Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen
klassement rang
Gelopen in 2019
Gelopen in 2018
Gelopen in 2017
Gelopen in 2016
Gelopen in 2015
Gelopen in 2014
Gelopen in 2013
Gelopen in 2012
Gelopen in 2011
Gelopen in 2010
Gelopen in 2009
Gelopen in 2008
Gelopen in 2007
Gelopen in 2006
Gelopen in 2005
Gelopen in 2004
Gelopen in 2003
Gelopen in 2002
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Gelopen in 2001
* December
* November
* Oktober
28 oktober 2001
Herfstmarathon Brabant
Etten-Leur NED
27 oktober 2001
Röntgen-Lauf
Remscheid-Lennep GER
27 oktober 2001
Marathon Schaarbeek
Schaarbeek BEL
21 oktober 2001
Amsterdam Marathon
Amsterdam NED
21 oktober 2001
Bos Marathon Soest
Soest NED
21 oktober 2001
De 120 van Texel
Texel NED
21 oktober 2001
De Zestig van Texel
Texel NED
20 oktober 2001
NetCASE-Underground-Marathon
Sonderhausen GER
14 oktober 2001
Eindhoven Marathon
Eindhoven NED
14 oktober 2001
Marathon van Huy
Huy BEL
13 oktober 2001
Marathon van Beloeil
Beloeil BEL
7 oktober 2001
Ultraloop Amersfoort
Amersfoort NED
7 oktober 2001
Marathon Amersfoort
Amersfoort NED
7 oktober 2001
Schwarzwald Marathon
Bräunlingen GER
6 oktober 2001
100km Santa Cruz de Bezana
ESP
5 oktober 2001
Play World 6 uur
Almere NED
5 oktober 2001
Play World 24 uur
Almere NED
5 oktober 2001
Play World 12 uur
Almere NED
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Gelopen in 2000
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Gelopen in 1999
Gelopen in 1998
Gelopen in 1997
Gelopen in 1996
Gelopen in 1995
Gelopen in 1994
Gelopen in 1993
Gelopen in 1992
Gelopen in 1991
Gelopen in 1990
Gelopen in 1989
Gelopen in 1988
Gelopen in 1987
Gelopen in 1986
Gelopen in 1985
Gelopen in 1984
Gelopen in 1983
Gelopen in 1982
Gelopen in 1981
Gelopen in 1980
Gelopen in 1979
Gelopen in 1978
Gelopen in 1977
Gelopen in 1976
Gelopen in 1973
Gelopen in 1970
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web

Raadpleeg hier alle Ultra en Marathon uitslagen.
Klik in de linkerkolom op een bepaalde wedstrijd voor de volledige uitslag (maximaal eerste 200 gefinishten)
Of gebruik het zoekscherm hieronder om in alle ultraloop en marathon uitslagen te zoeken.
Zoeken op wedstrijd :
Ook in de voorgaande edities zoeken
Zoek op deelnemer :
(achternaam)
Achternaam begint met deze tekst Tekst komt ergens in achernaam voor
Hieronder staan extra mogelijkheden om uitgebreid te zoeken.
Hoe meer u invult, hoe specifieker de resultaten.
Afstand:   vanaf tot en met   kilometer
Tijd: Tussen : en   :
periode:   van tot   (dd-mm-jjjj) of:
Categorie:   Nationaliteit:
Sorteer op : Aflopend plaats:
   
Resultaten:
De volgende resultaten zijn gevonden die aan uw zoekopdracht hebben voldaan, maximaal worden 200 resultaten getoond.
U heeft gezocht op:
- Evenement Zoektijd: 00:00

De 120 van Texel Gehouden op: 21 oktober 2001
Uitslag Naam Cat Land Plaats Vereniging Afstand Tijd
1 Paul Beckers M BEL Oostmalle   120.000 m 09:49'48   
2 Wim Epskamp M NED Hoofddorp AV Haarlemmermeer  120.000 m 10:01'36   
3 Karl Graf M GER Goch-Pfalzdorf VFB Alemannia  120.000 m 10:31'08   
4 Jan Nabuurs M NED Stevensbeek De Keien  120.000 m 10:45'51   
5 Fred Buining M NED Almere AV Vet. Ned.  120.000 m 11:22'25   
6 Valery Moskalenko M NED Zevenaar De Liemers  120.000 m 11:48'32   
7 Ronald Nickel M GER RŁdesheim TS Greisenheim  120.000 m 11:56'31   
8 André Van Der  Zwan M NED Katwijk AV Vet. Ned.  120.000 m 12:01'10   
9 Lex De Boer M NED Avenhorn AV Vet. Ned.  120.000 m 12:09'04   
10 Ron Bakker M NED Almere AV Vet. Ned.  120.000 m 12:10'38   
11 Hermy Heymann M NED Veenendaal   120.000 m 12:13'30   
12 Johan Visschedijk M NED Utrecht Hellas  120.000 m 12:24'50   
13 Peter Rossow M GER Schneverdingen TVJ Schneverd.  120.000 m 12:25'56   
14 Christof Schwarzer M GER Bielefeld LG Solbad  120.000 m 12:47'38   
15 Jaap Swart M NED Haarlem AV Vet. Ned.  120.000 m 13:08'15   
16 Ubel Dijk M NED Marum Artemis  120.000 m 13:24'47   
17 Ria Buiten V NED Biddinghuizen AV Vet. Ned.  120.000 m 14:10'34   
18 André Schoo M NED De Koog (Texel) AV Texel  120.000 m 16:15'00   
19 Mariska Koenders V NED De Koog (Texel)   120.000 m 16:15'00   
20 Guus Smit M NED Den Haag AV Vet. Ned.  120.000 m dnf   
21 Alain Ponchelet M BEL Flawinne   120.000 m dnf   

Deze uitslagen zijn onder voorbehoud opgenomen zoals gepubliceerd en met zorgvuldigheid verwerkt.
Wanneer er gegevens incorrect zijn overgenomen, dan kunt u dit melden aan de UltraNED redactie.