Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen
klassement rang
Gelopen in 2018
Gelopen in 2017
Gelopen in 2016
Gelopen in 2015
Gelopen in 2014
Gelopen in 2013
Gelopen in 2012
Gelopen in 2011
Gelopen in 2010
Gelopen in 2009
Gelopen in 2008
Gelopen in 2007
Gelopen in 2006
Gelopen in 2005
Gelopen in 2004
Gelopen in 2003
Gelopen in 2002
Gelopen in 2001
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Gelopen in 2000
* December
* November
* Oktober
29 oktober 2000
100 Km Peter Lauf
Endingen GER
29 oktober 2000
Euro marathon
Frankfurt GER
29 oktober 2000
Herfstmarathon Brabant
Etten-Leur NED
25 oktober 2000
La Sénégazelle
Dakar SEN
22 oktober 2000
Echternach Marathon
Echternach LUX
22 oktober 2000
Lausanne Marathon
Lausanne SUI
22 oktober 2000
Bos Marathon Soest
Soest NED
22 oktober 2000
Reims Marathon
Reims FRA
21 oktober 2000
24 Uur Loop De Keien
Uden NED
15 oktober 2000
River Shimanto 100km
Nakamura-City JAP
15 oktober 2000
Eurasia Marathon
Istanbul TUR
15 oktober 2000
Amsterdam Marathon
Amsterdam NED
15 oktober 2000
Italian Marathon Enzo Ferrari
Maranello ITA
14 oktober 2000
Schwäbische Alb Marathon
Schwabisch Gmund GER
14 oktober 2000
Marathon van Beloeil
Beloeil BEL
8 oktober 2000
Chancellor Challenge 100K
Boston USA
8 oktober 2000
Schwarzwald Marathon
Bräunlingen GER
8 oktober 2000
Eindhoven Marathon
Eindhoven NED
7 oktober 2000
100km Santa Cruz de Bezana
ESP
6 oktober 2000
Play World 12 uur
Almere NED
6 oktober 2000
Play World 24 uur
Almere NED
6 oktober 2000
Play World 6 uur
Almere NED
1 oktober 2000
RonHill Ultraloop (marathon)
Amersfoort NED
1 oktober 2000
RonHill Ultraloop
Amersfoort NED
1 oktober 2000
London to Brighton
London GBR
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Gelopen in 1999
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Januari
Gelopen in 1998
Gelopen in 1997
Gelopen in 1996
Gelopen in 1995
Gelopen in 1994
Gelopen in 1993
Gelopen in 1992
Gelopen in 1991
Gelopen in 1990
Gelopen in 1989
Gelopen in 1988
Gelopen in 1987
Gelopen in 1986
Gelopen in 1985
Gelopen in 1984
Gelopen in 1983
Gelopen in 1982
Gelopen in 1981
Gelopen in 1980
Gelopen in 1979
Gelopen in 1978
Gelopen in 1977
Gelopen in 1976
Gelopen in 1973
Gelopen in 1970
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web

Raadpleeg hier alle Ultra en Marathon uitslagen.
Klik in de linkerkolom op een bepaalde wedstrijd voor de volledige uitslag (maximaal eerste 200 gefinishten)
Of gebruik het zoekscherm hieronder om in alle ultraloop en marathon uitslagen te zoeken.
Zoeken op wedstrijd :
Ook in de voorgaande edities zoeken
Zoek op deelnemer :
(achternaam)
Achternaam begint met deze tekst Tekst komt ergens in achernaam voor
Hieronder staan extra mogelijkheden om uitgebreid te zoeken.
Hoe meer u invult, hoe specifieker de resultaten.
Afstand:   vanaf tot en met   kilometer
Tijd: Tussen : en   :
periode:   van tot   (dd-mm-jjjj) of:
Categorie:   Nationaliteit:
Sorteer op : Aflopend plaats:
   
Resultaten:
De volgende resultaten zijn gevonden die aan uw zoekopdracht hebben voldaan, maximaal worden 200 resultaten getoond.
U heeft gezocht op:
- Evenement Zoektijd: 00:00

24 Uur Loop De Keien Gehouden op: 21 oktober 2000
Uitslag Naam Cat Land Plaats Vereniging Afstand Tijd
1 Lubomir Hrmo M SVK   259.273 m 24:00'00   
2 Andrei Kazantsev M RUS   257.760 m 24:00'00   
3 Alain Prual M FRA   255.510 m 24:00'00   
4 Jean Pierre Guyomarch M FRA   254.512 m 24:00'00   
5 Wim Epskamp M40 NED   249.694 m 24:00'00   
6 Nikolai Matchitov M RUS   245.720 m 24:00'00   
7 Alain Mallereau M FRA   242.620 m 24:00'00   
8 Adrian Stott M GBR   230.667 m 24:00'00   
9 Sergei Ishmulkin M RUS   228.400 m 24:00'00   
10 Yevgeniy Anisimov M RUS   226.324 m 24:00'00   
11 Jaroslav Kocourek M CZE   225.518 m 24:00'00   
12 Irina Reutovich W RUS   225.418 m 24:00'00   
13 Hubert Karl M GER   225.200 m 24:00'00   
14 Max Granier M FRA   223.510 m 24:00'00   
15 Alfons Vekemans M BEL   223.308 m 24:00'00   
16 Lars Setran M NOR   223.055 m 24:00'00   
17 Donald Ritchie M GBR   220.371 m 24:00'00   
18 Joelle Semur W FRA   219.260 m 24:00'00   
19 Walter Hill M GBR   216.650 m 24:00'00   
20 Waldemar Pedzich M POL   216.570 m 24:00'00   
21 Rimma Paltseva W RUS   216.299 m 24:00'00   
22 Paul Beckers M BEL   214.459 m 24:00'00   
23 Lucio Bazzana M ITA   214.115 m 24:00'00   
24 Guus Smit M NED   212.714 m 24:00'00   
25 Helga Backhaus W GER   209.396 m 24:00'00   
26 Colette Musy W FRA   209.220 m 24:00'00   
27 Vlastimil Dvoracek M CZE   208.218 m 24:00'00   
28 Julia Alter W GER   207.720 m 24:00'00   
29 Augustus Jakubik M POL   206.431 m 24:00'00   
30 Irina Koval W RUS   205.775 m 24:00'00   
31 Alain Bourdon M BEL   205.108 m 24:00'00   
32 Leo van  Tichelen M BEL   203.692 m 24:00'00   
33 Calina Gordeeva W RUS   203.495 m 24:00'00   
34 Andreas Neubert M GER   201.890 m 24:00'00   
35 Walter Eberhard M GER   200.300 m 24:00'00   
36 Vincenzo Tarascio M ITA   199.765 m 24:00'00   
37 Marc Meirlaen M BEL   197.362 m 24:00'00   
38 Frantisek Gallik M SVK   194.015 m 24:00'00   
39 Andras Zsigovics M HUN   192.626 m 24:00'00   
40 Mario Castagnoli M ITA   192.590 m 24:00'00   
41 Heike Pawzik W GER   191.013 m 24:00'00   
42 Viktor Lozovik M UKR   190.749 m 24:00'00   
43 Erika Soros W HUN   190.658 m 24:00'00   
44 Frederic Vignon M FRA   188.877 m 24:00'00   
45 Maria Teresa Nardin W ITA   188.284 m 24:00'00   
46 Petr Solnicka M CZE   187.020 m 24:00'00   
47 Jan Willem Dijkgraaf M40 NED   185.297 m 24:00'00   
48 Ton van  Andel M40 NED   184.096 m 24:00'00   
49 Alexsandr Falkov M RUS   183.307 m 24:00'00   
50 Andriy Solodovnikov M UKR   183.053 m 24:00'00   
51 Sandor Fekete M HUN   182.759 m 24:00'00   
52 Rainer Wilfried Koch M GER   182.390 m 24:00'00   
53 Zbigniew Bogdanowicz M POL   181.953 m 24:00'00   
54 Ian Doherty M GBR   181.950 m 24:00'00   
55 Ivo Sikula M CZE   181.795 m 24:00'00   
56 Valery Moskalenko M NED   181.163 m 24:00'00   
57 Christiane Le  Cerf W FRA   179.560 m 24:00'00   
58 Marcel Dekker M40 NED   178.719 m 24:00'00   
59 Milos Skorpil M CZE   177.705 m 24:00'00   
60 Simone Gernetzky W GER   177.093 m 24:00'00   
61 Sandra Brown W GBR   176.036 m 24:00'00   
62 Marie Bertrand W FRA   174.810 m 24:00'00   
63 Cor Westhuis M50 NED   174.529 m 24:00'00   
64 Jan van der  Weijde M50 NED   172.874 m 24:00'00   
65 F. van  Duynhoven M NED   172.300 m 24:00'00   
66 Marinella Satta W ITA   172.140 m 24:00'00   
67 Heroi Fung M BRA   167.439 m 24:00'00   
68 Rob Wiche M50 NED   166.391 m 24:00'00   
69 Karl Graf M GER   165.000 m 24:00'00   
70 Wilson Dammekens M BEL   163.330 m 24:00'00   
71 Sandro Selman M BSH   161.500 m 24:00'00   
72 Johan Spieker M GER   160.000 m 24:00'00   
73 Sichel William M GBR   159.144 m 24:00'00   
74 Jan Sourek M CZE   156.672 m 24:00'00   
75 Georgs Jermolajevs M LAT   156.121 m 24:00'00   
76 Antonio Mazzeo M ITA   155.000 m 24:00'00   
77 Ria Buiten W NED   154.928 m 24:00'00   
78 Ingrid Kupke W GER   154.127 m 24:00'00   
79 Lucien Taelman M BEL   152.500 m 24:00'00   
80 Laszlo Barna M HUN   150.882 m 24:00'00   
81 Thomas Blumtritt M GER   150.000 m 24:00'00   
82 Jan Nabuurs M NED   147.750 m 24:00'00   
83 Gerrit de  Jong M50 NED   147.500 m 24:00'00   
84 Roger Neckebroeck M BEL   146.200 m 24:00'00   
85 Barbara Szlachetka W POL   145.363 m 24:00'00   
86 Maura Bulzoni W ITA   145.000 m 24:00'00   
87 Peter Schmidt M GER   143.520 m 24:00'00   
88 Loic Lebon M FRA   143.420 m 24:00'00   
89 Valeriy Khristenok M UKR   143.092 m 24:00'00   
90 Oliver Rupprecht M GER   139.087 m 24:00'00   
91 Petra Ctvrteckova W CZE   138.555 m 24:00'00   
92 Christine Elsenga W NED   131.836 m 24:00'00   
93 Luciano Das  Prado Santos M BRA   130.000 m 24:00'00   
94 Leo Stierhof M GER   128.157 m 24:00'00   
95 Michel Brouwer M NED   125.000 m 24:00'00   
96 Christian Hottas M GER   123.286 m 24:00'00   
97 Jirina Prokopova W CZE   118.614 m 24:00'00   
98 Xavier Neys M BEL   118.435 m 24:00'00   
99 Lammert Meijer M50 NED   117.500 m 24:00'00   
100 Ubel Dijk M40 NED   117.500 m 24:00'00   
101 Luc Maes M BEL   115.000 m 24:00'00   
102 Rudiger Binsch M GER   111.920 m 24:00'00   
103 Cornelia Bullig W GER   104.396 m 24:00'00   
104 Betka Koukalova W CZE   103.100 m 24:00'00   
105 Rob Froonhoff M NED   102.500 m 24:00'00   
106 Wim Bart Knol M NED   90.000 m 24:00'00   
107 Sharon Gayter W GBR   90.000 m 24:00'00   
108 Christine Sextl W GER   90.000 m 24:00'00   
109 Rob Gordijn M NED   87.500 m 24:00'00   
110 Peter Suy M BEL   87.500 m 24:00'00   
111 Achim Heukemes M GER   85.000 m 24:00'00   
112 Thierry Sohies M FRA   82.610 m 24:00'00   
113 Alain Ponchelet M BEL   77.500 m 24:00'00   
114 Piet de  Peuter M40 NED   75.000 m 24:00'00   
115 Hilary Walker W GBR   70.000 m 24:00'00   
116 Stefan Mair M AUT   67.500 m 24:00'00   
117 Herman Staal M NED   65.000 m 24:00'00   
118 Herman van de  Pluim M NED   65.000 m 24:00'00   
119 Egbert van der  Molen M40 NED   65.000 m 24:00'00   
120 Hans Peter Vogt M GER   65.000 m 24:00'00   
121 Ron Teunisse M40 NED   60.000 m 24:00'00   
122 Joseph Grall M FRA   55.000 m 24:00'00   
123 Thierry Boudienon M FRA   55.000 m 24:00'00   
124 Jan Bujnak M SVK   50.000 m 24:00'00   
125 Willem Mutze M40 NED   50.000 m 24:00'00   
126 Ed van  Beek M NED   32.500 m 24:00'00   
127 Jorgen Lien M NOR   32.500 m 24:00'00   

Deze uitslagen zijn onder voorbehoud opgenomen zoals gepubliceerd en met zorgvuldigheid verwerkt.
Wanneer er gegevens incorrect zijn overgenomen, dan kunt u dit melden aan de UltraNED redactie.