Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen
klassement rang
Gelopen in 2019
* Januari
19 januari 2019
trail: Running Center Bos Trails 45 km
Aalter BEL
19 januari 2019
marathon: 41e Mollen Marathon
Almere NED
13 januari 2019
marathon: Le Trèfle à 4 feuilles (trail)
Olne BEL
13 januari 2019
trailmarathon: Rossignol Run marathon nature
Rossignol BEL
13 januari 2019
marathon: Den Haag Strandmarathon (strandloop)
Wassenaar NED
12 januari 2019
marathon: Nieuwjaarsbostrail Puyenbroeck 43,5km
Wachtebeke BEL
12 januari 2019
trail: RunForestRun Drents Friese Wold trail 46km
Appelscha NED
12 januari 2019
marathon: 40e Mollen Marathon
Almere NED
6 januari 2019
trailmarathon: Leenderbos Trail 44 km
Leende NED
5 januari 2019
marathon: Marathon Bossen van Beloeil
Beloeil BEL
5 januari 2019
marathon: 39e Mollen Marathon
Almere NED
2 januari 2019
marathon: Mollen Nieuwsjaar Marathon
Almere NED
Gelopen in 2018
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Gelopen in 2017
Gelopen in 2016
Gelopen in 2015
Gelopen in 2014
Gelopen in 2013
Gelopen in 2012
Gelopen in 2011
Gelopen in 2010
Gelopen in 2009
Gelopen in 2008
Gelopen in 2007
Gelopen in 2006
Gelopen in 2005
Gelopen in 2004
Gelopen in 2003
Gelopen in 2002
Gelopen in 2001
Gelopen in 2000
Gelopen in 1999
Gelopen in 1998
Gelopen in 1997
Gelopen in 1996
Gelopen in 1995
Gelopen in 1994
Gelopen in 1993
Gelopen in 1992
Gelopen in 1991
Gelopen in 1990
Gelopen in 1989
Gelopen in 1988
Gelopen in 1987
Gelopen in 1986
Gelopen in 1985
Gelopen in 1984
Gelopen in 1983
Gelopen in 1982
Gelopen in 1981
Gelopen in 1980
Gelopen in 1979
Gelopen in 1978
Gelopen in 1977
Gelopen in 1976
Gelopen in 1973
Gelopen in 1970
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web

Raadpleeg hier alle Ultra en Marathon uitslagen.
Klik in de linkerkolom op een bepaalde wedstrijd voor de volledige uitslag (maximaal eerste 200 gefinishten)
Of gebruik het zoekscherm hieronder om in alle ultraloop en marathon uitslagen te zoeken.
Zoeken op wedstrijd :
Ook in de voorgaande edities zoeken
Zoek op deelnemer :
(achternaam)
Achternaam begint met deze tekst Tekst komt ergens in achernaam voor
Hieronder staan extra mogelijkheden om uitgebreid te zoeken.
Hoe meer u invult, hoe specifieker de resultaten.
Afstand:   vanaf tot en met   kilometer
Tijd: Tussen : en   :
periode:   van tot   (dd-mm-jjjj) of:
Categorie:   Nationaliteit:
Sorteer op : Aflopend plaats:
   
Resultaten:
De volgende resultaten zijn gevonden die aan uw zoekopdracht hebben voldaan, maximaal worden 200 resultaten getoond.
U heeft gezocht op:
- Evenement Zoektijd: 00:00

Twente Marathon Gehouden op: 16 juni 1999
Uitslag Naam Cat Land Plaats Vereniging Afstand Tijd
1 Anatoli Zeruk M39 UKR   42.195 m 02:16'31   
2 Charles Tangus M39 KEN   42.195 m 02:16'44   
3 Tekeye Gebrselassie M39 NED De Lier  42.195 m 02:16'57   
4 Abraham Limo M39 KEN   42.195 m 02:17'14   
5 Reuben Chebutich M39 KEN   42.195 m 02:17'30   
6 David Kemboi M39 KEN   42.195 m 02:19'28   
7 Tesfaye Tafa M39 ETH Ethiopie  42.195 m 02:20'35   
8 Marco Gielen M39 NED De Lier  42.195 m 02:27'11   
9 Abdi Djama M39 FRA Frankrijk  42.195 m 02:28'00   
10 Junior Prinsloo REM NED Patria  42.195 m 02:29'51   
11 Galina Baruk W34 RUS   42.195 m 02:37'35   
12 H Hopmans M40 NED De Lier  42.195 m 02:38'32   
13 Martin Ploner REM Gsteigwiler  42.195 m 02:38'48   
14 Jan Sijtsma M39 NED Laac Twente  42.195 m 02:40'37   
15 Dick Ramerman M45 NED Laac Twente  42.195 m 02:43'14   
16 Violetta Kryza W34 POL Polen  42.195 m 02:43'57   
17 Ton Smit M45 NED Veluwe  42.195 m 02:44'04   
18 Harry Dijk M40 NED Tion  42.195 m 02:45'03   
19 Jan Tommassen M45 NED Loopgroep Pk  42.195 m 02:48'38   
20 Ron Zaal M40 NED Av '34  42.195 m 02:48'43   
21 Klaas Talma M40 NED Veteranen Nederland  42.195 m 02:50'37   
22 Irina Skliarenko W34 UKR Oekraine  42.195 m 02:50'43   
23 Albert Flanderijn M39 NED Spark  42.195 m 02:51'07   
24 Klaas Boer De M39 NED Atc '75  42.195 m 02:51'54   
25 Frans Segerink M40 Mpm  42.195 m 02:54'34   
26 Henk Landman M40 NED Bav  42.195 m 02:54'53   
27 Hans Wilmink M45 NED Pallas '67  42.195 m 02:54'53   
28 Edwin Veenstra M39 Mpm  42.195 m 02:55'40   
29 Andre Pelgrom M39 NED Veluwe  42.195 m 02:56'59   
30 Alfred Lampen M40 GER Duitsland  42.195 m 02:57'58   
31 Rudi Engeltjes REM GER Leuvenheim  42.195 m 02:58'21   
32 Piet Wingerolen Van M40 NED Veteranen Nederland  42.195 m 02:58'32   
33 J. Giraudeau M40 Equerdreville  42.195 m 02:58'48   
34 Roelof Hutten REM Bruchterveld  42.195 m 02:59'06   
35 Harold Ende Van M39 NED Avanti  42.195 m 02:59'16   
36 Reinhard Crone M45 GER Osnabruck  42.195 m 02:59'24   
37 Joost Lucassen M39 NED Startbaan A.V.  42.195 m 02:59'44   
38 Harrie Heijden Van De M45 NED Avr '69  42.195 m 03:00'50   
39 Jurgen Homann M39 GER Emsdetten  42.195 m 03:01'01   
40 Charles Kolner M39 NED Laac Twente  42.195 m 03:01'24   
41 Peter Kamans M50 NED Rijssen A.V.  42.195 m 03:02'03   
42 Marck Bruijn De M40 NED Horstel  42.195 m 03:03'13   
43 Dietmar Herrmann M40 GER Bueckeburg  42.195 m 03:03'24   
44 Peter Klapwijk REM NED Arnhem  42.195 m 03:04'04   
45 Richard Koot M39 NED Bav  42.195 m 03:04'12   
46 Harold Wiens M40 GER Gronau Tv  42.195 m 03:04'52   
47 JĀrgen Kottig REM GER Gronau Tv  42.195 m 03:05'01   
48 Gerard Moraal REM NED Enschede  42.195 m 03:05'09   
49 D. Wojnowski-Bucher REW Kerns  42.195 m 03:05'30   
50 Adriaan Sparreboom M50 NED Flevo Delta  42.195 m 03:05'43   
51 Martin Elpers M40 GER Gronau Tv  42.195 m 03:05'54   
52 George Zutphen Van REM NED Den Haag  42.195 m 03:05'54   
53 Wim Dekker REM Wijhe  42.195 m 03:05'58   
54 Frans Stevelink REM Weerselo  42.195 m 03:06'01   
55 Julien Slikke Van Der M39 NED Atletiek Vereniging   42.195 m 03:06'26   
56 Bennie Geelink M50 NED Lopers Vereniging Gr  42.195 m 03:06'26   
57 H Sibbing REM Gronau-Epe  42.195 m 03:06'55   
58 Ivo Schaik Van REM NED Amsterdam  42.195 m 03:07'00   
59 Gert Klip REM NED Groningen  42.195 m 03:07'14   
60 HENK Meppelink REM NED Spurt '88  42.195 m 03:07'17   
61 Wijnand Haselen Van REM NED Maarn  42.195 m 03:07'27   
62 Willem Sanderse M45 NED Statina  42.195 m 03:07'31   
63 Isabelle Heusinkveld W34 NED Ciko '66  42.195 m 03:08'00   
64 Peter Kasprowiak M40 GER Gronau Tv  42.195 m 03:08'37   
65 Reiner Deussen M45 GER Munchengladbach  42.195 m 03:08'40   
66 Alex Wiegmink REM Drempt  42.195 m 03:09'16   
67 Jos Keulstra REM NED Boekelo  42.195 m 03:09'39   
68 J Herms REM GER Hamburg  42.195 m 03:09'53   
69 Reinhard Wass M45 Unna  42.195 m 03:09'53   
70 Ronald Kessenich M60 NED Triathlon  42.195 m 03:10'14   
71 Henk Veldkamp M40 NED Triathlon  42.195 m 03:10'15   
72 Holger Lusch M39 GER Munster  42.195 m 03:10'20   
73 Henk Jan Baltink M40 NED Haaksbergen A.V.  42.195 m 03:10'35   
74 Gerard Vrooijink M45 NED Loopgroep De Lutte  42.195 m 03:10'39   
75 Wilfried Oldenkotte M40 NED Haaksbergen A.V.  42.195 m 03:10'49   
76 Aert Bakker M45 NED Laac Twente  42.195 m 03:10'53   
77 Marc Dunnewijk M39 NED Waterland A.C.  42.195 m 03:11'09   
78 Klaus Merker M40 GER Duitsland  42.195 m 03:11'34   
79 Andre Jerusalem M39 NED Horror  42.195 m 03:11'34   
80 Terry Bates M45 GBR Isle Of Man  42.195 m 03:11'47   
81 Peter Reinsma M39 NED Triathlon  42.195 m 03:12'05   
82 Jan Lammers M40 NED Haaksbergen A.V.  42.195 m 03:12'18   
83 Andre Koeslag M40 NED Triathlon  42.195 m 03:12'41   
84 Dick Scholtus REM NED Kesteren  42.195 m 03:12'51   
85 Peter Pelzer REM Kerkrade  42.195 m 03:12'51   
86 Boudewijn Otter REM NED Groningen  42.195 m 03:13'02   
87 Hermann Scheutte M40 GER Duitsland  42.195 m 03:13'27   
88 Herman Gebker M39 GER Gronau Tv  42.195 m 03:14'31   
89 Ralf Gschwandler M39 GER Gronau Tv  42.195 m 03:15'07   
90 Rene Davina REM NED Laac Twente  42.195 m 03:15'14   
91 Marinus Bruggeman M39 NED Av '56  42.195 m 03:15'16   
92 J.J.M. De  Wit REM Obbicht  42.195 m 03:16'05   
93 G Kaeminck REM Lochem  42.195 m 03:16'08   
94 Joachim Oligschlager REM Mendig  42.195 m 03:16'10   
95 Theun Govers M50 NED Laac Twente  42.195 m 03:16'11   
96 Gerd Meyer M45 GER Gronau Tv  42.195 m 03:16'19   
97 Andreas Bertram M39 Nordhorn  42.195 m 03:16'22   
98 Torsten Pisch M40 Lingen  42.195 m 03:16'29   
99 Stefan Schmitz REM Opheusden  42.195 m 03:18'08   
100 Josef Peek M39 GER Ahaus  42.195 m 03:18'30   
101 Harco Peschier REM NED Noordwijk  42.195 m 03:18'41   
102 Johan Burg Van Den REM NED Leiden Road Runners   42.195 m 03:18'45   
103 Teije Velde Van Der M45 NED Laac Twente  42.195 m 03:18'47   
104 Henk Pronk REM NED Pijnenburg Av  42.195 m 03:18'52   
105 Paul Ruig De REM NED Tion  42.195 m 03:18'59   
106 Jack Hendrickx REM NED Veteranen Nederland  42.195 m 03:19'02   
107 Adrie Maat Van Der REM Bunnink  42.195 m 03:19'11   
108 Jim Mayo M45 Coppell, Tx  42.195 m 03:19'28   
109 Rony Gaver Van REM Sint Gillis Waas  42.195 m 03:19'38   
110 Ludy Timmer REM Glimmen  42.195 m 03:19'48   
111 Janet De  Jonge REW NED Groningen  42.195 m 03:19'48   
112 Frans Bolscher Van Het REM NED Delden  42.195 m 03:19'52   
113 Wilco Hoogendoorn M39 NED Gp De Meern  42.195 m 03:20'14   
114 Jan Bijkerk M39 NED Loopgroep Pk  42.195 m 03:20'37   
115 Marinus Kranenburg M50 NED Noordkop  42.195 m 03:20'37   
116 Jorg Holle M39 Lubbecke  42.195 m 03:20'44   
117 Gerard Lugtenberg REM Heino  42.195 m 03:20'59   
118 Sjoerd Slageren Van REM NED Groningen  42.195 m 03:21'05   
119 Henk Ruijters REM NED Borne  42.195 m 03:21'09   
120 Marcel Janssen REM BEL Gendt  42.195 m 03:21'13   
121 Fons Nieuwenhuis REM Wehl  42.195 m 03:21'18   
122 S Meeusen REM GER Wuustwezel  42.195 m 03:21'49   
123 Werner Muller M50 Oelde Lv  42.195 m 03:22'05   
124 Matty Gerfen M50 Asv  42.195 m 03:22'08   
125 Theo Deursen Van REM NED Hac  42.195 m 03:22'10   
126 Siebe Turksma M45 NED Hilversum GAC-H  42.195 m 03:22'20   
127 Remco Nijkamp REM NED Daventria Asv  42.195 m 03:22'24   
128 Harm Van Der  Beek M40 NED Sliedrecht A.V.  42.195 m 03:22'33   
129 Hans Heuvels REM NED Atletico '73  42.195 m 03:22'33   
130 Jan Waanders M45 NED Laac Twente  42.195 m 03:23'38   
131 Herman Heskamp M40 NED Hilversum GAC-H  42.195 m 03:23'58   
132 Elisabeth Rewer W35 GER Duitsland  42.195 m 03:24'31   
133 Peter Sonneveld M39 NED Veteranen Nederland  42.195 m 03:24'43   
134 Andreas Knobloch REM GER Gronau  42.195 m 03:24'44   
135 Wim Rijn Van REM NED Alphen A/D Rijn  42.195 m 03:24'55   
136 Wim Vos De REM NED Loopservice Ned.  42.195 m 03:24'55   
137 Ruud Boudewijn M39 NED Energie  42.195 m 03:25'31   
138 Hans Snuverink REM NED Hengelo  42.195 m 03:25'33   
139 Joop Vriend M39 NED Laac Twente  42.195 m 03:25'40   
140 Dieter Knoblich M45 GER Duitsland  42.195 m 03:25'55   
141 Arian Wassink M40 NED Sisu A.A.V.  42.195 m 03:25'58   
142 Gerrit Klein De M50 NED Laac Twente  42.195 m 03:26'04   
143 D Delgen REM NED Finsterwolde  42.195 m 03:26'07   
144 Ronald Rumawatine M40 Mpm  42.195 m 03:26'20   
145 Ewout Leeuwen Van M45 NED Ciko '66  42.195 m 03:26'44   
146 Bernd Schulze Lutum M45 GER Steinfurt  42.195 m 03:27'27   
147 Harry Baardink REM Usselo  42.195 m 03:27'29   
148 Raines Goke M45 GER Duitsland  42.195 m 03:27'45   
149 Herbert Veger M39 NED Loopgroep De Lutte  42.195 m 03:27'46   
150 Werner Bahrs M60 GER Gronau Tv  42.195 m 03:27'50   
151 Richard Koster REM NED Lopers Vereniging Gr  42.195 m 03:27'53   
152 Franz Wicklein REM GER Stuttgart  42.195 m 03:28'06   
153 Louis Kleingeld REM NED Zierikzee  42.195 m 03:28'17   
154 Stefan Zeitzen M39 GER Alsdorf  42.195 m 03:28'28   
155 Arjan Dohmen REM NED Arnhem  42.195 m 03:28'39   
156 Dietmar Hampel M39 GER Gronau Tv  42.195 m 03:28'41   
157 Henry Okkersen M50 NED Schimmert av Ceasar  42.195 m 03:29'44   
158 Theo Offenberg REM NED Laac Twente  42.195 m 03:29'45   
159 Ulrich Frank M39 GER Gronau Tv  42.195 m 03:29'58   
160 Ludger Schuling REM NED Almelo  42.195 m 03:30'06   
161 Bart Rode De M50 Vriezenvee  42.195 m 03:30'17   
162 Jos Scholten REM Saasveld  42.195 m 03:30'19   
163 Bert Knol REM NED K.N.A.U.  42.195 m 03:30'21   
164 Rene Poesse REM NED Delden  42.195 m 03:30'27   
165 Antonio Visser M40 NED Haag Atletiek  42.195 m 03:30'53   
166 Johan Feddema REM Lutten  42.195 m 03:31'00   
167 Richard Berends REM Ugchelen  42.195 m 03:31'12   
168 Andre Penderen Van REM NED K.N.A.U.  42.195 m 03:31'35   
169 Jaap Alberda v. Ekenstein REM NED Staphorst   42.195 m 03:31'35   
170 Jos Nistelrooy Van M45 NED De Liemers  42.195 m 03:31'40   
171 Michael Niesser M45 Stadtlohn  42.195 m 03:31'42   
172 Han Wildevuur REM NED Winschoten  42.195 m 03:32'03   
173 Herman Wieringa M50 NED Tion  42.195 m 03:32'34   
174 Hennie Gunnink REM NED Enschede  42.195 m 03:32'39   
175 Klaas Miedema REM NED Nij-Beets  42.195 m 03:32'46   
176 Willem Cortleven M50 Riemss  42.195 m 03:32'48   
177 Chris Spooren REM Overpelt  42.195 m 03:32'50   
178 Jorg Kuhlmann M50 NED Dorsten  42.195 m 03:33'04   
179 Rob Groen REM NED Rotterdam  42.195 m 03:33'20   
180 Wiljan Gijgink REM Rekken  42.195 m 03:33'20   
181 Wim Dijk Van REM NED Pijnenburg Av  42.195 m 03:33'30   
182 Joseph Rietmann M50 NED Laac Twente  42.195 m 03:33'39   
183 Henri Duist Van M45 NED Laac Twente  42.195 m 03:33'45   
184 Helmut Smemann M39 Nordhorn  42.195 m 03:33'46   
185 Jans Meijboom M60 NED Leek Loopgroep Nienoord  42.195 m 03:33'51   
186 Michael Boes-Schulte REM GER Koln  42.195 m 03:33'56   
187 Arno Sanders M39 NED Fortuna '67  42.195 m 03:34'04   
188 Johannes Jaeger M39 GER Gronau Tv  42.195 m 03:34'12   
189 Peter Verkaaik M39 NED Friesland  42.195 m 03:34'21   
190 Wim Dumont REM Heino  42.195 m 03:34'37   
191 Arie Veldhuis REM NED Laac Twente  42.195 m 03:34'48   
192 Christiaan Meurs Van REM NED Ermelo  42.195 m 03:34'56   
193 Bobo Graves REM NED Amsterdam Z.O.  42.195 m 03:34'58   
194 Sjoerd Fennema M40 NED Argo '77  42.195 m 03:35'00   
195 Bernard Janning M39 GER Gronau Tv  42.195 m 03:35'06   
196 Rinus Jansink M50 NED Laac Twente  42.195 m 03:35'08   
197 Johannes Willems REM NED Nijverdal  42.195 m 03:35'10   
198 F. Onwezen Van Der Maat REW NED Bunnik  42.195 m 03:35'18   
199 Herman Wildhagen M45 GER Gronau Tv  42.195 m 03:35'36   
200 E. Buyvoets REW NED Laac Twente  42.195 m 03:35'36   

Deze uitslagen zijn onder voorbehoud opgenomen zoals gepubliceerd en met zorgvuldigheid verwerkt.
Wanneer er gegevens incorrect zijn overgenomen, dan kunt u dit melden aan de UltraNED redactie.