Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen
klassement rang
Gelopen in 2019
Gelopen in 2018
Gelopen in 2017
Gelopen in 2016
Gelopen in 2015
Gelopen in 2014
Gelopen in 2013
Gelopen in 2012
Gelopen in 2011
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Gelopen in 2010
* December
* November
* Oktober
* September
29 september 2010
NeckarKULtour (etappeloop)
GER
26 september 2010
Oslo Marathon
Oslo NOR
26 september 2010
Bertlicher Straßenläufe (marathon)
Herten GER
26 september 2010
Route de Lavande (trail 58 km)
Pernes les Fontaines FRA
26 september 2010
New Forest Marathon
New Forest GBR
26 september 2010
100 km de la Vallée du Semnon
Bain de Bretagne FRA
26 september 2010
Budapest Marathon
Budapest HUN
26 september 2010
Churfranken Lauf 75 km
Niedernberg GER
26 september 2010
Saale-Rennsteig-Marathon (43,2 km)
Uhlstädt GER
25 september 2010
100 Km De Millau
Millau FRA
25 september 2010
Wörthersee trail (55km)
Klagenfurt OST
25 september 2010
Nordea Ultralob 50/84,4/100 km
Saksild (Odder) DEN
25 september 2010
Isle of Wight Coastal trailmarathon
Mottistone GBR
25 september 2010
100 km de Bezana
Santa Cruz de Bezana (Cantabria-Spain) ESP
25 september 2010
Mooathon marathon
Letterkenny/Kilmacrenan IRL
25 september 2010
Tooting Bec 24 uur
Londen GBR
25 september 2010
24 uur van Aare-Insel Brugg (12/24 uur)
Brugg SUI
25 september 2010
6 uur van Waldhessen
Rotenburg a.d. Fulda GER
25 september 2010
Madrid-Segovia, Saint Jacques Way trail 100 km
Madrid ESP
25 september 2010
Lupatotissima 6h/100km
San Giovanni Lupatoto (Verona) ITA
25 september 2010
GTR - Gran Trail Rensen 70 km (en 40 km)
Arenzano ITA
25 september 2010
Self Transcendence 6 uur
Amsterdam NED
24 september 2010
Hardmoors 110 mijl
Helmsley GBR
24 september 2010
Spartathlon
Athene GRE
24 september 2010
Halfmoors trail 50 mijl
Helmsley GBR
21 september 2010
Prinsjesdag Marathon
Glimmen NED
19 september 2010
FIDUCIA Baden-Marathon
Karlsruhe GER
19 september 2010
31e Beekse Marathon
Hilvarenbeek NED
19 september 2010
Francis 100 Engelenburg Marathon
Brummen NED
19 september 2010
Malheur Bosmarathon
Buggenhout BEL
18 september 2010
Sardinia Ultramarathon (2-daagse loop 81 km)
Macomer ITA
18 september 2010
Belle-Ile en trail (83/45 km)
Le Palais (Belle-Ile en mer) FRA
18 september 2010
Stadtgut Steyr Ultralaufevent 50 en 100 km
Steyr OST
18 september 2010
Ultra Birken trail 73 km
Rena NOR
18 september 2010
Ossins Unelma 12-uursloop en marathon
Nurmo FIN
18 september 2010
Grantham Canal Race 2-daagse 59 mijl
Cotgrave Leisure Centre GBR
17 september 2010
Kent Ultra Challenge (etappeloop 3 dagen/82 mijl)
Canterbury GBR
12 september 2010
La Provinciale (trailmarathon)
Mirwart BEL
12 september 2010
In Flanders Fields-Marathon
Nieuwpoort-Ieper BEL
12 september 2010
L'infernal (trail 72 km)
Saint-Nabord FRA
12 september 2010
Trail cote d'Opale en pas de Calais (55 km)
Wissant FRA
12 september 2010
Marathon Meerssen
Meerssen NED
12 september 2010
Tor des Géants (bergloop 320 km)
Courmayeur ITA
12 september 2010
Manor Run to the Beat Basel marathon
Basel SUI
12 september 2010
Volksbank-Münster-Marathon
Münster GER
11 september 2010
Bergö Ultra 84,2 km
Finström, Bergön FIN
11 september 2010
GB Trans Britain 6 daagse etappeloop
Robert the Bruce's cave GBR
11 september 2010
Marathon du Medoc
Pauillac (33) FRA
11 september 2010
50 km Winschoten
Winschoten NED
11 september 2010
OranjeZonnigeZuijeMeerMarathon
Roelofarendsveen NED
11 september 2010
Les 24 heures de jogging de Liège
Luik BEL
11 september 2010
South Downs Way Race 100 mijl (volgeboekt)
Eastbourne GBR
11 september 2010
RUN 2010 Winschoten (100 km)
Winschoten NED
11 september 2010
Die 24 Stunden von Bernau (tevens 6 uur)
Bernau GER
11 september 2010
Sicilia in 100 km Trapani-Palermo
Trapani ITA
11 september 2010
Millenniumloop 102 km
Wymbritseradiel NED
11 september 2010
Mors 100 Miles
Nykoebing Mors DEN
11 september 2010
Jungfrau Marathon
Interlaken SUI
6 september 2010
Deutschlandlauf (etappeloop)
Lörrach GER
5 september 2010
Haarlemmermeer Marathon
Hoofddorp NED
5 september 2010
London to Brighton (trail 90 km)
Londen GBR
5 september 2010
Tórshavn Marathon
Tórshavn DEN
5 september 2010
11e Maas en Waalse Rabomarathon
Beneden Leeuwen NED
4 september 2010
Transalpine-Run (etappeloop)
Oberstdorf GER
4 september 2010
Across Wales Walk 45 mijl
Anchor to Clarach GBR
4 september 2010
Dingle Ultramarathon (50 miles) and marathon
Dingle IRL
4 september 2010
Kraftloppet 72 km
Finspang SWE
4 september 2010
Marathon Celje 75 km (Slovenië)
Celje ALG
4 september 2010
24-Stundenlauf am Klopeiner See (gaat niet door)
St. Kanzian OST
4 september 2010
Nationalpark Thy Marathon
Nors Sø, Thisted DEN
4 september 2010
De IJsselsteinse Marathon (gaat niet door)
IJsselstein NED
1 september 2010
Europe 135 ultramarathon (135 mijl)
Niedernbayern GER
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Gelopen in 2009
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Gelopen in 2008
Gelopen in 2007
Gelopen in 2006
Gelopen in 2005
Gelopen in 2004
Gelopen in 2003
Gelopen in 2002
Gelopen in 2001
Gelopen in 2000
Gelopen in 1999
Gelopen in 1998
Gelopen in 1997
Gelopen in 1996
Gelopen in 1995
Gelopen in 1994
Gelopen in 1993
Gelopen in 1992
Gelopen in 1991
Gelopen in 1990
Gelopen in 1989
Gelopen in 1988
Gelopen in 1987
Gelopen in 1986
Gelopen in 1985
Gelopen in 1984
Gelopen in 1983
Gelopen in 1982
Gelopen in 1981
Gelopen in 1980
Gelopen in 1979
Gelopen in 1978
Gelopen in 1977
Gelopen in 1976
Gelopen in 1973
Gelopen in 1970
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web

Raadpleeg hier alle Ultra en Marathon uitslagen.
Klik in de linkerkolom op een bepaalde wedstrijd voor de volledige uitslag (maximaal eerste 200 gefinishten)
Of gebruik het zoekscherm hieronder om in alle ultraloop en marathon uitslagen te zoeken.
Zoeken op wedstrijd :
Ook in de voorgaande edities zoeken
Zoek op deelnemer :
(achternaam)
Achternaam begint met deze tekst Tekst komt ergens in achernaam voor
Hieronder staan extra mogelijkheden om uitgebreid te zoeken.
Hoe meer u invult, hoe specifieker de resultaten.
Afstand:   vanaf tot en met   kilometer
Tijd: Tussen : en   :
periode:   van tot   (dd-mm-jjjj) of:
Categorie:   Nationaliteit:
Sorteer op : Aflopend plaats:
   
Resultaten:
De volgende resultaten zijn gevonden die aan uw zoekopdracht hebben voldaan, maximaal worden 200 resultaten getoond.
U heeft gezocht op:
- Evenement Zoektijd: 00:00

Haarlemmermeer Marathon Gehouden op: 5 september 2010
Uitslag Naam Cat Land Plaats Vereniging Afstand Tijd
1 Roland Adók M HUN Hódiak SE  42.195 m 02:34'17   
2 Bernard Roelen M NED Loopgroep PK  42.195 m 02:47'35   
3 Bart De  Grove M BEL Wetteren  42.195 m 02:50'48   
4 M Gruben M NED Gelre  42.195 m 02:54'51   
5 Maurice Quaedvlieg M NED Achilles-Top  42.195 m 02:58'52   
6 Frank Heijmink M NED Alphen aan den Rijn  42.195 m 03:03'40   
7 Dennis Van  Bakel M NED Haarlemmermeer  42.195 m 03:03'55   
8 Henk Derks M NED avVN  42.195 m 03:05'47   
9 Cor Van  Baar M NED Haarlemmermeer  42.195 m 03:10'01   
10 Wim Epskamp M NED Woerden  42.195 m 03:12'07   
11 Remco Valkenburg M NED De Meern  42.195 m 03:13'55   
12 Robert Van  Halm M NED Badhoevedorp  42.195 m 03:17'54   
13 Bas Swildens M NED Loopgroep Aart Stigt  42.195 m 03:25'06   
14 Conrad Boerman M NED Bleskensgraaf ca  42.195 m 03:26'17   
15 Jan Schinkel M NED Ron Clarke  42.195 m 03:26'33   
16 Jan Mulder M NED Kombijsport  42.195 m 03:28'19   
17 Wilfried Duijvenvoorde M NED NSL  42.195 m 03:28'19   
18 Patrick Kloek M BEL Antwerpen  42.195 m 03:30'21   
19 Frank Mijnals M NED Loopgroep Hoorn  42.195 m 03:31'19   
20 Rene Der  Meer M NED Haarlemmermeer  42.195 m 03:31'28   
21 Eduard Kreeuseler M NED Hoofddorp  42.195 m 03:31'31   
22 ZoltáN Fajfrik M HUN Hódiak SE  42.195 m 03:31'35   
23 Johanna Varga W HUN Hódiak SE  42.195 m 03:31'35   
24 Eric Ariens M NED Hoofddorp  42.195 m 03:34'06   
25 Jan Bogaard M NED De Gemzen  42.195 m 03:35'01   
26 Albert Meijer M NED Haarlemmermeer  42.195 m 03:37'52   
27 Peter Van  Mierlo M NED Nieuw-Vennep  42.195 m 03:39'34   
28 Claudia Wesselman W NED Friesland  42.195 m 03:40'59   
29 Sunny Schippers M NED Amsterdam  42.195 m 03:41'50   
30 Ton Legerstee M NED Energie  42.195 m 03:42'19   
31 Lex De  Boer M NED Loopgroep Hoorn  42.195 m 03:45'30   
32 Arend Keemink M NED Leiden  42.195 m 03:47'01   
33 Puck Boot W NED Heiloo  42.195 m 03:47'16   
34 Monika Hille W NED Almere  42.195 m 03:48'59   
35 Theo Van  Vliet M NED Loopgroep Hoorn  42.195 m 03:49'08   
36 Niels Veldhuizen M NED Zoetermeer  42.195 m 03:49'18   
37 Harry Weijers M NED Haarlemmermeer  42.195 m 03:53'39   
38 Cor De  Boer M NED Haarlemmermeer  42.195 m 03:53'45   
39 Lisa Dijkstra W NED Haarlem  42.195 m 03:53'57   
40 Peter Onderwater M NED Haarlemmermeer  42.195 m 03:55'12   
41 Peter Schaap M NED Hoofddorp  42.195 m 03:56'33   
42 Arjen Schut M NED Alkmaar  42.195 m 03:58'34   
43 Hessel De  Boer M NED Loopgroep Leeuwarden  42.195 m 04:00'32   
44 Ron Fokker M NED Almere  42.195 m 04:02'27   
45 Tom Houtkamp M NED Heemstede  42.195 m 04:02'41   
46 Ruud Fokker M NED avVN  42.195 m 04:02'52   
47 John Van  Hoorn M NED Voorne Atletiek  42.195 m 04:04'48   
48 Vandevoorde Marc M BEL Ruiselede  42.195 m 04:05'20   
49 Peter Doeksen M NED Voorschoten '97  42.195 m 04:05'48   
50 Erik Overbeek M NED Haarlemmermeer  42.195 m 04:06'18   
51 Pieter Monné M NED Zeewolde  42.195 m 04:06'36   
52 Markus Theissen M DUI Aachen  42.195 m 04:07'11   
53 Tijn Krijgsman M NED Hoofddorp  42.195 m 04:07'18   
54 Johan Bundervoet M BEL Sleidinge  42.195 m 04:08'42   
55 Katie Unoki W NED Leiden  42.195 m 04:09'00   
56 Willem Der  Vaart M NED Fortuna  42.195 m 04:09'45   
57 John Hamers M NED Heemskerk  42.195 m 04:11'28   
58 Hiske Overweg W NED Voorschoten  42.195 m 04:11'32   
59 Bianca Schaefers W NED Amstelveen  42.195 m 04:11'44   
60 Alexander Goutbeek M NED Haarlemmermeer  42.195 m 04:14'40   
61 Rohit Bhatia M NED Amsterdam  42.195 m 04:19'34   
62 Durk Jan De  Bruin M NED NSL  42.195 m 04:19'50   
63 Rob Bakker M NED Hoofddorp  42.195 m 04:20'37   
64 Ruud Bakker M NED Dutch Runners Basic  42.195 m 04:20'38   
65 Hans Coopmans M NED 's-Gravenhage  42.195 m 04:20'40   
66 Sjaak Holleman M NED NSL  42.195 m 04:21'08   
67 Paul Stevens M NED Aalsmeer  42.195 m 04:21'54   
68 Marcel Van  Iterson M NED Hoogmade  42.195 m 04:23'08   
69 Siem Corver M NED Hoofddorp  42.195 m 04:24'38   
70 Attila Faragó M HUN Hódiak SE  42.195 m 04:29'41   
71 Rene Vrijhoef M NED Hoofddorp  42.195 m 04:29'57   
72 Francis Spoelstra M NED Dutch Runners Basic  42.195 m 04:29'58   
73 Kees Den  Berg M NED NSL  42.195 m 04:33'44   
74 Vincent Vreeken M NED Hoofddorp  42.195 m 04:40'46   
75 Coby Van  Beek W NED Haarlemmermeer  42.195 m 04:41'35   
76 Marja Vester W NED NSL  42.195 m 04:41'58   
77 Jaap Dekker M NED Haarlemmermeer  42.195 m 04:44'57   
78 Hans Jeliese M NED NSL  42.195 m 04:46'56   
79 Jan De  Bruin M NED Startbaan  42.195 m 04:50'45   
80 Jasper-pieter Boon M NED Hoofddorp  42.195 m 04:53'17   
81 Sandra Leimane W NED Nieuw Vennep  42.195 m 04:54'22   
82 Jaap De  Kam M NED Dutch Runners Gold  42.195 m 04:55'19   

Deze uitslagen zijn onder voorbehoud opgenomen zoals gepubliceerd en met zorgvuldigheid verwerkt.
Wanneer er gegevens incorrect zijn overgenomen, dan kunt u dit melden aan de UltraNED redactie.