Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen
klassement rang
Gelopen in 2018
Gelopen in 2017
Gelopen in 2016
Gelopen in 2015
Gelopen in 2014
Gelopen in 2013
Gelopen in 2012
Gelopen in 2011
Gelopen in 2010
Gelopen in 2009
Gelopen in 2008
Gelopen in 2007
Gelopen in 2006
Gelopen in 2005
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Gelopen in 2004
* December
* November
* Oktober
* September
26 september 2004
Marathon de l'Isere
Grenoble (38) FRA
26 september 2004
Berlin Marathon
Berlijn GER
26 september 2004
Bertlicher Straßenläufe
Herten GER
26 september 2004
18e Internationale Baccara Marathon
Sint-Amanduskerk BEL
26 september 2004
Marathon des Vendanges
Les Angles (30) FRA
26 september 2004
Trail Meyrueisien
Meyrueis (48) FRA
26 september 2004
Marathon Dunkerque NC
Dunkerque (59) FRA
25 september 2004
Le Trail des Condroz
HERMALLE-SOUS-HUY BEL
25 september 2004
Marathon de Millau
Millau (12) FRA
25 september 2004
24 hour track Lupatotissima
San Giovanni Lupatoto (Verona) ITA
25 september 2004
100 km de Millau
Millau (12) FRA
19 september 2004
Trail du Layon
St Lambert du Lattay (49) FRA
19 september 2004
Warsaw marathon
Warschau POL
19 september 2004
New Forest Marathon
New Forest GBR
19 september 2004
EcoMarathon Trail
Fregona (Treviso) ITA
19 september 2004
Trail du Bugey
Belley (01) FRA
19 september 2004
Beekse marathon
Hilvarenbeek NED
19 september 2004
Wachau Marathon
Wachau OST
19 september 2004
Marathon de Savoie
Chambery (73) FRA
19 september 2004
Baden-Marathon
Karlsruhe GER
19 september 2004
Südburgenland Öko Energie Marathon
Güssing OST
19 september 2004
KSK Küstenmarathon Otterndorf
Otterndorf GER
19 september 2004
Marathon du Val de Sensee
Lambres les Douai (59) FRA
18 september 2004
24 heures de St. Laurent du Pont
St. Laurent du Pont (38) FRA
18 september 2004
Karlstad Marathon
Karlstad SWE
18 september 2004
Wetterskip Seedyk Marathon
Oosterbierum NED
18 september 2004
Marathon Guillestrois-Queyras
Guillestre (05) FRA
18 september 2004
24 heures St. Maixent
St. Maixent (79) FRA
12 september 2004
Selftranscendence Marathon
Winterthur (ZH) SUI
12 september 2004
Århus City Marathon
Århus DEN
12 september 2004
Trail du Patois - 44
Olhain (62) FRA
12 september 2004
Maraton Warszawski
Warszawa POL
12 september 2004
Puma Peninsula Marathon
Simon's Town RSA
12 september 2004
L'Ancilevienne
Annecy le Vieux (74) FRA
12 september 2004
In Flanders Fields-Marathon
Nieuwpoort-Ieper BEL
12 september 2004
Ford Köln Marathon
Köln GER
12 september 2004
Bol d'air de la foret de Mervent
L'Orbrie (85) FRA
12 september 2004
Trail du Patois - 66
Olhain (62) FRA
12 september 2004
Les Douze Heures d'Aurec
Aurec sur Loire (43) FRA
12 september 2004
3 heures de Belle Isle
Chateauroux (36) FRA
12 september 2004
Poldermarathon
Anna Paulowna NED
12 september 2004
6 heures de Belle Isle
Chateauroux (36) FRA
12 september 2004
Mergelland Marathon
Meerssen NED
12 september 2004
Robin Hood Marathon
Nottingham GBR
12 september 2004
Marathon Vosges 2000
Epinal (88) FRA
11 september 2004
3 heures St. Thegonnec
St. Thegonnec (29) FRA
11 september 2004
P-Weg Ultramarathon Plettenberg
Plettenberg GER
11 september 2004
P-Weg Marathon Plettenberg
Plettenberg GER
11 september 2004
Trans Gaule - stage 18
Saint Pons de Thomieres FRA
11 september 2004
Marathon du Medoc
Pauillac (33) FRA
11 september 2004
RUN'04 Winschoten
Winschoten NED
11 september 2004
Slovenian Alpine Marathon
Preddvor SLO
11 september 2004
Marathon Winschoten
Winschoten NED
11 september 2004
Sancy puy de Dome
Le Mont Dore (63) FRA
11 september 2004
Jungfrau Marathon
Interlaken SUI
11 september 2004
Selftranscendence 100 km Lauf
Winterthur (ZH) SUI
11 september 2004
Euskal Endurance
St. Etienne de Baiggorry (64) FRA
11 september 2004
Trail 91
Mondeville (91) FRA
11 september 2004
Holwandeeonijs-marathon
Roelofarendsveen NED
10 september 2004
Trans Gaule - stage 17
Saint Sernin sur Rance FRA
9 september 2004
Trans Gaule - stage 16
Cassagnes Begonhes FRA
8 september 2004
Trans Gaule - stage 15
Saint Cyprien sur Fourdou FRA
7 september 2004
Trans Gaulle - stage 14
Aurillac FRA
6 september 2004
Trans Gaule - stage 13
Mauriac FRA
5 september 2004
100 km de Nouvion
Nouvion (80) FRA
5 september 2004
6 heures de la Nievre
Varennes Vauzelles (58) FRA
5 september 2004
Volksbank-Münster-Marathon
Münster GER
5 september 2004
Maas en Waalse Dijkenloop
Beneden-Leeuwen NED
5 september 2004
Trans Gaule - stage 12
Peyrelevade FRA
5 september 2004
Marathon des Oussailles
St. Girons (09) FRA
5 september 2004
Skovløberen Marathon
Hvalsø DEN
5 september 2004
Flensburg-Marathon
Flensburg GER
5 september 2004
Spreelauf - stage 6
Bautzen - Elbau-Walddorf GER
5 september 2004
50 km Lauf
Arnsberg GER
4 september 2004
Maraton Swinoujscie-Wolgast
Swinoujscie POL
4 september 2004
6 heures de Gravigny
Gravigny (27) FRA
4 september 2004
100 km track
Trieste ITA
4 september 2004
Spreelauf - stage 5
Spremberg - Bautzen GER
4 september 2004
100 km Steenwijk
Steenwijk NED
4 september 2004
Trans Gaule - stage 11
Bourganeuf FRA
4 september 2004
24 hour Prolaquense
Pioraco (Macerata) ITA
3 september 2004
Spreelauf - stage 4
Luebenau - Spremberg GER
3 september 2004
Trans Gaule - stage 10
Saint Sulpice les Feuilles FRA
2 september 2004
Spreelauf - stage 3
Beeskow - Luebbenau GER
2 september 2004
Transe Gaule - stage 9
Angles sur l'Anglin FRA
1 september 2004
Trans Gaule - stage 8
Monts sur Guesnes FRA
1 september 2004
Spreelauf - stage 2
Neu Zittau - Beeskow GER
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Gelopen in 2003
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Gelopen in 2002
Gelopen in 2001
Gelopen in 2000
Gelopen in 1999
Gelopen in 1998
Gelopen in 1997
Gelopen in 1996
Gelopen in 1995
Gelopen in 1994
Gelopen in 1993
Gelopen in 1992
Gelopen in 1991
Gelopen in 1990
Gelopen in 1989
Gelopen in 1988
Gelopen in 1987
Gelopen in 1986
Gelopen in 1985
Gelopen in 1984
Gelopen in 1983
Gelopen in 1982
Gelopen in 1981
Gelopen in 1980
Gelopen in 1979
Gelopen in 1978
Gelopen in 1977
Gelopen in 1976
Gelopen in 1973
Gelopen in 1970
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web

Raadpleeg hier alle Ultra en Marathon uitslagen.
Klik in de linkerkolom op een bepaalde wedstrijd voor de volledige uitslag (maximaal eerste 200 gefinishten)
Of gebruik het zoekscherm hieronder om in alle ultraloop en marathon uitslagen te zoeken.
Zoeken op wedstrijd :
Ook in de voorgaande edities zoeken
Zoek op deelnemer :
(achternaam)
Achternaam begint met deze tekst Tekst komt ergens in achernaam voor
Hieronder staan extra mogelijkheden om uitgebreid te zoeken.
Hoe meer u invult, hoe specifieker de resultaten.
Afstand:   vanaf tot en met   kilometer
Tijd: Tussen : en   :
periode:   van tot   (dd-mm-jjjj) of:
Categorie:   Nationaliteit:
Sorteer op : Aflopend plaats:
   
Resultaten:
De volgende resultaten zijn gevonden die aan uw zoekopdracht hebben voldaan, maximaal worden 200 resultaten getoond.
U heeft gezocht op:
- Evenement Zoektijd: 00:00

RUN'04 Winschoten Gehouden op: 11 september 2004
Uitslag Naam Cat Land Plaats Vereniging Afstand Tijd
1 Mario Ardemagni M40 ITA   100.000 m 06:18'24   
2 Jaroslaw Janicki M20 POL   100.000 m 06:26'21   
3 Oleg Kharitonov M20 RUS   100.000 m 06:32'56   
4 Pascal Fetizon M40 FRA   100.000 m 06:36'20   
5 Piotr Sekowski M20 POL   100.000 m 06:37'20   
6 Oleksander Holovnytsky M20 UKR   100.000 m 06:37'32   
7 Howard Nippert M20 USA   100.000 m 06:43'09   
8 Stefano Sartori M20 ITA   100.000 m 06:45'25   
9 Yoshiaki Kobayashi M20 JAP   100.000 m 06:46'16   
10 Jorge Aubeso M20 ESP   100.000 m 06:52'22   
11 Marc Papanikitas M20 BEL   100.000 m 06:53'59   
12 Yasunori Yamamoto M20 JAP   100.000 m 06:55'04   
13 Vladimir Netreba M20 RUS   100.000 m 06:55'59   
14 Brian Hennessey M20 GBR   100.000 m 06:57'30   
15 Lorenzo Trincheri M20 ITA   100.000 m 07:02'49   
16 Slavomir Lindvai M20 SLO   100.000 m 07:04'32   
17 Thomas Miksch M40 GER   100.000 m 07:06'49   
18 Igor Zavialov M40 RUS   100.000 m 07:08'06   
19 Dzmitry Bula M20 BLR   100.000 m 07:08'18   
20 Tatiana Zhyrkova W20 RUS   100.000 m 07:10'32   
21 Jaeduk Sim M20 KOR   100.000 m 07:13'35   
22 Ivan Hostens M40 BEL   100.000 m 07:17'01   
23 Mario Fattore M20 ITA   100.000 m 07:17'37   
24 Manabu Mizobuchi M40 JAP   100.000 m 07:18'12   
25 Paris Canals M20 ESP   100.000 m 07:19'37   
26 Alexander Motorin M45 RUS   100.000 m 07:19'53   
27 Lucien Taelman M45 BEL   100.000 m 07:20'55   
28 David Criniti M20 AUS   100.000 m 07:23'30   
29 Bruno Heubi M40 FRA   100.000 m 07:23'45   
30 Jyunichi Nomura M20 JAP   100.000 m 07:25'08   
31 Didier Idziak M20 FRA   100.000 m 07:25'38   
32 Marina Bychkova W20 RUS   100.000 m 07:26'37   
33 Monica Casiraghi W35 ITA   100.000 m 07:29'20   
34 Veron Lust M40 NED   100.000 m 07:30'00   
35 Emiel Dierckx M45 BEL   100.000 m 07:33'22   
36 Michael Potter M20 NZL   100.000 m 07:34'07   
37 Mark Bright M40 NZL   100.000 m 07:35'07   
38 Pio Malfatti M40 ITA   100.000 m 07:35'42   
39 Mark Warner M20 USA   100.000 m 07:35'53   
40 Mathias Kappel M20 DEN   100.000 m 07:38'49   
41 Akiko Sekiya W35 JAP   100.000 m 07:44'15   
42 Emil Roman M20 NAM   100.000 m 07:46'21   
43 Tim Clement M40 USA   100.000 m 07:46'50   
44 Jonathon Blake M20 AUS   100.000 m 07:47'42   
45 Jarrow Wahman M40 USA   100.000 m 07:47'42   
46 Kazuho Izutsu W40 JAP   100.000 m 07:49'53   
47 Jacques Peyrard M20 FRA   100.000 m 07:49'59   
48 Klaus Dieter Minnich M45 GER   100.000 m 07:56'27   
49 Mike Wheatley M20 AUS   100.000 m 07:56'37   
50 Anne Riddle W35 USA   100.000 m 07:56'48   
51 Mathew Hoeb M20 NAM   100.000 m 07:57'27   
52 Joji Nishimura M20 JPN   100.000 m 07:58'07   
53 Jan Bujnak M40 SVK   100.000 m 07:58'14   
54 Paola Sanna W20 ITA   100.000 m 07:58'52   
55 Paul Beckers M40 BEL   100.000 m 07:59'21   
56 Giovanna Cavalli W45 ITA   100.000 m 08:00'22   
57 Birgit Schoenherr-hoelscher W35 GER   100.000 m 08:00'42   
58 Per Nilsson M20 DEN   100.000 m 08:02'11   
59 Yoko Yamazawa W35 JAP   100.000 m 08:03'37   
60 Arto Ahola M40 FIN   100.000 m 08:04'22   
61 Jaroslav Kase M50 CZE   100.000 m 08:06'18   
62 Wim Epskamp M50 NED   100.000 m 08:08'05   
63 Andy Nicol M40 CAN   100.000 m 08:08'18   
64 Verner Carl Ale Henriksen M50 DEN   100.000 m 08:08'42   
65 Karine Herry W35 FRA   100.000 m 08:09'30   
66 Math Roberts M40 NED   100.000 m 08:10'32   
67 Manyoung Namgung M20 KOR   100.000 m 08:14'42   
68 Christine Denis-billet W20 FRA   100.000 m 08:16'16   
69 Roman Elwart M20 POL   100.000 m 08:16'16   
70 Tom Hendriks M45 NED   100.000 m 08:17'57   
71 Johnny Granqvist M20 FIN   100.000 m 08:18'56   
72 Edwin Van Der  Loop M20 NED   100.000 m 08:20'22   
73 Carmen Hildebrand W35 GER   100.000 m 08:20'57   
74 Simone Stoppler W40 GER   100.000 m 08:22'45   
75 Alexander Rimashevsky M45 BLR   100.000 m 08:24'40   
76 Panagiotis Ioannidis M20 GRE   100.000 m 08:25'22   
77 Jean-claude Roels M40 BEL   100.000 m 08:26'35   
78 Nikki Kimball W35 USA   100.000 m 08:27'23   
79 Peter Polak M55 SLO   100.000 m 08:27'24   
80 Jim Ramacier M40 USA   100.000 m 08:29'34   
81 Eva Koran W35 HUN   100.000 m 08:30'25   
82 Andrew Mclean M20 CAN   100.000 m 08:30'55   
83 Alain Corgier M50 FRA   100.000 m 08:31'02   
84 Sam Kincaid M45 IER   100.000 m 08:31'09   
85 Dominique Duval W50 FRA   100.000 m 08:31'45   
86 Inez Jacquemart W40 BEL   100.000 m 08:31'56   
87 Wendy Montgomery W35 CAN   100.000 m 08:32'19   
88 Nadezhda Karasiova W40 RUS   100.000 m 08:32'50   
89 Andrew Hayward M45 GBR   100.000 m 08:35'22   
90 Ann Heaslett W40 USA   100.000 m 08:36'07   
91 Kjetil Havstein M20 DEN   100.000 m 08:37'44   
92 Laura Nelson W35 USA   100.000 m 08:38'50   
93 Mary Fagan W20 USA   100.000 m 08:39'53   
94 Siri Terjesen W20 USA   100.000 m 08:41'15   
95 Warren Holst M40 AUS   100.000 m 08:41'39   
96 Lorena Di  Vito W40 ITA   100.000 m 08:42'19   
97 Salomo David M20 NAM   100.000 m 08:42'45   
98 Sanggeun Jang M20 KOR   100.000 m 08:44'11   
99 Emi Iwasaki W20 JAP   100.000 m 08:45'14   
100 Jack Cook M20 CAN   100.000 m 08:49'06   
101 Juan Antonio Bravo M20 MEX   100.000 m 08:49'31   
102 Jari Lehtonen M20 FIN   100.000 m 08:50'40   
103 Martin Rea M20 IER   100.000 m 08:51'57   
104 Maria Luisa Costetti W40 ITA   100.000 m 08:52'09   
105 Rena Schumann W40 USA   100.000 m 08:54'44   
106 Stephan Krause M20 GER   100.000 m 08:55'05   
107 Pablo Sanchez M45 MEX   100.000 m 08:56'12   
108 Bruce Barteaux M45 CAN   100.000 m 08:56'48   
109 Leon Nillessen M20 NED   100.000 m 08:56'59   
110 Jan Ondrus M45 CZE   100.000 m 08:57'14   
111 Anke Drescher W35 GER   100.000 m 08:58'54   
112 Alejandro Juarez M40 MEX   100.000 m 09:01'42   
113 Charles Hubbard M40 USA   100.000 m 09:02'40   
114 Antonio Flamini M50 ITA   100.000 m 09:09'58   
115 Nina Mitrofanova W45 UKR   100.000 m 09:12'32   
116 Juan Carlos Hernandez M45 MEX   100.000 m 09:15'30   
117 Lucy Carr W35 USA   100.000 m 09:16'54   
118 Carolyn Smith W35 USA   100.000 m 09:17'15   
119 Veikko Sivosavi M45 FIN   100.000 m 09:18'17   
120 Caroline Aistrup W20 DEN   100.000 m 09:18'46   
121 Julio Kaul M40 ARG   100.000 m 09:20'14   
122 Pavel Smyd M20 CZE   100.000 m 09:20'28   
123 Joke Keuning W40 NED   100.000 m 09:22'23   
124 Karl Graf M50 GER   100.000 m 09:22'59   
125 Yuki Nose W20 JAP   100.000 m 09:24'22   
126 Bert Touw M45 NED   100.000 m 09:24'27   
127 Dan Oralek M20 CZE   100.000 m 09:27'39   
128 Daniel Giuliani M20 ARG   100.000 m 09:27'54   
129 Marco Stijnman M20 NED   100.000 m 09:31'39   
130 Bodo Warnecke M45 GER   100.000 m 09:31'47   
131 Mette Normind Pilgaard W40 DEN   100.000 m 09:32'16   
132 Valerie Muskett W50 NZL   100.000 m 09:32'16   
133 Gerald Blumrich M45 GER   100.000 m 09:34'24   
134 Henk Noor M50 NED   100.000 m 09:35'45   
135 Jeroen Wigard M20 NED   100.000 m 09:36'53   
136 Robert Samonil M20 CZE   100.000 m 09:37'09   
137 Birgitte Munch Nielsen W20 DEN   100.000 m 09:40'16   
138 Moland Helle Mortensen W40 DEN   100.000 m 09:40'16   
139 Carolynn Tassie W45 NZL   100.000 m 09:40'46   
140 Juan José Perez M20 MEX   100.000 m 09:42'54   
141 Hideo Nojo M20 JPN   100.000 m 09:48'34   
142 Caecilia Apel-kranz W45 GER   100.000 m 09:51'22   
143 Sjoerd Slaaf M50 NED   100.000 m 09:52'08   
144 Ron Bakker M45 NED   100.000 m 09:52'42   
145 André Van Der  Zwan M45 NED   100.000 m 09:54'34   
146 Mercedes Acuna W40 ARG   100.000 m 09:57'26   
147 Shu-jung Lu  Chiu W45 TPE   100.000 m 09:57'30   
148 Alejandro Del  Valle MSE MEX   100.000 m 09:59'07   
149 Arcadio Juarez M50 MEX   100.000 m 09:59'12   
150 John Bouwens M45 NED   100.000 m 10:04'26   
151 Jodi Kremer MSE NED   100.000 m 10:06'37   
152 Sumiko Tanaka W50 JPN   100.000 m 10:07'43   
153 David Sill M55 GBR   100.000 m 10:08'06   
154 Henk Meppelink M40 NED   100.000 m 10:08'56   
155 Horacio Glade M40 ARG   100.000 m 10:08'56   
156 Simon Pols M50 NED   100.000 m 10:13'36   
157 Leonorio Bertola M50 ITA   100.000 m 10:15'24   
158 Arnold Tang M45 NED   100.000 m 10:15'32   
159 Milos Skorpil M45 CZE   100.000 m 10:16'11   
160 Elke Thews-gonnsen W45 GER   100.000 m 10:16'32   
161 Maarten Van  Randeraat MSE NED   100.000 m 10:17'04   
162 Silvia Diaz W35 ARG   100.000 m 10:17'37   
163 Pedro Garcia MSE MEX   100.000 m 10:20'21   
164 Bakiye Duran W35 TUR   100.000 m 10:21'11   
165 Carl-wilhelm Wilke M45 GER   100.000 m 10:21'34   
166 Geoffrey Oliver M65 GBR   100.000 m 10:23'36   
167 Annie Faletanoai W40 NZL   100.000 m 10:23'46   
168 Chris Foster W35 BEL   100.000 m 10:24'54   
169 Sergio Tello MSE ARG   100.000 m 10:24'54   
170 Mal Grimmet MSE AUS   100.000 m 10:29'04   
171 Mei-lien Chang W45 TPE   100.000 m 10:29'39   
172 Dick De  Vries M50 NED   100.000 m 10:29'39   
173 Ida Verduin-boone W45 NED   100.000 m 10:29'39   
174 Milan Celuch MSE CZE   100.000 m 10:30'59   
175 Raouf Mallouh M50 CAN   100.000 m 10:34'59   
176 Andrea Ramos W35 ARG   100.000 m 10:35'18   
177 Christian Hacker MSE GER   100.000 m 10:35'18   
178 Helmut Reingen M50 GER   100.000 m 10:37'21   
179 Willy Jonkers MSE NED   100.000 m 10:37'48   
180 Hein Bodelier M55 NED   100.000 m 10:40'52   
181 Bohus Barborak M40 CZE   100.000 m 10:47'29   
182 Gerry Dumont W40 NED   100.000 m 10:50'25   
183 Lydia Doornbos WSE NED   100.000 m 10:50'42   
184 Barbara Bihsa W55 GER   100.000 m 10:55'05   
185 Henk Sipers M45 NED   100.000 m 10:55'45   
186 Janneke Cazemier W40 NED   100.000 m 10:56'46   
187 Karen Neale W40 NZL   100.000 m 10:58'01   
188 Peter Zuidema MSE NED   100.000 m 11:05'00   
189 Nadine Weiss W40 FRA   100.000 m 11:07'51   
190 Mei-jung Chu W40 TPE   100.000 m 11:10'37   
191 Clemente Pena M55 MEX   100.000 m 11:11'09   
192 Lammert Meijer M55 NED   100.000 m 11:11'47   
193 Vadzim Budnik MSE BLR   100.000 m 11:12'18   
194 Vincent Schoenmakers M65 NED   100.000 m 11:17'48   
195 Henk Van Der  Land M50 NED   100.000 m 11:27'02   
196 Lucia Costa W40 BEL   100.000 m 11:28'09   
197 Larisa Cherniy W40 UKR   100.000 m 11:28'17   
198 Wolfgang Krampert M45 GER   100.000 m 11:33'27   
199 Arjan Griffioen MSE NED   100.000 m 11:40'24   
200 Cor Butter M55 NED   100.000 m 11:44'58   

Deze uitslagen zijn onder voorbehoud opgenomen zoals gepubliceerd en met zorgvuldigheid verwerkt.
Wanneer er gegevens incorrect zijn overgenomen, dan kunt u dit melden aan de UltraNED redactie.