Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen
klassement rang
Gelopen in 2019
Gelopen in 2018
Gelopen in 2017
Gelopen in 2016
Gelopen in 2015
Gelopen in 2014
Gelopen in 2013
Gelopen in 2012
Gelopen in 2011
Gelopen in 2010
Gelopen in 2009
Gelopen in 2008
Gelopen in 2007
Gelopen in 2006
Gelopen in 2005
Gelopen in 2004
Gelopen in 2003
Gelopen in 2002
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Gelopen in 2001
* December
* November
* Oktober
* September
30 september 2001
Marathon van Gent
Gent BEL
30 september 2001
Berlin Marathon
Berlijn GER
29 september 2001
RABO-Interpolis RUN
Winschoten NED
29 september 2001
Eemmeerloop
Bunschoten NED
29 september 2001
Afsluitdijk Marathon
Bolsward NED
28 september 2001
Spartathlon
Athene GRE
23 september 2001
Århus City Marathon
Århus DEN
23 september 2001
Antwerpen Marathon
Antwerpen BEL
16 september 2001
Beekse Marathon
Hilvarenbeek NED
9 september 2001
In Flanders Fields-Marathon
Nieuwpoort-Ieper BEL
9 september 2001
Mergelland Marathon
Meerssen NED
8 september 2001
Slowenischer Alpen-marathon
Preddvor SLO
8 september 2001
Slowenian Alpine Marathon
Preddvor SLO
2 september 2001
Rondje Voorne 50 km
Voorne NED
2 september 2001
Maas en Waalse Dijkenloop
Beneden-Leeuwen NED
2 september 2001
Holzstrassenlauf
Deutsch-Griffen OST
1 september 2001
Jungfrau Marathon
Interlaken SUI
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Gelopen in 2000
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Gelopen in 1999
Gelopen in 1998
Gelopen in 1997
Gelopen in 1996
Gelopen in 1995
Gelopen in 1994
Gelopen in 1993
Gelopen in 1992
Gelopen in 1991
Gelopen in 1990
Gelopen in 1989
Gelopen in 1988
Gelopen in 1987
Gelopen in 1986
Gelopen in 1985
Gelopen in 1984
Gelopen in 1983
Gelopen in 1982
Gelopen in 1981
Gelopen in 1980
Gelopen in 1979
Gelopen in 1978
Gelopen in 1977
Gelopen in 1976
Gelopen in 1973
Gelopen in 1970
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web

Raadpleeg hier alle Ultra en Marathon uitslagen.
Klik in de linkerkolom op een bepaalde wedstrijd voor de volledige uitslag (maximaal eerste 200 gefinishten)
Of gebruik het zoekscherm hieronder om in alle ultraloop en marathon uitslagen te zoeken.
Zoeken op wedstrijd :
Ook in de voorgaande edities zoeken
Zoek op deelnemer :
(achternaam)
Achternaam begint met deze tekst Tekst komt ergens in achernaam voor
Hieronder staan extra mogelijkheden om uitgebreid te zoeken.
Hoe meer u invult, hoe specifieker de resultaten.
Afstand:   vanaf tot en met   kilometer
Tijd: Tussen : en   :
periode:   van tot   (dd-mm-jjjj) of:
Categorie:   Nationaliteit:
Sorteer op : Aflopend plaats:
   
Resultaten:
De volgende resultaten zijn gevonden die aan uw zoekopdracht hebben voldaan, maximaal worden 200 resultaten getoond.
U heeft gezocht op:
- Evenement Zoektijd: 00:00

RABO-Interpolis RUN Gehouden op: 29 september 2001
Uitslag Naam Cat Land Plaats Vereniging Afstand Tijd
1 Vladimir Netreba MSE RUS   100.000 m 06:45'43   
2 Attila Vozar MSE HUN   100.000 m 06:47'57   
3 Miroslav Vindis MSE SLO Ak Ptuj  100.000 m 06:52'47   
4 Bruno Blanchard MSE FRA   100.000 m 06:59'00   
5 Jacek Lenart MSE POL Osa Zgorzelec  100.000 m 06:59'16   
6 Olexandr Osypov MSE UKR   100.000 m 06:59'58   
7 Ravil Kashapov M40 RUS   100.000 m 07:03'27   
8 Fermin Martinez MSE ESP   100.000 m 07:05'09   
9 Valery Kanarski M40 BLR   100.000 m 07:07'10   
10 Lucien Taelman M40 BEL Mouscron  100.000 m 07:15'59   
11 Rik Goethals M40 BEL   100.000 m 07:17'18   
12 Wim Epskamp MSE NED Av. Haarlemmermeer  100.000 m 07:25'37   
13 Ramon Alvarez M40 ESP   100.000 m 07:26'42   
14 Ian Anderson MSE GBR Knavesmire Harrier  100.000 m 07:29'29   
15 Ricarda Botzon W35 GER Harburger Tb  100.000 m 07:31'55   
16 Stanislav Lazyuta MSE UKR   100.000 m 07:33'51   
17 Ildar Akhmetsin MSE RUS   100.000 m 07:34'22   
18 Sergiy Lavrenyuk MSE UKR   100.000 m 07:34'44   
19 Welcome Mteto MSE RSA Mr. Price  100.000 m 07:35'42   
20 Igor Zavialov MSE RUS   100.000 m 07:35'58   
21 Mario Fattore MSE ITA   100.000 m 07:36'56   
22 Marina Bytchkova WSE RUS   100.000 m 07:37'02   
23 Claudio Bellisario MSE ITA Erci Avezzano  100.000 m 07:37'26   
24 Paul Beckers MSE BEL   100.000 m 07:39'17   
25 Maxim Vorobiev M40 RUS   100.000 m 07:41'27   
26 Karine Herry WSE FRA   100.000 m 07:42'36   
27 Peter Massny M45 GER Tsv Neustadt / H.  100.000 m 07:43'36   
28 Fabrizio Baldis MSE ITA   100.000 m 07:47'16   
29 Ivan Hostens MSE BEL   100.000 m 07:50'04   
30 Elke Hiebl W35 GER   100.000 m 07:54'42   
31 Magalie Reymonenq-maggioni WSE FRA   100.000 m 07:56'31   
32 Nadezhda Karasiova W40 RUS   100.000 m 07:59'42   
33 Uladzimir Chyrytsa MSE BLR   100.000 m 08:00'32   
34 Jan Bujnak MSE SVK   100.000 m 08:00'50   
35 Valentina Shatiaeva W40 RUS   100.000 m 08:01'05   
36 Murielle Brionne WSE FRA   100.000 m 08:03'15   
37 Elena Bykulova W35 RUS   100.000 m 08:18'24   
38 Hans-bernhard Zens M40 GER Lg Vg Emmelshausen  100.000 m 08:24'18   
39 Anke Drescher WSE GER   100.000 m 08:25'23   
40 Irina Rysina W40 RUS   100.000 m 08:26'55   
41 Tom Hendriks M40 NED Hoofddorp av Haarlemmermeer  100.000 m 08:27'25   
42 Simone Stoeppler W35 GER   100.000 m 08:32'00   
43 Jan Nabuurs MSE NED Av De Keien  100.000 m 08:33'47   
44 Karl Graf M50 GER Vfb Alemannia  100.000 m 08:43'31   
45 Manuel Murillo M45 ESP   100.000 m 08:48'06   
46 Hilary Walker W45 GBR Serpentine Running C  100.000 m 08:50'19   
47 Aldo Follatori M45 ITA   100.000 m 08:53'40   
48 Andre Van Der  Zwan M40 NED Veteranen Ned.  100.000 m 08:54'31   
49 Elvira Zoboli WSE ITA   100.000 m 08:58'06   
50 Bert Touw M45 NED Cav Energie Barendre  100.000 m 09:08'47   
51 Aleh Bykau M45 BLR   100.000 m 09:11'10   
52 Henk Doorten MSE NED Aac '61  100.000 m 09:13'52   
53 Lorena Di  Vito W35 ITA   100.000 m 09:23'17   
54 Ute Wollenberg WSE GER   100.000 m 09:23'18   
55 Jan Sourek MSE CZE   100.000 m 09:28'44   
56 Herman Jakobs MSE NED Av Venray  100.000 m 09:35'38   
57 Alain Corgier M50 FRA Club Omnisports De S  100.000 m 09:49'59   
58 Anna Kuptsova WSE RUS   100.000 m 09:50'38   
59 Igor Kogut M40 BLR   100.000 m 09:53'33   
60 Victoria Jane Musgrove W45 GBR Wrexham Ac  100.000 m 09:54'49   
61 Udo Schmidt M40 GER Tus 09 Wremen  100.000 m 09:56'19   
62 Francesco Coriale M65 ITA   100.000 m 09:56'20   
63 Jozef Basovsky M55 SVK   100.000 m 09:57'05   
64 Gijs Honing M55 NED Av Veteranen Nederla  100.000 m 09:57'38   
65 Enrico Vedilei MSE ITA   100.000 m 10:03'22   
66 Peter Wasser MSE GER Llg Kevelaer  100.000 m 10:04'24   
67 Paul Andrewes MSE NZL   100.000 m 10:08'57   
68 Harry Wolters M50 NED Atc 75  100.000 m 10:11'50   
69 Feike Van  Driesum M45 NED Loopgroep Pk  100.000 m 10:17'35   
70 Henk Meppelink MSE NED Spurt '88  100.000 m 10:23'15   
71 Simon Laporte MSE GBR 100 Km Association  100.000 m 10:24'09   
72 Sjoerd Slaaf M45 NED Sv Friesland  100.000 m 10:26'07   
73 Martin Koetter MSE GER Mtv Amelinghausen  100.000 m 10:27'50   
74 Lammert Meijer M50 NED Av Vet Ned  100.000 m 10:28'51   
75 Jan Streunding M40 NED Av Aquilo  100.000 m 10:38'16   
76 Hans-peter Heise M50 GER Lg Nord Berlin  100.000 m 10:49'47   
77 Henk Sipers M45 NED Veteranen Nederland  100.000 m 10:50'48   
78 Christof Schwarzer MSE GER Lc Solbad Ravensberg  100.000 m 10:57'45   
79 Willie Liebers M45 NED   100.000 m 11:05'09   
80 Frits Van Der  Valk M50 NED Av Athlos Harderwijk  100.000 m 11:06'04   
81 Rene Marissen MSE NED A.v. Spurt '88  100.000 m 11:06'27   
82 Jaroslav Orgonik MSE CZE Marathonclub Ostrava  100.000 m 11:15'55   
83 Maria Luisa Costetti W40 ITA   100.000 m 11:15'55   
84 Else Beijer. W60 GER Tsg Valbert  100.000 m 11:17'17   
85 Dirk Thys MSE BEL   100.000 m 11:18'23   
86 Cor Butter M55 NED Av Veteranen Nederla  100.000 m 11:36'10   
87 Abdelkarim Machichy M45 NED   100.000 m 11:58'30   
88 Helena Simrova W35 CZE   100.000 m dnf   
89 Cor Westhuis M50 NED Sv Friesland  100.000 m dnf   
90 Ben Mol M50 NED Voorne Atletiek  100.000 m dnf   
91 Mikk Bradley M40 GBR Watford Harriers  100.000 m dnf   
92 Veron Lust MSE NED   100.000 m dnf   
93 Werner Alles M40 GER   100.000 m dnf   
94 Frank Schut M50 NED   100.000 m dnf   
95 Egil Skarpsno MSE NOR   100.000 m dnf   
96 Volkmar Muehl M40 GER   100.000 m dnf   
97 Aliaksandr Rymasheuski M40 BLR   100.000 m dnf   
98 Michel Brouwer MSE NED   100.000 m dnf   
99 Roman Psutka MSE CZE   100.000 m dnf   
100 Emiel Dierckx M45 BEL   100.000 m dnf   
101 Pascal Fetizon MSE FRA   100.000 m dnf   
102 Thierry Guichard M40 FRA   100.000 m dnf   
103 Valery Siniushkin MSE RUS   100.000 m dnf   
104 Aleksey Belosludsev MSE RUS   100.000 m dnf   
105 Oleg Kharitonov MSE RUS   100.000 m dnf   
106 Frantisek Gallik M50 SVK   100.000 m dnf   
107 Nicole Kresse WSE GER   100.000 m dnf   
108 Jiri Slavik M40 CZE   100.000 m dnf   
109 Jean-marie Gehin M40 FRA   100.000 m dnf   
110 Sylvie Beaulieu W35 FRA   100.000 m dnf   
111 Ulf Jacobsen M50 NOR   100.000 m dnf   
112 Johan Luyben M50 NED Veteranen Nederland  100.000 m dnf   
113 Rainer Mueller MSE GER   100.000 m dnf   
114 Janneke Cazemier W35 NED Artemis Winsum  100.000 m dnf   
115 Jan Wiltjer M55 NED Fivelstreek  100.000 m dnf   
116 Julio Cesar Correa M45 COL Falcon Bogota  100.000 m dnf   
117 Jan Suijkerbuijk MSE NED Diomedon  100.000 m dnf   
118 Ernesto Catale M50 ITA D.l.f. Milano  100.000 m dnf   
119 Jan Schijff M50 NED Av. Leiden Atletiek  100.000 m dnf   
120 Oleksandr Pommer MSE UKR   100.000 m dnf   
121 Piet Jan Kuipers M40 NED Aac '61  100.000 m dnf   
122 Nellie Van Der  Made W45 NED Aac'61 Assen  100.000 m dnf   
123 Jan Vandendriesche M40 BEL Abav  100.000 m dnf   
124 Bernd Kemper MSE GER Tvg 1877 Hamm  100.000 m dnf   
125 Egbert Van Der  Molen M45 NED Artemis  100.000 m dnf   
126 Jacqueline Sellink W35 NED Hellas Utrecht  100.000 m dnf   
127 Jan Ottens M45 NED Av Aquilo  100.000 m dnf   
128 Jasper Roll M45 NED Av Aquilo  100.000 m dnf   
129 Hanneke Van Der  Kaap W45 NED Av Aquilo  100.000 m dnf   
130 Wijnand Gulikers M45 NED Av Caesar  100.000 m dnf   
131 Jeffry Oonk MSE NED Av Hellas  100.000 m dnf   
132 Johan Visschedijk MSE NED Av Helllas  100.000 m dnf   
133 Edward De  Ruiter MSE NED Av Vet Ned  100.000 m dnf   
134 Jos Hopman M60 NED Av Vet Ned  100.000 m dnf   
135 Daan Albert Rob M55 NED Av. Aquilo  100.000 m dnf   
136 Peter Boltjes M40 NED Av. Aquilo  100.000 m dnf   
137 Evert Scheepers M50 NED Aktief  100.000 m dnf   
138 Sven Viebrock MSE GER Mtv Amelinghausen Lt  100.000 m dnf   
139 Hans Kuypers M50 NED Veteranen Ned  100.000 m dnf   
140 Alfred Schoen M40 NED Triatlon Ver. Nea  100.000 m dnf   
141 Henk Noor M45 NED Av. Aquilo  100.000 m dnf   
142 Peter Suijkerbuijk M45 NED Sv Diomedon  100.000 m dnf   
143 Brian Buchtrup MSE DEN Stockholm City Thria  100.000 m dnf   
144 Bauke Te  Nijenhuis M65 NED Rwv  100.000 m dnf   
145 Guenther Haude M45 GER Psv Holzminden  100.000 m dnf   
146 Klaus-dieter Mauritz M50 GER Post S.verein Holzmi  100.000 m dnf   
147 Jozef Geeroms M40 BEL Olympia Londerzeel  100.000 m dnf   
148 Waldemar Strogarek MSE POL Mzk Pila Asics Polsk  100.000 m dnf   
149 Wolfgang Michollek M40 GER Gsv Porz Koeln  100.000 m dnf   
150 Eckhard Schulze M50 GER Mtv Amelinghausen Lt  100.000 m dnf   
151 Gabriel Oosthuizen MSE RSA Haag Atletiek  100.000 m dnf   
152 Marion Von  Schwamen W40 GER Mtv Amelinghausen  100.000 m dnf   
153 Margitta Goldbeck W40 GER Mtv Amelinghausen  100.000 m dnf   
154 Gerold Gierse M45 GER Mc 100  100.000 m dnf   
155 Ludwig Pieger M45 GER Llg Marathon Velbert  100.000 m dnf   
156 Marek Nikrant MSE POL Lks Ziemi-puckiej  100.000 m dnf   
157 Ernst Schleyer M40 GER Lg Wuerzburg  100.000 m dnf   
158 Lech Skotzke M50 GER Lg Rhein-wied  100.000 m dnf   
159 Stefan Krause MSE GER Lc Hansa Stuhr  100.000 m dnf   
160 Ubel Dijk M45 NED Impala  100.000 m dnf   
161 Hendrik Jan Doornekamp M70 NED Veteranen Ned.  100.000 m dnf   
162 Manfred Goldbeck M45 GER Mtv Amelinghausen Lt  100.000 m dnf   

Deze uitslagen zijn onder voorbehoud opgenomen zoals gepubliceerd en met zorgvuldigheid verwerkt.
Wanneer er gegevens incorrect zijn overgenomen, dan kunt u dit melden aan de UltraNED redactie.