegevens incorrect zijn overgenomen, dan kunt u dit melden aan de UltraNED redactie.