Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen
klassement rang
Gelopen in 2019
Gelopen in 2018
Gelopen in 2017
Gelopen in 2016
Gelopen in 2015
Gelopen in 2014
Gelopen in 2013
Gelopen in 2012
Gelopen in 2011
Gelopen in 2010
Gelopen in 2009
Gelopen in 2008
Gelopen in 2007
Gelopen in 2006
Gelopen in 2005
Gelopen in 2004
Gelopen in 2003
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Gelopen in 2002
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
26 mei 2002
VI Ultramarathon Race
Morozovsk, Rostov reg. RUS
26 mei 2002
Twente Marathon
Enschede NED
25 mei 2002
Drente Marathon
Klazinaveen NED
25 mei 2002
100 km loop
Stige DEN
25 mei 2002
30e Rensteiglauf
Eisenach GER
18 mei 2002
Le Trail des Menhirs
Bomal-sur-Ourthe BEL
12 mei 2002
ValkenbergRUN
Breda NED
12 mei 2002
50 van Kluisbergen
Kluisbergen BEL
10 mei 2002
Open 24 hours track Chapionship of Russia
Moscow ALG
10 mei 2002
Croon 24-uur loop
Apeldoorn NED
9 mei 2002
Podeba race
Irkutsk RUS
5 mei 2002
Maasmarathon
Visé-Maastricht-Visé BEL
5 mei 2002
Almere Marathon
Almere NED
1 mei 2002
Vytskoe koltso
Kirov RUS
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Gelopen in 2001
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Gelopen in 2000
Gelopen in 1999
Gelopen in 1998
Gelopen in 1997
Gelopen in 1996
Gelopen in 1995
Gelopen in 1994
Gelopen in 1993
Gelopen in 1992
Gelopen in 1991
Gelopen in 1990
Gelopen in 1989
Gelopen in 1988
Gelopen in 1987
Gelopen in 1986
Gelopen in 1985
Gelopen in 1984
Gelopen in 1983
Gelopen in 1982
Gelopen in 1981
Gelopen in 1980
Gelopen in 1979
Gelopen in 1978
Gelopen in 1977
Gelopen in 1976
Gelopen in 1973
Gelopen in 1970
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web

Raadpleeg hier alle Ultra en Marathon uitslagen.
Klik in de linkerkolom op een bepaalde wedstrijd voor de volledige uitslag (maximaal eerste 200 gefinishten)
Of gebruik het zoekscherm hieronder om in alle ultraloop en marathon uitslagen te zoeken.
Zoeken op wedstrijd :
Ook in de voorgaande edities zoeken
Zoek op deelnemer :
(achternaam)
Achternaam begint met deze tekst Tekst komt ergens in achernaam voor
Hieronder staan extra mogelijkheden om uitgebreid te zoeken.
Hoe meer u invult, hoe specifieker de resultaten.
Afstand:   vanaf tot en met   kilometer
Tijd: Tussen : en   :
periode:   van tot   (dd-mm-jjjj) of:
Categorie:   Nationaliteit:
Sorteer op : Aflopend plaats:
   
Resultaten:
De volgende resultaten zijn gevonden die aan uw zoekopdracht hebben voldaan, maximaal worden 200 resultaten getoond.
U heeft gezocht op:
- Evenement Zoektijd: 00:00

Twente Marathon Gehouden op: 26 mei 2002
Uitslag Naam Cat Land Plaats Vereniging Afstand Tijd
1 Raymond Kipkoech MSE AIMS LOOPORGANISATIE  42.195 m 02:12'33   
2 Wesley Chelule MSE AIMS LOOPORGANISATIE  42.195 m 02:12'35   
3 Ernest Kibyego MSE AIMS LOOPORGANISATIE  42.195 m 02:13'22   
4 Henk Geerligs M HARDERWIJK  42.195 m 02:14'17   
5 Nobanda Mluleki MSE AIMS LOOPORGANISATIE  42.195 m 02:14'55   
6 Samuel Kimaiyo MSE AIMS LOOPORGANISATIE  42.195 m 02:15'21   
7 Mohammed Guennani MSE AIMS LOOPORGANISATIE  42.195 m 02:15'37   
8 Hermann Kwiecinski M RHEINE  42.195 m 02:18'57   
9 Benjamin Matolo MSE AIMS LOOPORGANISATIE  42.195 m 02:21'19   
10 Horst Koers M SUDLOHN-OEDING  42.195 m 02:21'48   
11 Gerrit Lahuis M50 DE SPERWERS  42.195 m 02:22'40   
12 Aleksandr Bolkhovitin MSE AIMS LOOPORGANISATIE  42.195 m 02:23'33   
13 Lidia Vassilevskaia WSE AIMS LOOPORGANISATIE  42.195 m 02:29'23   
14 Bob De  Vries MSE VELUWE  42.195 m 02:37'46   
15 Marco Orsi MSE AIMS LOOPORGANISATIE  42.195 m 02:39'25   
16 Winnie Cheruiyot WSE AIMS LOOPORGANISATIE  42.195 m 02:40'02   
17 Dirk Verbeke M40 BELGIE  42.195 m 02:40'20   
18 Edwin Veenstra MSE MPM  42.195 m 02:41'31   
19 Harry Dijk M45 TION  42.195 m 02:47'24   
20 Roy Menning MSE MPM  42.195 m 02:48'15   
21 Johan De  Vlieger M40 DYNAMICA  42.195 m 02:49'32   
22 Federico Nogara M40 LA MICHETTA  42.195 m 02:50'13   
23 Wim Tijssen M40 LOOPGROEP PK  42.195 m 02:50'34   
24 Jan Van Der  Meulen M45 TION  42.195 m 02:51'05   
25 Tonnie Bruns M40 AVANTI-WILSKRACHT  42.195 m 02:54'52   
26 Jan Paagman M45 VETERANEN NEDERLAND  42.195 m 02:57'02   
27 Emiel Dierckx M MECHELEN  42.195 m 02:57'29   
28 Raymond Bouwman MSE AV GOUDA  42.195 m 02:57'40   
29 William Goossens NM5 RK HULSTER ATLETIEK   42.195 m 02:58'25   
30 Frans Segerink M40 MPM  42.195 m 02:59'24   
31 Olena Rozhko WSE AIMS LOOPORGANISATIE  42.195 m 02:59'53   
32 Martin Elpers M45 GRONAU TV  42.195 m 03:03'14   
33 Donald Van Den  Berg M50 LOOPGROEP PK  42.195 m 03:03'55   
34 Gea Siekmans W35 TION  42.195 m 03:03'59   
35 Bennie Geelink M50 GROENLO  42.195 m 03:04'25   
36 Michael Peters M AALTEN  42.195 m 03:04'42   
37 Eduard Kruiper M HAARLE  42.195 m 03:05'12   
38 Hans Bouwmans M40 LG DEURNE  42.195 m 03:05'22   
39 Jan Lammers M45 AV HAAKSBERGEN  42.195 m 03:05'42   
40 Andre Van Der  Zwan M40 VETERANEN NEDERLAND  42.195 m 03:06'13   
41 Dik Jagersma M45 FRIESLAND  42.195 m 03:06'39   
42 Lex De  Boer M50 VETERANEN NEDERLAND  42.195 m 03:08'10   
43 Lor Moonen M ACW '66  42.195 m 03:09'14   
44 Manfred Berners M BAD MUNSTEREIFEL  42.195 m 03:09'19   
45 Gunter Poggemann M45 GRONAU TV  42.195 m 03:09'51   
46 Ronald Pastoors M NED AALTEN '70 A.V.  42.195 m 03:10'14   
47 Albert Jan Veenema MSE HORROR  42.195 m 03:10'21   
48 Bert Witvoet M40 MPM  42.195 m 03:10'58   
49 Heinrich Hoffmann M45 BSV HOLZHAUSEN  42.195 m 03:11'01   
50 Frans Stevelink M WEERSELO  42.195 m 03:11'07   
51 Grant De  Munnik MSE LOOPGROEP PK  42.195 m 03:11'19   
52 Gerard Moraal M ENSCHEDE  42.195 m 03:11'39   
53 Philip Van 't  Riet M GARMERWOLDE  42.195 m 03:12'06   
54 Joop Abbink M NED LICHTENVOORDE  42.195 m 03:12'18   
55 Hennie Bottenberg M50 ISALA '96  42.195 m 03:12'31   
56 Jan De  Ruig M ENSCHEDE  42.195 m 03:12'45   
57 Erik Ten  Have M ENSCHEDE  42.195 m 03:12'56   
58 Marinus Bruggeman MSE AV '56  42.195 m 03:13'23   
59 Henk Aalderink M45 NED AV VRIEZENVEEN  42.195 m 03:13'41   
60 Arend Bremer M40 LAAC TWENTE  42.195 m 03:14'05   
61 Peter Van Der  Hooff M50 GROENLO  42.195 m 03:14'16   
62 Maria Weenink W40 GROENLO  42.195 m 03:14'51   
63 Ferrie De  Roo M WIERDEN  42.195 m 03:15'01   
64 Jos Vereijken M BEST  42.195 m 03:15'01   
65 Pieter Lucassen M LEUNEN  42.195 m 03:15'21   
66 Torsten Pisch M40 LINGEN  42.195 m 03:15'49   
67 Hans De  Graaf M45 SUOMI  42.195 m 03:15'55   
68 Andre Bruins M OVERDINKEL  42.195 m 03:16'16   
69 Wilfried Oldenkotte M45 AV HAAKSBERGEN  42.195 m 03:17'00   
70 Adriaan Sparreboom M50 FLEVO DELTA  42.195 m 03:18'03   
71 Rene Marissen MSE SPURT '88  42.195 m 03:18'16   
72 Rien Kors M50 FRIESLAND  42.195 m 03:18'24   
73 Kristy Lodder W35 ENERGIE  42.195 m 03:18'31   
74 Hans Snuverink M HENGELO  42.195 m 03:19'11   
75 Charles Kolner M BORNE  42.195 m 03:19'26   
76 Henk Woolschot M ARGO  42.195 m 03:19'34   
77 Rene Poesse M DELDEN  42.195 m 03:19'50   
78 Bernhard Luken M40 BSG SPARKASSE NORDHO  42.195 m 03:21'00   
79 Werner Bult M NORDHORN  42.195 m 03:21'25   
80 Otto Gerdes M BATHMEN  42.195 m 03:21'27   
81 Cornelis Silvis M BARENDRECHT  42.195 m 03:21'37   
82 Norbert Wubken M60 LG COESFELD  42.195 m 03:22'22   
83 Manfred Otto M45 LSF MUNSTER  42.195 m 03:22'56   
84 Helmut Wilken M MUNSTER  42.195 m 03:23'04   
85 Rolf Eisenberg M VENLO  42.195 m 03:23'11   
86 Mari Van  Houtum M50 FORTUNA '67  42.195 m 03:23'33   
87 Ko Elerie M60 HANZESPORT  42.195 m 03:23'39   
88 Johannes Willems M NIJVERDAL  42.195 m 03:23'50   
89 Robert Eppingbroek M HALLE  42.195 m 03:23'59   
90 Jan Van  Waversveld M LOOPSERVICE NEDERLAN  42.195 m 03:24'13   
91 Han Wildevuur M45 AQUILO  42.195 m 03:24'57   
92 Jeroen Kemperink MSE LAAC TWENTE  42.195 m 03:25'20   
93 Marcel Berkhout M ALMELO  42.195 m 03:25'28   
94 Darren Geerdink M HENGELO  42.195 m 03:25'30   
95 Geert Klein Bruinink MSE ASV EIBERGEN  42.195 m 03:25'33   
96 Hanneke Aerts W40 AVANTI-WILSKRACHT  42.195 m 03:25'51   
97 Tjibbe Bruinsma M50 DE SPERWERS  42.195 m 03:25'56   
98 Richard Koster M50 GROENLO  42.195 m 03:26'06   
99 Paul Slijpen M50 THE HAGUE ROAD RUNNE  42.195 m 03:26'54   
100 Hendrik Rost M GESCHER  42.195 m 03:27'14   
101 Gerard Jansen M40 LOOPGROEP PK  42.195 m 03:27'41   
102 Hans Holle M50 IPHITOS  42.195 m 03:27'46   
103 Hans Knoops M50 AV WATERWEG  42.195 m 03:28'04   
104 Rob Van  Dijk M MOERGESTEL  42.195 m 03:28'21   
105 Herman Bres M50 FLEVO DELTA  42.195 m 03:28'23   
106 Thomas Braun M LSF MUNSTER  42.195 m 03:28'45   
107 Michael Drewes M40 LSF MUNSTER  42.195 m 03:28'45   
108 Joachim Hans Schneider M BERLIJN  42.195 m 03:28'57   
109 Ronnie Brokken M BATHMEN  42.195 m 03:28'59   
110 Peter Hans Kobendijk M BATHMEN  42.195 m 03:29'00   
111 Machel Nuyten M LEIDEN ROAD RUNNERS   42.195 m 03:29'54   
112 Detlef Neuenfeld M SINDELFINGEN  42.195 m 03:30'04   
113 Josef Rauss M SCHOPPINGEN  42.195 m 03:30'39   
114 Henk Wesselink M50 ASV EIBERGEN  42.195 m 03:31'37   
115 Bert Siemerink M50 LAAC TWENTE  42.195 m 03:31'46   
116 Paul Knuvers M GROENLO  42.195 m 03:32'03   
117 Jos Van  Uden M45 OSS-VOLO  42.195 m 03:32'08   
118 Henry Okkersen M50 CAESAR  42.195 m 03:32'25   
119 Gerd Meyer M50 GRONAU TV  42.195 m 03:32'56   
120 Bertie Franke M ENSCHEDE  42.195 m 03:33'06   
121 Volker Potthast M45 GUTERSLOH  42.195 m 03:33'25   
122 Elly Buijvoets W45 LAAC TWENTE  42.195 m 03:33'46   
123 Rob Van Den  Hoek MSE VETERANEN NEDERLAND  42.195 m 03:33'52   
124 Loek Lips M BREDA  42.195 m 03:33'52   
125 Alwy Mos M ENSCHEDE  42.195 m 03:34'00   
126 Johann Spieker M SV VIKLONA GOCH  42.195 m 03:34'31   
127 Henk Van  Uden M50 FORTUNA '67  42.195 m 03:34'41   
128 Gary Barber M40 BRAUNSCHWEIG  42.195 m 03:34'53   
129 Adrie Van Der  Maat M BUNNIK  42.195 m 03:35'12   
130 Jan Wevers M50 LG DE LUTTE  42.195 m 03:35'15   
131 Hubert Winter M45 BSG SPARKASSE NORDHO  42.195 m 03:35'22   
132 Jos Jansen M50 MPM  42.195 m 03:35'35   
133 Pieterjan Brands MSE LEIDEN ROAD RUNNERS   42.195 m 03:36'02   
134 Bert Megelink M HAAKSBERGEN  42.195 m 03:36'20   
135 Jans Timmer M WILDERVANK  42.195 m 03:36'22   
136 Udo Knauft M GRONAU-EPE  42.195 m 03:36'27   
137 Andreas Clausing M40 LSF MUNSTER  42.195 m 03:36'32   
138 Bert Kleine M LAAC TWENTE  42.195 m 03:36'58   
139 Sander Ettema M ARNHEM  42.195 m 03:37'28   
140 Jochen Lohmeier M50 LG COESFELD  42.195 m 03:37'59   
141 Paul Van Der  Tuuk M MPM  42.195 m 03:38'05   
142 Klaus Ehling M40 MUNSTER ESV  42.195 m 03:38'11   
143 Koos Schaay M50 VETERANEN NEDERLAND  42.195 m 03:38'18   
144 Fons Nieuwenhuis M WEHL  42.195 m 03:38'19   
145 Ari Timessen M WEHL  42.195 m 03:38'20   
146 Piet Mol M50 MPM  42.195 m 03:38'28   
147 Adrie Scholten M45 PALLAS '67  42.195 m 03:38'32   
148 Roel Altena M HARDENBERG  42.195 m 03:38'38   
149 Rene Timmerman M 100 MARATHON CLUB  42.195 m 03:39'16   
150 Willem Holtman M UGCHELEN  42.195 m 03:39'41   
151 Norbert Kwiecinski M HERZLAKE  42.195 m 03:40'22   
152 Bernd Schulze Lutum M45 DUITSLAND  42.195 m 03:40'23   
153 Kees Tuijl M ACW '66  42.195 m 03:40'33   
154 Jacoline Huiskes W40 LAAC TWENTE  42.195 m 03:40'37   
155 Chris Best M40 SUOMI  42.195 m 03:40'37   
156 Rob Gijsberts M DUIVEN  42.195 m 03:41'34   
157 Dietmar Vorloeper M OCHTRUP  42.195 m 03:43'13   
158 Pascal Greuter M LOOPSERVICE NEDERLAN  42.195 m 03:43'35   
159 Jos Wester M AMSTERDAM  42.195 m 03:43'47   
160 Piet Van Der  Meijden M MIJNSHEERENLAND  42.195 m 03:43'57   
161 Erik Leushuis M BORNE  42.195 m 03:44'00   
162 Hans Korver M ALKMAAR  42.195 m 03:44'01   
163 Antonius Heeke M IBBENBUREN  42.195 m 03:44'29   
164 Toon Masselink M ATLETICO '73  42.195 m 03:44'36   
165 Rolf Gemander M GRONAU  42.195 m 03:45'05   
166 Bruno Van  Rijsingen M PRINS HENDRIK  42.195 m 03:45'21   
167 Randy Peoples M NAPERVILLE  42.195 m 03:45'37   
168 Marko Snoek M HENGELO  42.195 m 03:45'44   
169 Huub Cornelissen M LEIDSCHENDAM  42.195 m 03:45'57   
170 Paul Scheltinga M LONNEKER  42.195 m 03:46'00   
171 Robin Vriesde M NIJEVEEN  42.195 m 03:46'04   
172 Jan Homrighausen M45 ASV EIBERGEN  42.195 m 03:46'10   
173 Bobo Graves M AMSTERDAM Z.O.  42.195 m 03:46'39   
174 Enzo Salzano M ROMA  42.195 m 03:47'15   
175 Jack Hendrickx M40 VETERANEN NEDERLAND  42.195 m 03:47'17   
176 Fred Schotten M BERGEN  42.195 m 03:47'22   
177 Gerrit Dieperink M SPIJKENISSE  42.195 m 03:47'31   
178 Ludger Steven M GRONAU  42.195 m 03:47'34   
179 Bram Schilt M ACW '66  42.195 m 03:47'35   
180 Ron Dorenbos M LOOPSERVICE NEDERLAN  42.195 m 03:47'40   
181 Frank Wiese M50 DUITSLAND  42.195 m 03:48'05   
182 Edseh Sambro EM5 ATHLON LOOPGROEP HEE  42.195 m 03:48'24   
183 Hans Buis M LOOPSERVICE NEDERLAN  42.195 m 03:48'27   
184 Felix Van De  Straat M ENSCHEDE  42.195 m 03:48'28   
185 Alfons Kruiper M HEETEN  42.195 m 03:48'29   
186 Michael Strodt M LINGEN  42.195 m 03:48'31   
187 Jasper Donker M DOETINCHEM  42.195 m 03:48'35   
188 Andrey Apanovych M40 TEMP  42.195 m 03:48'38   
189 Onbekend Naam M   42.195 m 03:48'42   
190 Nellie Van Der  Made W45 AAC '61  42.195 m 03:48'43   
191 Rob Scholtens M DEN BOSCH  42.195 m 03:49'22   
192 Stefan Diekmann MSE GRONAU TV  42.195 m 03:49'23   
193 Rob Steyger M40 VETERANEN NEDERLAND  42.195 m 03:49'43   
194 Tiny De  Haan W45 VETERANEN NEDERLAND  42.195 m 03:49'53   
195 Eric V.d.  Starre M LOOPSERVICE NEDERLAN  42.195 m 03:50'18   
196 Vincent Bomers M GROENLO  42.195 m 03:50'24   
197 Frits Soeters M DE SPERWERS  42.195 m 03:50'30   
198 Gerwin Roelofs M RAALTE  42.195 m 03:50'47   
199 Benno Behrens M OVERDINKEL  42.195 m 03:51'18   
200 Benno Ramerman M BORGER  42.195 m 03:51'19   

Deze uitslagen zijn onder voorbehoud opgenomen zoals gepubliceerd en met zorgvuldigheid verwerkt.
Wanneer er gegevens incorrect zijn overgenomen, dan kunt u dit melden aan de UltraNED redactie.