Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen
klassement rang
Gelopen in 2019
Gelopen in 2018
Gelopen in 2017
Gelopen in 2016
Gelopen in 2015
Gelopen in 2014
Gelopen in 2013
Gelopen in 2012
Gelopen in 2011
Gelopen in 2010
Gelopen in 2009
Gelopen in 2008
Gelopen in 2007
Gelopen in 2006
Gelopen in 2005
Gelopen in 2004
Gelopen in 2003
Gelopen in 2002
Gelopen in 2001
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Gelopen in 2000
* December
* November
* Oktober
* September
30 september 2000
Afsluitdijk Marathon
Bolsward NED
29 september 2000
Spartathlon
Athene GRE
24 september 2000
Marktstad Millenium Marathon
Purmerend NED
24 september 2000
Baccara Marathon
Beernem BEL
24 september 2000
Antwerpen Marathon
Antwerpen BEL
23 september 2000
LUPATOTISSIMA 2000
Verona ITA
17 september 2000
Beekse Marathon
Hilvarenbeek NED
10 september 2000
Berlin Marathon
Berlijn GER
10 september 2000
Mergelland Maraton
Meerssen NED
10 september 2000
Gooimeerloop
Huizen NED
10 september 2000
In Flanders Fields-Marathon
Nieuwpoort-Ieper BEL
9 september 2000
RABO-Interpolis RUN
Winschoten NED
3 september 2000
Maas en Waalse Dijkenloop
Beneden-Leeuwen NED
2 september 2000
Jungfrau Marathon
Interlaken SUI
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Gelopen in 1999
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Januari
Gelopen in 1998
Gelopen in 1997
Gelopen in 1996
Gelopen in 1995
Gelopen in 1994
Gelopen in 1993
Gelopen in 1992
Gelopen in 1991
Gelopen in 1990
Gelopen in 1989
Gelopen in 1988
Gelopen in 1987
Gelopen in 1986
Gelopen in 1985
Gelopen in 1984
Gelopen in 1983
Gelopen in 1982
Gelopen in 1981
Gelopen in 1980
Gelopen in 1979
Gelopen in 1978
Gelopen in 1977
Gelopen in 1976
Gelopen in 1973
Gelopen in 1970
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web

Raadpleeg hier alle Ultra en Marathon uitslagen.
Klik in de linkerkolom op een bepaalde wedstrijd voor de volledige uitslag (maximaal eerste 200 gefinishten)
Of gebruik het zoekscherm hieronder om in alle ultraloop en marathon uitslagen te zoeken.
Zoeken op wedstrijd :
Ook in de voorgaande edities zoeken
Zoek op deelnemer :
(achternaam)
Achternaam begint met deze tekst Tekst komt ergens in achernaam voor
Hieronder staan extra mogelijkheden om uitgebreid te zoeken.
Hoe meer u invult, hoe specifieker de resultaten.
Afstand:   vanaf tot en met   kilometer
Tijd: Tussen : en   :
periode:   van tot   (dd-mm-jjjj) of:
Categorie:   Nationaliteit:
Sorteer op : Aflopend plaats:
   
Resultaten:
De volgende resultaten zijn gevonden die aan uw zoekopdracht hebben voldaan, maximaal worden 200 resultaten getoond.
U heeft gezocht op:
- Evenement Zoektijd: 00:00

RABO-Interpolis RUN Gehouden op: 9 september 2000
Uitslag Naam Cat Land Plaats Vereniging Afstand Tijd
1 Pascal Fetizon MSE FRA   100.000 m 06:23'15   
2 Dmitriy Radiuchenko MSE RUS   100.000 m 06:29'13   
3 Oleg Kharitonov MSE RUS   100.000 m 06:29'29   
4 Dan Held MSE USA   100.000 m 06:33'12   
5 Farid Ganiev MSE RUS   100.000 m 06:38'57   
6 Thierry Guichard M40 FRA   100.000 m 06:41'35   
7 Gilles Diehl M40 FRA   100.000 m 06:41'35   
8 Igor Tiupin MSE RUS   100.000 m 06:43'40   
9 Donovan Wright MSE RSA   100.000 m 06:46'10   
10 Attila Vozar MSE HUN   100.000 m 06:50'00   
11 Stefano Sartori MSE ITA   100.000 m 06:50'53   
12 Jan Vandendriessche MSE BEL   100.000 m 06:52'11   
13 Nicolas Boisselier MSE FRA   100.000 m 06:53'48   
14 Marcio Batista Oliveira MSE BRA   100.000 m 06:54'52   
15 Pascal Piveteau MSE FRA   100.000 m 06:54'59   
16 Yasuumi Mikami MSE JPN   100.000 m 06:55'07   
17 Valery Kanarsky M40 BLR   100.000 m 06:55'45   
18 Michael Sommer MSE GER   100.000 m 06:57'29   
19 Jesper Olsen MSE DEN   100.000 m 06:58'31   
20 Valeriy Siniushkin MSE RUS   100.000 m 07:00'27   
21 Mohamed Magroun M40 FRA   100.000 m 07:01'22   
22 Volker Krajenski MSE GER   100.000 m 07:03'26   
23 Ivan Hostens MSE BEL   100.000 m 07:03'56   
24 Howard Nippert MSE USA   100.000 m 07:04'08   
25 Edward de Ruiter MSE NED   100.000 m 07:04'57   
26 Bruno Heubi M40 FRA   100.000 m 07:06'34   
27 Bernhard Santner MSE AUT   100.000 m 07:06'48   
28 Andras Zsigovics MSE HUN   100.000 m 07:07'45   
29 James Garcia M40 USA   100.000 m 07:08'22   
30 Andrew Kelehe MSE RSA   100.000 m 07:09'42   
31 Welcome Mteto MSE RSA   100.000 m 07:09'44   
32 Paul Beckers MSE BEL   100.000 m 07:13'24   
33 Livio Tretto M45 ITA   100.000 m 07:17'53   
34 Volkmar Muehl M40 GER   100.000 m 07:18'17   
35 Andrea Bernabei MSE ITA   100.000 m 07:18'37   
36 Juan Rodriguez MSE ESP   100.000 m 07:20'18   
37 Veron Lust MSE NED   100.000 m 07:20'25   
38 Steve Moore M50 GBR   100.000 m 07:20'55   
39 Ian Anderson MSE GBR   100.000 m 07:21'51   
40 Kevin Setnes M45 USA   100.000 m 07:22'12   
41 Chris Finill M40 GBR   100.000 m 07:22'50   
42 Ulrich Grallath MSE GER   100.000 m 07:23'04   
43 Bob Sweeney MSE USA   100.000 m 07:23'12   
44 Edit Berces W35 HUN   100.000 m 07:25'21   
45 Ramon Alvarez M40 ESP   100.000 m 07:25'25   
46 Wim Epskamp M45 NED   100.000 m 07:27'50   
47 Russell Crawford MSE RSA   100.000 m 07:32'10   
48 Michael Wheatley MSE AUS   100.000 m 07:32'31   
49 Manuel Murillo M40 ESP   100.000 m 07:33'00   
50 Elvira Kolpakova WSE RUS   100.000 m 07:35'01   
51 Lubomir Hrmo MSE SVK   100.000 m 07:36'28   
52 Constanze Wagner W35 GER   100.000 m 07:39'35   
53 Michael Carlson M40 USA   100.000 m 07:39'47   
54 Luis Perez Acevedo MSE MEX   100.000 m 07:40'12   
55 Peter Graesser MSE GER   100.000 m 07:42'06   
56 Alexandre Rimashevsky M40 BLR   100.000 m 07:44'15   
57 Roland Vuillemenot M50 FRA   100.000 m 07:45'40   
58 Magali Maggiolini WSE FRA   100.000 m 07:46'05   
59 Wolfgang Schneider M45 GER   100.000 m 07:47'32   
60 Sylvie Beaulieu W35 FRA   100.000 m 07:52'50   
61 Colin Thomas M40 RSA   100.000 m 07:53'08   
62 Elke Hiebl W35 GER   100.000 m 07:54'32   
63 Nadezha Karaseva W35 RUS   100.000 m 07:54'35   
64 Donald A Ritchie M55 GBR   100.000 m 07:54'45   
65 Peter Gajdos MSE SVK   100.000 m 07:54'59   
66 Hiroko Noguchi WSE JPN   100.000 m 07:55'02   
67 Juan Luis Amador Estrade MSE MEX   100.000 m 07:55'29   
68 Karl Graf M45 GER   100.000 m 07:59'55   
69 Frantisek Gallik M45 SVK   100.000 m 08:03'40   
70 Tzong Chih Kuo M45 TPE   100.000 m 08:04'39   
71 Mark Sherman MSE CAN   100.000 m 08:04'41   
72 Ricarda Botzon WSE GER   100.000 m 08:05'21   
73 Edgar Clark MSE RSA   100.000 m 08:05'23   
74 Mangena Mazibuko M45 SWZ   100.000 m 08:07'14   
75 Herb Philips M60 CAN   100.000 m 08:07'34   
76 Miguel Martinez MSE ESP   100.000 m 08:07'54   
77 Deb Bollig W35 USA   100.000 m 08:08'03   
78 Chung Hua Huang MSE TPE   100.000 m 08:10'06   
79 Alzira Portela Lario W40 POR   100.000 m 08:10'25   
80 Lucio Bazzana M45 ITA   100.000 m 08:11'25   
81 Ludwig Brunner MSE ITA   100.000 m 08:11'25   
82 Mark Godale MSE USA   100.000 m 08:12'53   
83 Akiko Sekiya W35 JPN   100.000 m 08:15'15   
84 Ivan Sakovitch M45 BLR   100.000 m 08:17'21   
85 Tanja Schaefer WSE GER   100.000 m 08:19'08   
86 Jorgen Andre Lien MSE NOR   100.000 m 08:19'11   
87 Camilo Gomez Rosas MSE MEX   100.000 m 08:19'18   
88 Marietjie Montgomery W40 RSA   100.000 m 08:22'37   
89 Luanne Park W40 USA   100.000 m 08:24'59   
90 Emiel Dierckx M40 BEL   100.000 m 08:25'39   
91 Maria Luisa Costetti W35 ITA   100.000 m 08:25'39   
92 Murielle Brionne WSE FRA   100.000 m 08:27'36   
93 Stephan Krause MSE GER   100.000 m 08:28'26   
94 Daniel Czerniak W35 USA   100.000 m 08:29'59   
95 Ferdinand Tiggelkamp M50 GER   100.000 m 08:30'05   
96 Anke Drescher WSE GER   100.000 m 08:31'09   
97 Austra Kawaliauskiene W35 LIT   100.000 m 08:33'46   
98 Tom Hendriks M40 NED Hoofddorp av Haarlemmermeer  100.000 m 08:40'20   
99 Arvids Sefanovskis M40 LAT   100.000 m 08:40'30   
100 Ann Chester WSE RSA   100.000 m 08:40'56   
101 ChristyWynnie Cosgrove W35 USA   100.000 m 08:43'24   
102 Dominique Duval W45 FRA   100.000 m 08:43'24   
103 Svetlana Savoskina W35 RUS   100.000 m 08:47'38   
104 Alfons Vekemans M45 BEL   100.000 m 08:48'09   
105 Peter Mann M60 GER   100.000 m 08:48'44   
106 Nancy Drach W40 USA   100.000 m 08:52'09   
107 Jan Suijkerbuijk MSE NED   100.000 m 08:52'09   
108 Raimonds Senfelds M40 LAT   100.000 m 08:52'30   
109 Matthew Sessions MSE CAN   100.000 m 08:54'22   
110 Jeroen Wigard MSE DEN   100.000 m 08:56'30   
111 Koos Rademaker M55 NED   100.000 m 08:57'25   
112 Brian Davidson MSE GBR   100.000 m 08:58'11   
113 Cor Westhuis M50 NED Dalfsen SV Friesland  100.000 m 08:58'38   
114 Nicola Iademarco M45 ITA   100.000 m 08:59'06   
115 Jan Michael Andersen MSE DEN   100.000 m 08:59'52   
116 Christine Denis Billet WSE FRA   100.000 m 09:02'59   
117 Alan Reid MSE GBR   100.000 m 09:04'29   
118 Hilary Walker W45 GBR   100.000 m 09:04'29   
119 Alain Corgier M45 FRA   100.000 m 09:05'59   
120 Guus Smit MSE NED   100.000 m 09:06'58   
121 Lars Saetran M45 NOR   100.000 m 09:07'11   
122 Jeffry Oonk MSE NED   100.000 m 09:07'29   
123 Alain Ponchelet MSE BEL   100.000 m 09:08'05   
124 Radek Brunner MSE CZE   100.000 m 09:08'59   
125 Ina Sanders W40 RSA   100.000 m 09:09'41   
126 Xavier Neys MSE BEL   100.000 m 09:14'49   
127 Herman Jakobs MSE NED   100.000 m 09:15'18   
128 Helga Backhaus W45 GER   100.000 m 09:17'42   
129 Antonas Barantobas M45 LIT   100.000 m 09:19'52   
130 Johan Visschedijk MSE NED   100.000 m 09:20'35   
131 Jonathan Worsnick MSE AUS   100.000 m 09:22'20   
132 Michael Gohner MSE GER   100.000 m 09:23'36   
133 Bert Touw M40 NED   100.000 m 09:27'24   
134 Ivano Folli MSE ITA   100.000 m 09:29'21   
135 Georgs Jermolajevs M55 LAT   100.000 m 09:32'23   
136 Gerrit Nillessen M55 NED   100.000 m 09:35'51   
137 Ivan Durkovsky M40 SVK   100.000 m 09:37'49   
138 Arcadio Juarez Campuzano M45 MEX   100.000 m 09:41'07   
139 Max Courtillon M70 FRA   100.000 m 09:43'20   
140 Sharon Gayter W35 GBR   100.000 m 09:44'19   
141 Chrissy Fergusson W35 USA   100.000 m 09:44'55   
142 Tracy Rose W35 USA   100.000 m 09:44'55   
143 Henk Noor M45 NED   100.000 m 09:45'34   
144 Enrico Vedilei MSE ITA   100.000 m 09:51'18   
145 Robert Feller MSE GER   100.000 m 09:54'41   
146 Ernst Schleyer M40 GER   100.000 m 09:55'26   
147 Franciszek Sojka M55 POL   100.000 m 09:55'32   
148 Uhan Darinka W50 SLO   100.000 m 10:00'59   
149 Ludwig Pieger M45 GER   100.000 m 10:07'59   
150 Feike van Driesum M45 NED   100.000 m 10:08'32   
151 Thierry Petit MSE FRA   100.000 m 10:10'11   
152 Franz Feller M60 GER   100.000 m 10:13'15   
153 Carine Plumet W35 BEL   100.000 m 10:14'13   
154 Edo Nugteren M45 NED   100.000 m 10:28'02   
155 Abdelkarim Machichy M40 NED   100.000 m 10:34'26   
156 Ghislaine Beaulieu W55 CAN   100.000 m 10:35'46   
157 Daniel Petit M45 FRA   100.000 m 10:36'47   
158 Joseph Camacho M60 FRA   100.000 m 10:39'44   
159 Wietze de Vries MSE NED   100.000 m 10:42'49   
160 Jacq W.A.M. Hofstede M50 NED   100.000 m 10:46'12   
161 Raouf Mallouh M45 CAN   100.000 m 10:49'28   
162 Brian Bogh Jensen MSE DEN   100.000 m 10:49'57   
163 Anders Jeppesen M40 DEN   100.000 m 10:49'57   
164 Jan van der  Weijde M55 NED   100.000 m 10:57'33   
165 Silvia Andonie W40 MEX   100.000 m 11:02'10   
166 Johann Spieker M60 GER   100.000 m 11:02'10   
167 Egbert van der Molen M40 NED   100.000 m 11:02'53   
168 Paolo Solfrizzo M40 ITA   100.000 m 11:08'28   
169 Remi Laiguillon M45 FRA   100.000 m 11:11'59   
170 Ryne Melcher MSE CAN   100.000 m 11:19'55   
171 John Culhane MSE CAN   100.000 m 11:19'55   
172 Cor Butter M55 NED   100.000 m 11:21'42   
173 Jan Wiltjer M55 NED   100.000 m 11:22'32   
174 Dirk Schipper M45 NED   100.000 m 11:24'23   
175 Heike Pawzik W35 GER   100.000 m 11:31'55   
176 Henk Hoekert M50 NED   100.000 m 11:32'30   
177 Roy Bainbridge M65 GBR   100.000 m 11:35'48   
178 Peter Bennink M45 USA   100.000 m 11:38'52   
179 Jean Paul Sourmay M50 FRA   100.000 m 11:42'50   
180 Michel Nicolleau M45 FRA   100.000 m 11:42'50   
181 Pascal Basillais MSE FRA   100.000 m 11:42'50   
182 Jan Willem Dijkgraaf M45 NED   100.000 m 11:44'57   
183 Richard van Klooster MSE NED   100.000 m 11:51'46   
184 Mario Alberto Lozano MSE MEX   100.000 m 11:52'47   
185 Alejandro Del Valle MSE MEX   100.000 m 11:52'47   
186 Stephane Mathieu MSE FRA   100.000 m 11:56'20   
187 Virginia Govier WSE CAN   100.000 m 11:57'14   
188 Patrick Thomassin M40 FRA   100.000 m 12:13'20   
189 Michel Cornuel M60 FRA   100.000 m 12:19'34   
190 Wilfried Weerts MSE GER   100.000 m 12:23'08   
191 Rosemarie von Kocemba W55 GER   100.000 m 12:37'14   
192 Henri Girault M60 FRA   100.000 m 12:46'42   
193 Margitha Goldbeck W40 GER   100.000 m 12:52'06   
194 Ingrid Kupke W55 GER   100.000 m 12:52'42   
195 Adilson Dama Pereira MSE BRA   100.000 m dnf   
196 Victor Hickey M40 CAN   100.000 m dnf   
197 Rik Goethals M40 BEL   100.000 m dnf   
198 Jose Angelo Correa da Silva MSE BRA   100.000 m dnf   
199 Sergei Kozlov MSE BLR   100.000 m dnf   
200 Cardia Gaetano MSE ITA   100.000 m dnf   

Deze uitslagen zijn onder voorbehoud opgenomen zoals gepubliceerd en met zorgvuldigheid verwerkt.
Wanneer er gegevens incorrect zijn overgenomen, dan kunt u dit melden aan de UltraNED redactie.