Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen
klassement rang
Gelopen in 2019
Gelopen in 2018
Gelopen in 2017
Gelopen in 2016
Gelopen in 2015
Gelopen in 2014
Gelopen in 2013
Gelopen in 2012
Gelopen in 2011
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Gelopen in 2010
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
31 juli 2010
Thunder Run 24hr (trail!)
Walton-on-Trent, South Derbyshire GBR
31 juli 2010
Swiss Alpine Marathon K42
Bergun SUI
31 juli 2010
Swiss Alpine Marathon K78
Davos SUI
31 juli 2010
Der Bad Pyrmont Classic Landschaftsmarathon
Bad Pyrmont GER
31 juli 2010
Chiemgauer 100 km Bergultralauf
Ruhpolding GER
31 juli 2010
Sommernacht Lauf 6-uur
Wildon OST
31 juli 2010
Chiemgauer 100 miles Ultraberglauf
Ruhpolding GER
31 juli 2010
Stunt100 (100 mijlstrail)
Sibbese GER
31 juli 2010
Swiss Alpine Marathon C42
Davos SUI
30 juli 2010
Adamello Super Trail 154 km
Brescia ITA
30 juli 2010
Adamello Prealpi Trail 84 km
Brescia ITA
30 juli 2010
Kladno 24 uur
Kladno CZE
30 juli 2010
Kladno 48 uur
Kladno CZE
28 juli 2010
Spendenlauf run4help 700.17 (etappeloop)
Offenburg GER
28 juli 2010
Rendierjager Marathon
Gieten NED
25 juli 2010
Défi de l'Oisans (etappeloop)
Les 2 Alpes FRA
25 juli 2010
Baltic Run, Berlin-Usedom (etappeloop)
Berlijn GER
25 juli 2010
Königsschlösser Romantik Marathon
Füssen GER
24 juli 2010
100 km Rimini Extreme
Rimini ITA
24 juli 2010
The Lakeland 50 (50 mijl)
Matterdale GBR
24 juli 2010
Hornindalsvatnet maraton
Nordfjordeid NOR
24 juli 2010
Rallarsvegslopet (81 km in 2 dagen)
Finse NOR
24 juli 2010
Havsbadsloppet trail 55 km (+)
Angelholm SWE
23 juli 2010
48-uurs baanloop in Köln
Keulen GER
23 juli 2010
The Lakeland 100 (100 mijl)
Conniston GBR
21 juli 2010
Mongolia Sunrise to Sunset (trail 100 km)
Camp Toilogt Mongolië ALG
21 juli 2010
Zomer Marathon
Gieten NED
18 juli 2010
Georgsmarienhütter Null (groepsloop 50 km)
Georgsmarienhütte GER
17 juli 2010
TransMoravian Masochist TrailRace 100 mijl
Olesnice na Moravi CZE
17 juli 2010
Laugavegurinn Ultra Marathon (trail 55 km)
Landmannalaugar ISL
17 juli 2010
Drentse Midzomeravond Marathon
Diever NED
17 juli 2010
Bärenfels Ultra-Trail 63 km
Hoppstädten-Weiersbach GER
17 juli 2010
Berlin Self-Transcedence 12/24 Stundenlauf
Berlijn GER
17 juli 2010
Sur La Trace de l'Ours des Tatras (etappeloop)
Labowa POL
14 juli 2010
Gietenerveld Marathon
Gieten NED
12 juli 2010
Al Andalus Ultra Trail (etappeloop)
Poniente Granadino ESP
11 juli 2010
6 uur van Aalter
Aalter BEL
11 juli 2010
Ultra Bodenseelauf 100 km
Immenstaad GER
11 juli 2010
EcoMaratona del Ventasso (trailmarathon)
Busana ITA
11 juli 2010
Erft Spendenlauf (etappe 48 km)
Bergheim GER
11 juli 2010
Le Raid des Trolls (etappeloop 90/170 km)
Ovre Ardal NOR
10 juli 2010
Zermatt marathon (bergmarathon)
St.Niklaus SUI
10 juli 2010
Gran Trail Valdigne 45/87 km
Courmayeur ITA
10 juli 2010
Wild Ireland Run trail 50 mijl
IRL
10 juli 2010
Erft Spendenlauf (115 km in 2 dagen)
Bergheim GER
9 juli 2010
Hardrock 100 mijl
Silverton USA
7 juli 2010
Zwarte Water Marathon
Gieten NED
5 juli 2010
L'Etoile Savoyarde (etappeloop)
Myans FRA
4 juli 2010
Clem Mertens Marathon
Balen (Mol) BEL
4 juli 2010
La 442.195 en Eure & Loir (etappeloop)
Chartres FRA
4 juli 2010
Sport 2000 van Leeuwen dé 50 km van Assen
Assen NED
4 juli 2010
Gletschermarathon
Mandarfen (dalstation van de Rifflsee Bergbaa OST
4 juli 2010
Deventer 6-daagse (afgelast)
Deventer NED
4 juli 2010
MUM Moravian UltraMarathon (etappeloop)
Lomnice CZE
3 juli 2010
Bergmarathon Rund um den Traunsee (70 km)
Gmunden OST
3 juli 2010
Marathon der Noorderkempen
BEL
3 juli 2010
Festival des Trails a Chiny (52 km)
Chiny BEL
3 juli 2010
Die Lange Nacht von Reichenbach 24 stunden
Reichenbach GER
3 juli 2010
Alpin-Marathon Oberstaufen
Oberstaufen GER
3 juli 2010
Wörschach 24-uursloop
Wörschach OST
3 juli 2010
Ardennes Mega Trail 80 km
Les Hautes Rivières FRA
3 juli 2010
3. thüringerULTRA 100 km
Fröttstädt GER
3 juli 2010
Les 100 km du Morvan
Chateau Chinon FRA
3 juli 2010
Paavo Nurmi Marathon
Turku FIN
3 juli 2010
7e Ronde van Amsterdam (60 km)
Amsterdam NED
3 juli 2010
Montafon-Arlberg-marathon
Silbertal OST
3 juli 2010
Trail Verbier Saint-Bernard 61/110 km
Verbier SUI
2 juli 2010
Lange Laufnacht von Ulm (50/80/100 km)
Ulm GER
2 juli 2010
Lapland Ultramarathon 100 km
Adak SWE
1 juli 2010
St Olav Ultra (2-daagse)
Are SWE
1 juli 2010
L'Intégrale de Riquet (240 km)
Marseillan FRA
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Gelopen in 2009
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Gelopen in 2008
Gelopen in 2007
Gelopen in 2006
Gelopen in 2005
Gelopen in 2004
Gelopen in 2003
Gelopen in 2002
Gelopen in 2001
Gelopen in 2000
Gelopen in 1999
Gelopen in 1998
Gelopen in 1997
Gelopen in 1996
Gelopen in 1995
Gelopen in 1994
Gelopen in 1993
Gelopen in 1992
Gelopen in 1991
Gelopen in 1990
Gelopen in 1989
Gelopen in 1988
Gelopen in 1987
Gelopen in 1986
Gelopen in 1985
Gelopen in 1984
Gelopen in 1983
Gelopen in 1982
Gelopen in 1981
Gelopen in 1980
Gelopen in 1979
Gelopen in 1978
Gelopen in 1977
Gelopen in 1976
Gelopen in 1973
Gelopen in 1970
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web

Raadpleeg hier alle Ultra en Marathon uitslagen.
Klik in de linkerkolom op een bepaalde wedstrijd voor de volledige uitslag (maximaal eerste 200 gefinishten)
Of gebruik het zoekscherm hieronder om in alle ultraloop en marathon uitslagen te zoeken.
Zoeken op wedstrijd :
Ook in de voorgaande edities zoeken
Zoek op deelnemer :
(achternaam)
Achternaam begint met deze tekst Tekst komt ergens in achernaam voor
Hieronder staan extra mogelijkheden om uitgebreid te zoeken.
Hoe meer u invult, hoe specifieker de resultaten.
Afstand:   vanaf tot en met   kilometer
Tijd: Tussen : en   :
periode:   van tot   (dd-mm-jjjj) of:
Categorie:   Nationaliteit:
Sorteer op : Aflopend plaats:
   
Resultaten:
De volgende resultaten zijn gevonden die aan uw zoekopdracht hebben voldaan, maximaal worden 200 resultaten getoond.
U heeft gezocht op:
- Evenement Zoektijd: 00:00

Sport 2000 van Leeuwen dé 50 km van Assen Gehouden op: 4 juli 2010
Uitslag Naam Cat Land Plaats Vereniging Afstand Tijd
1 Ralf Preibisch M GER Halsteren   50.000 m 03:09'50   
2 Tonnie Stouten M NED Apeldoorn   50.000 m 03:15'37   
3 Edward De  Ruiter M NED Ten Boer   50.000 m 03:19'19   
4 Bart De  Grove M BEL Wetteren   50.000 m 03:24'16   
5 Ivan Hostens M BEL Handzame   50.000 m 03:35'38   
6 Emile Dercksen M NED Harderwijk   50.000 m 03:38'25   
7 Wouter Verheijen M BEL Rillaar   50.000 m 03:38'40   
8 Renaat Moyson M BEL Merchtem   50.000 m 03:51'20   
9 Ignas Dümmer M NED Assen   50.000 m 03:52'10   
10 Wim Tijssen M NED Utrecht   50.000 m 03:54'01   
11 Andy Roodenburg M NED Rotterdam   50.000 m 03:59'08   
12 Egbert Top M NED Tolbert   50.000 m 04:01'03   
13 Andy Woods M NED Rotterdam   50.000 m 04:01'36   
14 Ad Suijkerbuijk M NED Steenbergen   50.000 m 04:04'31   
15 Arie Fröberg M NED Enschede   50.000 m 04:05'33   
16 Michel Entius M NED Alkmaar   50.000 m 04:05'38   
17 Leo Perdaens M BEL Pellenberg   50.000 m 04:09'13   
18 Frank Zondag M NED Assen   50.000 m 04:09'36   
19 Anton Slagers M NED Eelderwolde   50.000 m 04:09'38   
20 Tom V.d.  Veldt M NED Haarlem   50.000 m 04:10'57   
21 Gerard Verveer M NED Barendrecht   50.000 m 04:11'29   
22 Kurt Taghon M BEL Zomergem   50.000 m 04:12'15   
23 Jaring De  Groot M NED Burgum   50.000 m 04:17'07   
24 Mieke Hekkers W NED Deventer   50.000 m 04:19'29   
25 Jean-pierre Gendrault M NED Zeist   50.000 m 04:23'18   
26 Herman Ebbekink M NED Winschoten   50.000 m 04:25'31   
27 Sjoerd Slaaf M NED Groningen   50.000 m 04:27'37   
28 Bob Stultiens M NED Weert   50.000 m 04:29'30   
29 Ronny Samuel M NED Amsterdam   50.000 m 04:30'20   
30 Robert Wielinga M NED Assen   50.000 m 04:31'45   
31 Lydia Doornbos-kremer W NED Zuidhorn   50.000 m 04:32'13   
32 Thierry Van  Groen M NED Gorredijk   50.000 m 04:33'03   
33 Els Annegarn W NED Amsterdam   50.000 m 04:34'15   
34 Gerry Visser W NED Borne   50.000 m 04:38'26   
35 Bennie De  Vries M NED Stadskanaal   50.000 m 04:43'27   
36 Hein Bodelier M NED Landgraaf   50.000 m 04:46'02   
37 Martin Grootveld M NED Warnsveld   50.000 m 04:49'23   
38 Mo Idrissi M NED Heemskerk   50.000 m 04:51'30   
39 Ton Legerste M NED Barendrecht   50.000 m 04:55'10   
40 Rinus Van Der  Wal M NED Heemskerk   50.000 m 04:56'44   
41 Dora Vandewaetere W BEL Ichtegem   50.000 m 04:57'04   
42 Peter Suijkerbuijk M NED Steenbergen   50.000 m 04:57'29   
43 Hanneke Verheul W NED Assen   50.000 m 04:58'47   
44 Ineke Scheffer W NED Leens   50.000 m 04:58'52   
45 Annelies Appelhof W NED Assen   50.000 m 04:59'01   
46 Iwan Van  Aken M NED Apeldoorn   50.000 m 05:02'44   
47 Karin Van  Eck W NED Deventer   50.000 m 05:03'51   
48 Gerik Mik M NED Sint Annen   50.000 m 05:06'20   
49 Willem Kramer M NED Apeldoorn   50.000 m 05:10'51   
50 Gerrit Voorneveld M NED Amsterdam   50.000 m 05:17'28   
51 Joeri Schepers M BEL Aalter   50.000 m 05:20'51   
52 Bob Bock M NED Amsterdam   50.000 m 05:24'42   
53 Rose-minke Schure W NED Zeist   50.000 m 05:29'11   
54 Herman Holterman M NED Hengelo   50.000 m 05:41'38   
55 Hans Buis M NED De Rijp   50.000 m 05:53'15   
56 Sjaak Schipper M NED Groningen   50.000 m 05:54'20   
57 Jos Hopman M NED Eindhoven   50.000 m 05:59'26   

Deze uitslagen zijn onder voorbehoud opgenomen zoals gepubliceerd en met zorgvuldigheid verwerkt.
Wanneer er gegevens incorrect zijn overgenomen, dan kunt u dit melden aan de UltraNED redactie.