Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen
klassement rang
Gelopen in 2019
Gelopen in 2018
Gelopen in 2017
Gelopen in 2016
Gelopen in 2015
Gelopen in 2014
Gelopen in 2013
Gelopen in 2012
Gelopen in 2011
Gelopen in 2010
Gelopen in 2009
Gelopen in 2008
Gelopen in 2007
Gelopen in 2006
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Gelopen in 2005
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
24 april 2005
20e Olympus Marathon Hamburg
Hamburg GER
24 april 2005
Marathon fila d'Albi
Albi (81) FRA
24 april 2005
Trail du Val d'Heure
Ham-sur-Heure BEL
24 april 2005
fifty/FIFTY Race
Cranendonck NED
24 april 2005
Maratón Popular de Madrid
Madrid ESP
24 april 2005
S.ANTHONY MARATHON
Padua (PD) ITA
24 april 2005
Messini Marathon
Messini GRE
23 april 2005
FIFTY/fifty Race
Cranendonck NED
23 april 2005
50 km van Gistel
Gistel BEL
17 april 2005
Spreewald Marathon
Burg GER
17 april 2005
Karstadt Ruhr-Marathon
Dortmund GER
17 april 2005
Flora London Marathon
London GBR
17 april 2005
Linz Marathon
Linz OST
16 april 2005
100 km van Diever
Diever NED
10 april 2005
RheinEnergie Bonn-Marathon
Bonn GER
10 april 2005
Fortis Marathon Rotterdam
Rotterdam NED
10 april 2005
Paris Marathon
Parijs FRA
10 april 2005
Freiburg Marathon
Freiburg GER
3 april 2005
Marathon du Val Nantais
Nantes (44) FRA
3 april 2005
Tårns Marathon
Kalundborg DEN
3 april 2005
Zurich marathon
Zurich SUI
2 april 2005
Vier Uur Plus Ultraloop
Dieverbrug NED
* Maart
* Februari
* Januari
Gelopen in 2004
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Gelopen in 2003
Gelopen in 2002
Gelopen in 2001
Gelopen in 2000
Gelopen in 1999
Gelopen in 1998
Gelopen in 1997
Gelopen in 1996
Gelopen in 1995
Gelopen in 1994
Gelopen in 1993
Gelopen in 1992
Gelopen in 1991
Gelopen in 1990
Gelopen in 1989
Gelopen in 1988
Gelopen in 1987
Gelopen in 1986
Gelopen in 1985
Gelopen in 1984
Gelopen in 1983
Gelopen in 1982
Gelopen in 1981
Gelopen in 1980
Gelopen in 1979
Gelopen in 1978
Gelopen in 1977
Gelopen in 1976
Gelopen in 1973
Gelopen in 1970
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web

Raadpleeg hier alle Ultra en Marathon uitslagen.
Klik in de linkerkolom op een bepaalde wedstrijd voor de volledige uitslag (maximaal eerste 200 gefinishten)
Of gebruik het zoekscherm hieronder om in alle ultraloop en marathon uitslagen te zoeken.
Zoeken op wedstrijd :
Ook in de voorgaande edities zoeken
Zoek op deelnemer :
(achternaam)
Achternaam begint met deze tekst Tekst komt ergens in achernaam voor
Hieronder staan extra mogelijkheden om uitgebreid te zoeken.
Hoe meer u invult, hoe specifieker de resultaten.
Afstand:   vanaf tot en met   kilometer
Tijd: Tussen : en   :
periode:   van tot   (dd-mm-jjjj) of:
Categorie:   Nationaliteit:
Sorteer op : Aflopend plaats:
   
Resultaten:
De volgende resultaten zijn gevonden die aan uw zoekopdracht hebben voldaan, maximaal worden 200 resultaten getoond.
U heeft gezocht op:
- Evenement Zoektijd: 00:01

Fortis Marathon Rotterdam Gehouden op: 10 april 2005
Uitslag Naam Cat Land Plaats Vereniging Afstand Tijd
1 Jimmy Muindi MSE KEN   42.195 m 02:07'50   
2 Jackson Koech MSE KEN   42.195 m 02:08'02   
3 Felix Limo MSE KEN   42.195 m 02:09'01   
4 Gudisa Shentema MSE ETH   42.195 m 02:09'46   
5 Christopher Cheboiboch MSE KEN   42.195 m 02:10'14   
6 Elijah Mutai  Chemwolo MSE KEN   42.195 m 02:10'27   
7 Titus Munji MSE KEN   42.195 m 02:11'07   
8 Yusuf Songoka MSE KEN   42.195 m 02:11'42   
9 Manuel Jose  Martinez MSE ESP   42.195 m 02:11'56   
10 William Kiplagat MSE KEN   42.195 m 02:12'11   
11 Kamiel Maase MSE NED   42.195 m 02:12'51   
12 Kamel Ziani MSE ESP   42.195 m 02:12'52   
13 Shane Nankervis MSE AUS   42.195 m 02:13'07   
14 Jeroen Van  Damme MSE NED   42.195 m 02:13'48   
15 Tadeyuki Ojima MSE JPN   42.195 m 02:14'08   
16 Ismail Sghyr MSE FRA   42.195 m 02:14'29   
17 Degene Guta MSE ETH   42.195 m 02:16'35   
18 James Rotich MSE KEN   42.195 m 02:17'15   
19 Guy Fays MSE BEL   42.195 m 02:17'20   
20 Asier Cuevas MSE ESP   42.195 m 02:18'01   
21 N. Cruz  Da MSE POR   42.195 m 02:19'15   
22 Mohammed Mourhit MSE BEL   42.195 m 02:19'43   
23 I. Shirin MSE RUS   42.195 m 02:19'46   
24 Greg Van  Hest MSE NED   42.195 m 02:20'34   
25 Redouane Harroufi MSE MAR   42.195 m 02:21'12   
26 Stefaan Vandenbroek MSE BEL   42.195 m 02:22'59   
27 M. Berri M40 FRA   42.195 m 02:24'12   
28 Y. Pavlov M40 RUS   42.195 m 02:24'19   
29 S. Korneev MSE RUS   42.195 m 02:24'20   
30 C. Wenzek MSE GER   42.195 m 02:24'25   
31 Ernest Jones MSE GBR   42.195 m 02:24'56   
32 H. Andersen MSE DEN   42.195 m 02:25'50   
33 D. Pauquet MSE BEL   42.195 m 02:26'38   
34 Peter Kiprotich MSE KEN   42.195 m 02:27'32   
35 Isaiah Kosgei  Kipkemei MSE KEN   42.195 m 02:27'32   
36 Lornah Kiplagat WSE NED   42.195 m 02:27'36   
37 A. Mawdsley MSE GBR   42.195 m 02:29'14   
38 Wim Borms MSE BEL   42.195 m 02:29'17   
39 R. Preibisch M40 GER   42.195 m 02:29'36   
40 J. Helgesen MSE NOR   42.195 m 02:29'54   
41 P. Chatelard M45 FRA   42.195 m 02:30'31   
42 M. Ploner MSE AUT   42.195 m 02:30'35   
43 R. Van  Lunzen MSE NED   42.195 m 02:30'46   
44 J. Maiz  Valdivieso MSE ESP   42.195 m 02:30'54   
45 G. Szabó MSE HUN   42.195 m 02:30'56   
46 J. Fernande  Rodriguez MSE ESP   42.195 m 02:31'00   
47 H. Van  Doorn M40 NED   42.195 m 02:31'01   
48 Ana Dias WSE POR   42.195 m 02:31'27   
49 R. Gilberg M40 NOR   42.195 m 02:31'58   
50 P. Michel MSE FRA   42.195 m 02:32'31   
51 P. Schlink MSE NED   42.195 m 02:32'33   
52 F. Chetreff M45 FRA   42.195 m 02:33'03   
53 J. Aranburu MSE ESP   42.195 m 02:33'08   
54 I. Mayora E  Iker MSE ESP   42.195 m 02:33'12   
55 P. Mackay MSE AUS   42.195 m 02:33'13   
56 Isabel Eizmendi WSE ESP   42.195 m 02:33'14   
57 Anna Thompson WSE AUS   42.195 m 02:33'20   
58 Kristyna Loonen WSE NED   42.195 m 02:33'28   
59 Oleg Otmakov MSE RUS   42.195 m 02:33'29   
60 G. Demol M50 BEL   42.195 m 02:33'33   
61 S. Colaes MSE BEL   42.195 m 02:34'02   
62 A. Vassiliev M45 RUS   42.195 m 02:34'12   
63 L. Mutsaars MSE NED   42.195 m 02:34'19   
64 O. Vanhoutteghem MSE BEL   42.195 m 02:34'47   
65 J. Bos M40 NED   42.195 m 02:34'48   
66 L. Robert M40 FRA   42.195 m 02:34'50   
67 K. Matsuura MSE JPN   42.195 m 02:35'06   
68 L. Molemans M40 BEL   42.195 m 02:35'08   
69 T. Saine M40 FRA   42.195 m 02:35'24   
70 P. Bruinsma MSE NED   42.195 m 02:36'16   
71 G. Rabiller MSE FRA   42.195 m 02:36'20   
72 V. Orlov MSE RUS   42.195 m 02:36'34   
73 R. Combat MSE FRA   42.195 m 02:36'40   
74 P. Molemans M40 BEL   42.195 m 02:36'41   
75 E. Morvan MSE FRA   42.195 m 02:36'43   
76 Yesenia Centeno WSE ESP   42.195 m 02:36'43   
77 Ibon Esparza MSE ESP   42.195 m 02:36'43   
78 A. Sitotaw M40 NOR   42.195 m 02:37'17   
79 J. Boureau M40 FRA   42.195 m 02:37'40   
80 J. Domingo  Duque MSE ESP   42.195 m 02:37'44   
81 T Meade MSE USA   42.195 m 02:37'54   
82 S. Dupont M45 FRA   42.195 m 02:38'06   
83 R. Poppe MSE NED   42.195 m 02:38'22   
84 T. Mika M50 POL   42.195 m 02:38'32   
85 O. Mignotte MSE FRA   42.195 m 02:38'33   
86 J. Thomare M50 FRA   42.195 m 02:38'54   
87 M. Leclerq MSE NED   42.195 m 02:38'55   
88 E. V.d.  Cauter M40 BEL   42.195 m 02:38'56   
89 Fumi Murata WSE JPN   42.195 m 02:39'08   
90 J. Matthijsse M40 NED   42.195 m 02:39'35   
91 S. Larbi M50 FRA   42.195 m 02:39'36   
92 W. Muijzert M40 NED   42.195 m 02:39'49   
93 D. Hout  Van MSE BEL   42.195 m 02:39'55   
94 R. Moore WSE NZL   42.195 m 02:39'58   
95 D. Blom MSE NED   42.195 m 02:40'31   
96 R. Hobmaier M40 GER   42.195 m 02:40'34   
97 C. Ghesquiere MSE BEL   42.195 m 02:40'44   
98 Anne Van  Schuppen WSE NED   42.195 m 02:40'51   
99 S. Piveteau MSE FRA   42.195 m 02:40'52   
100 E. Van  Dijk MSE NED   42.195 m 02:40'58   
101 K. Joosse MSE NED   42.195 m 02:41'02   
102 P. Decorte M40 BEL   42.195 m 02:41'27   
103 E. Walgers MSE NED   42.195 m 02:41'30   
104 J. Schoonbroodt M50 NED   42.195 m 02:41'41   
105 M. Westerhof MSE NED   42.195 m 02:41'47   
106 O. Langmyren M40 NOR   42.195 m 02:41'52   
107 J. Zwinkels MSE NED   42.195 m 02:41'58   
108 F. Beljaars M40 NED   42.195 m 02:41'59   
109 M. Hiensch M40 NED   42.195 m 02:42'01   
110 W. Van  Sparrentak MSE NED   42.195 m 02:42'03   
111 D. Jouandet MSE FRA   42.195 m 02:42'11   
112 P. Chouin M45 FRA   42.195 m 02:42'15   
113 R. Erni MSE SUI   42.195 m 02:42'21   
114 A. Scholten M40 NED   42.195 m 02:42'28   
115 J. Rodrigue  Oliveira MSE ESP   42.195 m 02:42'41   
116 F. Vandekerkhove M40 BEL   42.195 m 02:42'44   
117 S. V.d.  Pols MSE NED   42.195 m 02:42'49   
118 F. Oster MSE FRA   42.195 m 02:42'51   
119 J. Bardon MSE FRA   42.195 m 02:42'52   
120 A. Oemraw M40 NED   42.195 m 02:43'02   
121 D. Kaspori MSE NED   42.195 m 02:43'08   
122 A. Heeren MSE NED   42.195 m 02:43'16   
123 G. Siebenga M55 NED   42.195 m 02:43'24   
124 A. Buckingham MSE GBR   42.195 m 02:43'41   
125 L. Pasco MSE FRA   42.195 m 02:43'47   
126 Magdalini Gatzea WSE GRE   42.195 m 02:43'50   
127 D. Sow M40 SEN   42.195 m 02:43'50   
128 M. Ketellapper MSE NED   42.195 m 02:43'56   
129 J. Maertela  De MSE BEL   42.195 m 02:43'56   
130 R. V.d.  Putte M60 BEL   42.195 m 02:43'57   
131 S. Ernstsson MSE ISL   42.195 m 02:43'58   
132 M. Schwartz MSE NED   42.195 m 02:43'59   
133 T. V.d.  Broeck M40 NED   42.195 m 02:44'00   
134 R. Gottheil MSE GER   42.195 m 02:44'02   
135 C. Cornu MSE FRA   42.195 m 02:44'06   
136 M. Ryynanen MSE FIN   42.195 m 02:44'09   
137 P O'connell MSE IRL   42.195 m 02:44'26   
138 J. Milne M40 IRL   42.195 m 02:44'39   
139 A. Vermeulen MSE NED   42.195 m 02:44'42   
140 J. De  Wilde M45 NED   42.195 m 02:44'42   
141 C. Brion MSE FRA   42.195 m 02:44'53   
142 R. Van  Boxtel MSE NED   42.195 m 02:44'54   
143 P. Kuijken MSE NED   42.195 m 02:44'59   
144 A. Mcnamara MSE AUS   42.195 m 02:45'01   
145 L. Wondergem MSE NED   42.195 m 02:45'05   
146 A. Karnfält M40 SWE   42.195 m 02:45'05   
147 M. Cramer MSE GER   42.195 m 02:45'14   
148 R. Schotte MSE FRA   42.195 m 02:45'34   
149 L. Pearson MSE NED   42.195 m 02:45'40   
150 D. Job M40 BEL   42.195 m 02:45'41   
151 G. Rudeau M40 FRA   42.195 m 02:45'45   
152 O. De  Groot MSE NED   42.195 m 02:45'56   
153 H. Van  Andel MSE NED   42.195 m 02:46'04   
154 V. Dude M40 LAT   42.195 m 02:46'05   
155 G. Elisson M45 ISL   42.195 m 02:46'14   
156 M. Santiago  Carlos MSE MEX   42.195 m 02:46'21   
157 F. De  Jongste MSE NED   42.195 m 02:46'24   
158 H. De  Kwant M50 NED   42.195 m 02:46'24   
159 J. Cappaert M40 BEL   42.195 m 02:46'29   
160 S. Hilton MSE GBR   42.195 m 02:46'36   
161 E. Quijada  Martínez MSE ESP   42.195 m 02:46'42   
162 C. Verleyen M40 BEL   42.195 m 02:46'49   
163 J. Vermeulen M50 NED   42.195 m 02:46'50   
164 F. Woerden MSE NED   42.195 m 02:46'51   
165 P. Ilott MSE GBR   42.195 m 02:47'05   
166 R Riksen M40 NED   42.195 m 02:47'07   
167 I. Burdeau MSE USA   42.195 m 02:47'09   
168 L. Chairon M40 FRA   42.195 m 02:47'15   
169 J. Te  Peele MSE NED   42.195 m 02:47'16   
170 G. Hesselmans M45 NED   42.195 m 02:47'27   
171 M. Michael  Gentilhomme MSE FRA   42.195 m 02:47'28   
172 M. Edelman M40 NED   42.195 m 02:47'31   
173 E. Peeman MSE NED   42.195 m 02:47'31   
174 W. Romeijn M50 NED   42.195 m 02:47'34   
175 B. Santos  Dos M40 FRA   42.195 m 02:47'38   
176 R. De  Vette M45 NED   42.195 m 02:47'39   
177 J. Behrens M45 FRA   42.195 m 02:47'40   
178 M. Pagani MSE ITA   42.195 m 02:47'46   
179 O Jacques MSE FRA   42.195 m 02:47'54   
180 P. Van  Norden MSE NED   42.195 m 02:47'55   
181 H. Rutgers M45 NED   42.195 m 02:47'57   
182 F Van  Eijk M40 NED   42.195 m 02:47'58   
183 H. Wijnja M40 NED   42.195 m 02:47'59   
184 S. Lia MSE MLT   42.195 m 02:48'03   
185 B. Kerkvliet M40 NED   42.195 m 02:48'06   
186 W. Depraeter MSE BEL   42.195 m 02:48'09   
187 P. Hapers MSE BEL   42.195 m 02:48'10   
188 J Bruning M40 NED   42.195 m 02:48'13   
189 B. Krukkert MSE NED   42.195 m 02:48'18   
190 W. Van  Haselen M40 NED   42.195 m 02:48'21   
191 L. Bourguignon MSE BEL   42.195 m 02:48'35   
192 M. Atli MSE TUR   42.195 m 02:48'37   
193 C. Ketelaer  De MSE BEL   42.195 m 02:48'37   
194 M. Latkowski MSE POL   42.195 m 02:48'43   
195 J. Roelandt M50 BEL   42.195 m 02:48'44   
196 J. Jacobs M40 BEL   42.195 m 02:48'45   
197 P. Enge MSE GER   42.195 m 02:48'57   
198 A. Itabashi MSE JPN   42.195 m 02:48'59   
199 V. Ophuis  Oude M40 NED   42.195 m 02:49'01   
200 E. Doorschodt MSE NED   42.195 m 02:49'02   

Deze uitslagen zijn onder voorbehoud opgenomen zoals gepubliceerd en met zorgvuldigheid verwerkt.
Wanneer er gegevens incorrect zijn overgenomen, dan kunt u dit melden aan de UltraNED redactie.