Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen
klassement rang
Gelopen in 2019
Gelopen in 2018
Gelopen in 2017
Gelopen in 2016
Gelopen in 2015
Gelopen in 2014
Gelopen in 2013
Gelopen in 2012
Gelopen in 2011
Gelopen in 2010
Gelopen in 2009
Gelopen in 2008
Gelopen in 2007
Gelopen in 2006
Gelopen in 2005
Gelopen in 2004
Gelopen in 2003
Gelopen in 2002
Gelopen in 2001
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Gelopen in 2000
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
30 april 2000
LES 100 KM DU PÉRIGORD NOIR
Belves FRA
30 april 2000
Pieter-ROG-pad
Maastricht NED
30 april 2000
6-daagse New-York
New-York USA
30 april 2000
L' Ultramarathon des Ardennes
Gedinne BEL
29 april 2000
Marathon van Graauw
Grauw NED
24 april 2000
Leidse Rijn Marathon
Vleuten NED
24 april 2000
Lauwersland Marathon
Anjum NED
22 april 2000
Jan Knippenberg Memorial 155km
Den Helder / Santpoort NED
22 april 2000
Jan Knippenberg Memorial 80km
Den Helder / Santpoort NED
22 april 2000
Two oceans marathon
Capetown RSA
16 april 2000
Flora Marathon
London GBR
16 april 2000
Hansaplast Marathon
Hamburg GER
16 april 2000
Fortis Marathon
Rotterdam NED
9 april 2000
1. Spicher 6-Stunden Lauf
Troisdorf GER
9 april 2000
Paris Marathon
Parijs FRA
2 april 2000
Marathon de Hainaut
Hainaut BEL
1 april 2000
La Louviere
La Louviere BEL
* Maart
* Februari
* Januari
Gelopen in 1999
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Januari
Gelopen in 1998
Gelopen in 1997
Gelopen in 1996
Gelopen in 1995
Gelopen in 1994
Gelopen in 1993
Gelopen in 1992
Gelopen in 1991
Gelopen in 1990
Gelopen in 1989
Gelopen in 1988
Gelopen in 1987
Gelopen in 1986
Gelopen in 1985
Gelopen in 1984
Gelopen in 1983
Gelopen in 1982
Gelopen in 1981
Gelopen in 1980
Gelopen in 1979
Gelopen in 1978
Gelopen in 1977
Gelopen in 1976
Gelopen in 1973
Gelopen in 1970
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web

Raadpleeg hier alle Ultra en Marathon uitslagen.
Klik in de linkerkolom op een bepaalde wedstrijd voor de volledige uitslag (maximaal eerste 200 gefinishten)
Of gebruik het zoekscherm hieronder om in alle ultraloop en marathon uitslagen te zoeken.
Zoeken op wedstrijd :
Ook in de voorgaande edities zoeken
Zoek op deelnemer :
(achternaam)
Achternaam begint met deze tekst Tekst komt ergens in achernaam voor
Hieronder staan extra mogelijkheden om uitgebreid te zoeken.
Hoe meer u invult, hoe specifieker de resultaten.
Afstand:   vanaf tot en met   kilometer
Tijd: Tussen : en   :
periode:   van tot   (dd-mm-jjjj) of:
Categorie:   Nationaliteit:
Sorteer op : Aflopend plaats:
   
Resultaten:
De volgende resultaten zijn gevonden die aan uw zoekopdracht hebben voldaan, maximaal worden 200 resultaten getoond.
U heeft gezocht op:
- Evenement Zoektijd: 00:01

Fortis Marathon Gehouden op: 16 april 2000
Uitslag Naam Cat Land Plaats Vereniging Afstand Tijd
1 Kenneth Cheruiyot MSE KEN   42.195 m 02:08'22   
2 Francisco Javie Cortes MSE ESP   42.195 m 02:08'30   
3 Lima Vanderlei MSE BRA   42.195 m 02:08'34   
4 Joseph Ngolepus MSE KEN   42.195 m 02:08'49   
5 Antonio Pena MSE ESP   42.195 m 02:08'59   
6 Joseph Mereng MSE KEN   42.195 m 02:09'35   
7 Larbi Zeroual MSE NED   42.195 m 02:10'36   
8 Ambessa Tolossa MSE KEN   42.195 m 02:10'57   
9 Sergej Fedotov MSE RUS   42.195 m 02:11'16   
10 Ezael Thlobo MSE RSA   42.195 m 02:11'18   
11 Koen Allaert MSE BEL   42.195 m 02:11'19   
12 Michael Fietz MSE GER   42.195 m 02:11'28   
13 Louis Novo MSE POR   42.195 m 02:11'29   
14 Leonardo Vieira MSE BRA   42.195 m 02:11'33   
15 Tesfaye Tola MSE ETH   42.195 m 02:11'42   
16 Tsuyoshi Ogata MSE JPN   42.195 m 02:11'43   
17 Aiduna Aitnafa MSE NED   42.195 m 02:11'46   
18 Olec Strigiakov MSE RUS   42.195 m 02:12'21   
19 Gideon Chirchir MSE KEN   42.195 m 02:12'24   
20 Victor Roethlin MSE SUI   42.195 m 02:12'53   
21 Panagiotis Charanis MSE GRE   42.195 m 02:13'32   
22 M. Buchleitner MSE AUT   42.195 m 02:13'53   
23 Shadrack Hoff MSE RSA   42.195 m 02:14'02   
24 Otavio Dos Santo MSE BRA   42.195 m 02:14'13   
25 Luc Krotwaar MSE NED   42.195 m 02:14'51   
26 Hassan El Ahmadi MSE FRA   42.195 m 02:15'25   
27 O. Guery MSE FRA   42.195 m 02:15'28   
28 Martin Strege MSE GER   42.195 m 02:16'42   
29 Eduard Tukhbatullin MSE RUS   42.195 m 02:16'54   
30 S. Dogga MSE FRA   42.195 m 02:17'12   
31 Toni Bernardo MSE ESP   42.195 m 02:17'19   
32 Mohamed Serbouti MSE FRA   42.195 m 02:17'34   
33 Asaf Bimro MSE ISR   42.195 m 02:17'53   
34 Francisco Bautiste MSE MEX   42.195 m 02:18'07   
35 T. Haile-Melkdt MSE ETH   42.195 m 02:18'36   
36 Worku Bekila MSE ETH   42.195 m 02:18'48   
37 Andries Khulu MSE RSA   42.195 m 02:18'54   
38 B. Royden MSE GBR   42.195 m 02:18'54   
39 Andrej Shalagin MSE RUS   42.195 m 02:20'56   
40 Robert Smits MSE NED   42.195 m 02:22'14   
41 Y. Gasisov MSE RUS   42.195 m 02:22'37   
42 J. Vazquez Martinez MSE ESP   42.195 m 02:22'46   
43 P. Bultel MSE FRA   42.195 m 02:23'00   
44 P. Henin MSE FRA   42.195 m 02:23'14   
45 Toon Heeren MSE NED   42.195 m 02:23'19   
46 B. Honneur MSE FRA   42.195 m 02:24'57   
47 S. Rouiller MSE SUI   42.195 m 02:24'59   
48 J. Duparfait M40 FRA   42.195 m 02:25'22   
49 E. Ndjissipou MSE FRA   42.195 m 02:25'27   
50 H. Vets MSE BEL   42.195 m 02:25'36   
51 M. Bouchemit M40 FRA   42.195 m 02:26'14   
52 Juan M. Acejas MSE ESP   42.195 m 02:26'38   
53 P. Chatelard M40 FRA   42.195 m 02:26'49   
54 R. Coria MSE ARG   42.195 m 02:26'58   
55 V. Rodrigues MSE FRA   42.195 m 02:27'47   
56 M. Byloos MSE BEL   42.195 m 02:27'53   
57 M. Lang MSE ISR   42.195 m 02:27'59   
58 Veron Lust MSE NED Purmerend Nea Volharding  42.195 m 02:28'23   
59 A. Rodrigues MSE FRA   42.195 m 02:28'34   
60 M. Wilmer M45 NED   42.195 m 02:28'59   
61 K. Blake MSE GBR   42.195 m 02:29'14   
62 R. Bentley MSE GBR   42.195 m 02:29'26   
63 Ihab Salama MSE   42.195 m 02:29'28   
64 B. Marclay MSE SUI   42.195 m 02:29'39   
65 D. Bogush MSE USA   42.195 m 02:29'48   
66 W. Zvadya MSE ISR   42.195 m 02:30'04   
67 A. Vassiliev M40 RUS   42.195 m 02:30'17   
68 E. VanHoof MSE BEL   42.195 m 02:30'20   
69 Ana Isabel Alonso WSE ESP   42.195 m 02:30'21   
70 Jeroen van Damme MSE NED   42.195 m 02:30'21   
71 Francisco Villameriel MSE ESP   42.195 m 02:30'23   
72 Wilson Omwoyo MSE KEN   42.195 m 02:30'23   
73 H. Degryse MSE BEL   42.195 m 02:30'30   
74 P. Wagner MSE FRA   42.195 m 02:30'49   
75 L. Ait Naceur MSE NED   42.195 m 02:31'29   
76 Mineko Yamanouchi WSE JPN   42.195 m 02:31'30   
77 Antonio Campos MSE POR   42.195 m 02:32'01   
78 A. Vermeulen MSE NED   42.195 m 02:32'36   
79 D. Jansen MSE NED   42.195 m 02:32'38   
80 D. van  Lancker MSE BEL   42.195 m 02:32'59   
81 K. Vandecasteele MSE BEL   42.195 m 02:33'06   
82 Valery Kuzmin MSE RUS   42.195 m 02:33'17   
83 A. Boukriniaa MSE BEL   42.195 m 02:33'18   
84 K. von  Allmen MSE SUI   42.195 m 02:33'28   
85 M Vogric M40 SLO   42.195 m 02:33'30   
86 H. Kamphuis MSE NED   42.195 m 02:33'33   
87 M. Galates Sanchez MSE ESP   42.195 m 02:33'39   
88 Sue Reinsford WSE GBR   42.195 m 02:33'41   
89 M. Aillet MSE FRA   42.195 m 02:33'49   
90 Abeba Tola WSE ETH   42.195 m 02:33'50   
91 Christine Mallo WSE FRA   42.195 m 02:33'58   
92 A. Machado M40 FRA   42.195 m 02:34'04   
93 E. Leder MSE FRA   42.195 m 02:34'25   
94 F. Van Lierde MSE BEL   42.195 m 02:34'29   
95 G. Bodelier MSE NED   42.195 m 02:34'47   
96 Marta Fernandez WSE ESP   42.195 m 02:34'51   
97 Zaia Dahmani WSE FRA   42.195 m 02:34'52   
98 D. Chiappalone M45 FRA   42.195 m 02:35'11   
99 A. Rodrguez Lazaro MSE ESP   42.195 m 02:35'12   
100 S. Yousef MSE NED   42.195 m 02:35'27   
101 Philippe Bessiere MSE NED   42.195 m 02:35'28   
102 K. Egmond M40 NED   42.195 m 02:35'28   
103 Ch. Chabot MSE NED   42.195 m 02:35'30   
104 Anne van  Schuppen WSE NED   42.195 m 02:35'35   
105 Peter van de  Velden MSE NED   42.195 m 02:35'36   
106 P. Ramos Guanche WSE ESP   42.195 m 02:35'54   
107 C. Martin Hernandez MSE ESP   42.195 m 02:35'54   
108 J. Mayeroff MSE USA   42.195 m 02:36'16   
109 J. Azede MSE FRA   42.195 m 02:36'27   
110 W. de  Graaf MSE NED   42.195 m 02:36'33   
111 P. Wagemans MSE BEL   42.195 m 02:36'33   
112 K. Rul MSE BEL   42.195 m 02:36'33   
113 J. Peeters MSE BEL   42.195 m 02:36'33   
114 S. Chivite Gonzalez MSE ESP   42.195 m 02:36'34   
115 G. Kragten M45 NED   42.195 m 02:36'44   
116 afun Juschkina Luijmilla WSE RUS   42.195 m 02:36'56   
117 C. Bassetto MSE ITA   42.195 m 02:37'01   
118 J. Griffon MSE FRA   42.195 m 02:37'04   
119 A. Lindner MSE AUT   42.195 m 02:37'14   
120 V. Velten Sascha MSE GER   42.195 m 02:37'25   
121 A. Lupianez Arraez MSE ESP   42.195 m 02:37'36   
122 P. van  Koppen M45 NED   42.195 m 02:37'37   
123 Andre Beneens M45 BEL   42.195 m 02:37'37   
124 J. Bos MSE NED   42.195 m 02:37'46   
125 H. Franke M40 NED   42.195 m 02:37'54   
126 W. Vos MSE NED   42.195 m 02:37'58   
127 J. Wieser MSE GER   42.195 m 02:38'16   
128 R. Johansson MSE SWE   42.195 m 02:38'19   
129 P. Hopmans M50 NED   42.195 m 02:38'32   
130 E. Wilson M45 GBR   42.195 m 02:38'36   
131 G. Ombouma Ngoye MSE KON   42.195 m 02:38'51   
132 P. Morath MSE SUI   42.195 m 02:38'53   
133 D. Rabensteiner W35 AUT   42.195 m 02:38'56   
134 J. Vermeulen M45 NED   42.195 m 02:39'15   
135 M. Gonzalez M40 MEX   42.195 m 02:39'19   
136 H. Zargari MSE ISR   42.195 m 02:39'22   
137 M. Ittmann MSE NED   42.195 m 02:39'22   
138 M. van  Damme M40 BEL   42.195 m 02:39'23   
139 R. Rodrigues MSE ARU   42.195 m 02:39'31   
140 J. Snodgrass MSE GBR   42.195 m 02:39'47   
141 P. Eijlander M40 NED   42.195 m 02:39'53   
142 N. Samardzija M40 NED   42.195 m 02:39'55   
143 G. Siebenga M50 NED   42.195 m 02:39'57   
144 J. v.d.  Bok MSE NED   42.195 m 02:39'59   
145 E. Kooman M45 NED   42.195 m 02:40'01   
146 A. Pacheco MSE POR   42.195 m 02:40'25   
147 M. Hayelom MSE NED   42.195 m 02:40'36   
148 C. van  Helmond MSE NED   42.195 m 02:40'41   
149 H. van  Haperen M45 NED   42.195 m 02:40'48   
150 R. Sans M40 BEL   42.195 m 02:40'49   
151 S. Du Pont MSE RSA   42.195 m 02:40'51   
152 J. Cnockaert MSE BEL   42.195 m 02:40'52   
153 Frans van  Woerden MSE NED Mijdrecht De Veenlopers  42.195 m 02:40'53   
154 D. Brandenburger MSE GER   42.195 m 02:40'53   
155 R. Riksen MSE NED   42.195 m 02:40'54   
156 P. Decorte MSE BEL   42.195 m 02:40'56   
157 A. Roelen MSE NED   42.195 m 02:41'00   
158 B. Roelen MSE NED   42.195 m 02:41'00   
159 J. Govers MSE NED   42.195 m 02:41'04   
160 P. Sebille MSE FRA   42.195 m 02:41'19   
161 C. de  Brie MSE NED   42.195 m 02:41'22   
162 A. Tozzi MSE FRA   42.195 m 02:41'22   
163 Kwon Eun-Ju WSE KOR   42.195 m 02:41'25   
164 I. Ledroit WSE CAN   42.195 m 02:41'26   
165 A. Ras MSE NED   42.195 m 02:41'27   
166 G. Saenz Garcia MSE ESP   42.195 m 02:41'37   
167 R. Vet M40 NED   42.195 m 02:41'38   
168 R. v.  Gestel MSE NED   42.195 m 02:41'45   
169 R. van  Trigt MSE NED   42.195 m 02:41'50   
170 Annelieke v.d.  Sluis WSE NED   42.195 m 02:41'56   
171 J. Schaar MSE NED   42.195 m 02:41'58   
172 Th. Haverkamp M40 NED   42.195 m 02:42'00   
173 G. Guilloux M40 FRA   42.195 m 02:42'05   
174 L. Jansen M40 NED   42.195 m 02:42'23   
175 T. Wulf MSE GER   42.195 m 02:42'24   
176 R. Neroni MSE ITA   42.195 m 02:42'29   
177 A. Wolfroh WSE NED   42.195 m 02:42'31   
178 S. van  Beerendonk M45 NED   42.195 m 02:42'33   
179 N. Moreni M40 ITA   42.195 m 02:42'45   
180 E. van  Dijk MSE NED   42.195 m 02:42'56   
181 G. Boucher M40 SUI   42.195 m 02:42'57   
182 M. Roberts MSE NED   42.195 m 02:42'59   
183 S. Hocedez MSE BEL   42.195 m 02:43'04   
184 J. Brankaert MSE NED   42.195 m 02:43'09   
185 D. Wedrowski MSE POL   42.195 m 02:43'10   
186 E. Vuegen M40 BEL   42.195 m 02:43'11   
187 T. Nugteren MSE NED   42.195 m 02:43'16   
188 J. Schildermans MSE BEL   42.195 m 02:43'20   
189 L. Tudeau MSE FRA   42.195 m 02:43'20   
190 E. de  Graaf MSE NED   42.195 m 02:43'23   
191 P. Winnepenninckx M45 BEL   42.195 m 02:43'25   
192 J. Schoonbroodt M45 NED   42.195 m 02:43'34   
193 J. Matthijsse MSE NED   42.195 m 02:43'39   
194 O. Karlsen M40 NOR   42.195 m 02:43'43   
195 P. Cooymans M40 BEL   42.195 m 02:43'44   
196 J. Engele M40 NED   42.195 m 02:43'47   
197 P. Maurin MSE FRA   42.195 m 02:43'53   
198 J. Galavazi MSE NED   42.195 m 02:43'53   
199 T. Droessler MSE GER   42.195 m 02:43'54   
200 A. Gidley MSE GBR   42.195 m 02:43'57   

Deze uitslagen zijn onder voorbehoud opgenomen zoals gepubliceerd en met zorgvuldigheid verwerkt.
Wanneer er gegevens incorrect zijn overgenomen, dan kunt u dit melden aan de UltraNED redactie.