Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen
klassement rang
Gelopen in 2018
Gelopen in 2017
Gelopen in 2016
Gelopen in 2015
Gelopen in 2014
Gelopen in 2013
Gelopen in 2012
Gelopen in 2011
Gelopen in 2010
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Gelopen in 2009
* December
* November
29 november 2009
Bertlicher Straßenläufe
Herten GER
29 november 2009
Marathon 't Is (voor) niks
Geldrop NED
29 november 2009
Firenze Marathon
Firenze ITA
29 november 2009
Olne-Spa-Olne (trail 65 km)
Olne BEL
28 november 2009
Bislett 12/24 uur indoor (afgelast)
Bislett NOR
28 november 2009
Zuiderzeemarathon
Urk NED
28 november 2009
Bad Arolser-Advent-Waldmarathon
Bad Arolsen GER
25 november 2009
Adriaan Tripbos Marathon
Sappemeer NED
22 november 2009
6 Plus Ellerdorf (6-uursloop)
Ellerdorf GER
21 november 2009
60 km Ultramarathon Ellerdorf
Ellerdorf GER
21 november 2009
50 km Paa Jyderupstien
Kongskilde (Soro) DEN
21 november 2009
Marathon Leens
Leens NED
21 november 2009
Grenaa 6-timers lob
Grenaa DEN
21 november 2009
24 uur No finish line (24uur)
Monaco MON
15 november 2009
Uewersauer Trail 50 km
Heiderscheid LUX
15 november 2009
Rondje Guus
Den Haag NED
15 november 2009
Marathon Kasterlee
Kasterlee BEL
14 november 2009
Marathon du Cognac
Jarnac (16) FRA
14 november 2009
8 daagse no finish line Monaco (ook 6-daagse)
Monaco MON
13 november 2009
100 km Pharaonic Race
Cairo AEG
11 november 2009
Sint Maarten Marathon
Glimmen NED
8 november 2009
Terschelling Marathon Berenloop
Terschelling NED
8 november 2009
Rursee Marathon
Simmerath GER
8 november 2009
Bottroper Ultramarathon 50k
Bottrop GER
8 november 2009
Troisdorfer 6 Stunden Lauf
Troisdorf GER
8 november 2009
Daventria 100 km baan
Deventer NED
8 november 2009
Daventria 50 km baan
Deventer NED
8 november 2009
Sparnatrail (55km)
Epernay FRA
7 november 2009
KiLL50 trail 50 mijl
Hildesheim GER
7 november 2009
Dorset Coastal Marathon
Worth Matravers GBR
7 november 2009
Halden Ultra interval 8 x 10 km
Halden NOR
7 november 2009
Amberger Ultra Lauf (AULA) 63 km
Amberg GER
7 november 2009
100 km van Etruschi
Tuscania ITA
7 november 2009
Oman Raid (170/125) (etappeloop)
White Sand (Oman) ALG
6 november 2009
Pembrokeshire Coastal Challenge (marathon 3-daagse
Dale GBR
1 november 2009
New York City Marathon
New York USA
1 november 2009
Krimpenerwaard Natuurmarathon
Lekkerkerk NED
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Gelopen in 2008
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Gelopen in 2007
Gelopen in 2006
Gelopen in 2005
Gelopen in 2004
Gelopen in 2003
Gelopen in 2002
Gelopen in 2001
Gelopen in 2000
Gelopen in 1999
Gelopen in 1998
Gelopen in 1997
Gelopen in 1996
Gelopen in 1995
Gelopen in 1994
Gelopen in 1993
Gelopen in 1992
Gelopen in 1991
Gelopen in 1990
Gelopen in 1989
Gelopen in 1988
Gelopen in 1987
Gelopen in 1986
Gelopen in 1985
Gelopen in 1984
Gelopen in 1983
Gelopen in 1982
Gelopen in 1981
Gelopen in 1980
Gelopen in 1979
Gelopen in 1978
Gelopen in 1977
Gelopen in 1976
Gelopen in 1973
Gelopen in 1970
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web

Raadpleeg hier alle Ultra en Marathon uitslagen.
Klik in de linkerkolom op een bepaalde wedstrijd voor de volledige uitslag (maximaal eerste 200 gefinishten)
Of gebruik het zoekscherm hieronder om in alle ultraloop en marathon uitslagen te zoeken.
Zoeken op wedstrijd :
Ook in de voorgaande edities zoeken
Zoek op deelnemer :
(achternaam)
Achternaam begint met deze tekst Tekst komt ergens in achernaam voor
Hieronder staan extra mogelijkheden om uitgebreid te zoeken.
Hoe meer u invult, hoe specifieker de resultaten.
Afstand:   vanaf tot en met   kilometer
Tijd: Tussen : en   :
periode:   van tot   (dd-mm-jjjj) of:
Categorie:   Nationaliteit:
Sorteer op : Aflopend plaats:
   
Resultaten:
De volgende resultaten zijn gevonden die aan uw zoekopdracht hebben voldaan, maximaal worden 200 resultaten getoond.
U heeft gezocht op:
- Evenement Zoektijd: 00:00

Marathon Kasterlee Gehouden op: 15 november 2009
Uitslag Naam Cat Land Plaats Vereniging Afstand Tijd
1 Jan Daems M35 BEL Kasterlee   42.195 m 02:39'35   
2 Nito Rumphakwaen M40 BEL Grimbergen   42.195 m 02:43'47   
3 Bart De  Grove M35 BEL Wetteren   42.195 m 02:44'17   
4 Marc Papanikitas M40 BEL Mortsel   42.195 m 02:44'41   
5 Jim Thijs M BEL Huldenberg   42.195 m 02:44'55   
6 Mark Jorissen M40 BEL Zwijndrecht   42.195 m 02:45'21   
7 Jan Hendrickx M50 BEL Hoogstraten   42.195 m 02:48'00   
8 Frankie Leus M45 BEL Herenthout   42.195 m 02:50'01   
9 Paul Mertens M45 BEL Nijlen   42.195 m 02:51'00   
10 Rudi Willems M40 BEL Ertvelde   42.195 m 02:52'31   
11 Michel Plasqui M45 BEL Brussel   42.195 m 02:56'31   
12 Bart Van  Nijlen M45 BEL Kasterlee   42.195 m 02:58'29   
13 Wim Driesen M40 BEL Beerse   42.195 m 02:58'36   
14 Luc Nicque M45 BEL Nieuwkerken   42.195 m 03:01'32   
15 Francois Stockmans M40 BEL Ukkel   42.195 m 03:01'38   
16 Gino De  Cock M BEL Dendermonde   42.195 m 03:01'44   
17 Stijn Matton M BEL Oudenaarde   42.195 m 03:01'58   
18 Stefaan De  Clercq M BEL Ingelmunster   42.195 m 03:02'04   
19 Kurt Verbeeck M BEL Oevel   42.195 m 03:02'19   
20 Wouter Verheyen M BEL Rillaar   42.195 m 03:02'23   
21 Tom Sneyers M40 BEL Kasterlee   42.195 m 03:03'12   
22 Ronald Langenus M50 BEL Mechelen   42.195 m 03:04'43   
23 Johan Watthy M40 BEL Gistel   42.195 m 03:04'59   
24 Francois Van  Roey M50 BEL Retie   42.195 m 03:06'07   
25 Guido Verschueren M45 BEL Arendonk   42.195 m 03:07'33   
26 Michael Andries M BEL Herselt   42.195 m 03:08'30   
27 Erik Daems M35 BEL Tielen   42.195 m 03:08'58   
28 Benny Keuppens M BEL Beerse   42.195 m 03:09'00   
29 Johan Van  Rysselberghe M35 BEL Laarne   42.195 m 03:09'31   
30 Geert Reynders M BEL Beerse   42.195 m 03:09'46   
31 Marc Meeuwssen M45 BEL Kasterlee   42.195 m 03:09'50   
32 Marc Vaes M45 BEL Herselt   42.195 m 03:10'14   
33 Patrick Kloek M45 BEL Antwerpen   42.195 m 03:12'19   
34 Maarten Bastijns M BEL Mol   42.195 m 03:12'35   
35 Pascal Den  Dries M40 BEL Mechelen   42.195 m 03:12'55   
36 Jeroen Verhaeghe M BEL Leopoldsburg   42.195 m 03:12'59   
37 Dominique Pattyn M40 BEL Ingelmunster   42.195 m 03:13'30   
38 Mikael Olsson M35 BEL Brussel   42.195 m 03:13'46   
39 Ivo Peeters M45 BEL Gierle   42.195 m 03:15'35   
40 Joris Diels M BEL Mol   42.195 m 03:15'55   
41 Ivan De  Cuyper M45 BEL Putte   42.195 m 03:16'05   
42 Didier Dendal M45 BEL Luik   42.195 m 03:16'27   
43 Kris Moesen M BEL Asse   42.195 m 03:17'24   
44 David Van  Neyghem M35 BEL Grimbergen   42.195 m 03:17'46   
45 Pierre Moureaux M45 BEL Schaarbeek   42.195 m 03:18'12   
46 Bert Vansteenkiste M BEL Kortrijk   42.195 m 03:18'20   
47 Freddy Langenus M50 BEL Keerbergen   42.195 m 03:18'21   
48 Marc Moons M50 BEL Dessel   42.195 m 03:18'59   
49 Wim Sterckx M BEL Geel   42.195 m 03:20'12   
50 Leo Pardaens M60 BEL Pellenberg   42.195 m 03:21'17   
51 Jan Roels M45 BEL Turnhout   42.195 m 03:22'02   
52 Steven De  Troyer M35 BEL Erpemere   42.195 m 03:22'11   
53 Geert Waelput M35 BEL Vrasene   42.195 m 03:22'23   
54 Mick De  Wachter M BEL retie   42.195 m 03:22'39   
55 Jessy Beelen W BEL Drieslinter   42.195 m 03:22'46   
56 Wim Thiels M BEL Westerlo   42.195 m 03:23'06   
57 Daniel Van  Santfoort M45 BEL Hever   42.195 m 03:23'09   
58 Luc Van  Wetering M45 BEL Ravels   42.195 m 03:23'18   
59 Philip Malcorps M35 BEL Herentals   42.195 m 03:23'28   
60 Jacques Peeters M45 BEL Nieuwrode   42.195 m 03:23'35   
61 Chris Vercammen M45 BEL Putte   42.195 m 03:23'36   
62 Johan Van  Houtte M45 BEL Mechelen   42.195 m 03:23'56   
63 Marnic Van  Wezemael M45 BEL Hamme   42.195 m 03:24'03   
64 Roel Verelst M35 BEL Grobbendonk   42.195 m 03:24'29   
65 Thomas Bouman M40 BEL Gent   42.195 m 03:24'58   
66 Rinus Reijngoudt M50 NED Terneuzen   42.195 m 03:25'58   
67 Cor Hamels M40 NED H/I Ambacht   42.195 m 03:26'18   
68 Jos Torremans M50 BEL Vosselaar   42.195 m 03:26'20   
69 Filip Brijs M35 BEL Oud Turnhout   42.195 m 03:26'31   
70 Marc Endels M60 BEL Huldenberg   42.195 m 03:26'42   
71 Koen Elsen M40 BEL Zichem   42.195 m 03:26'57   
72 Paul Janssens M55 BEL Leuven   42.195 m 03:27'18   
73 Wim Torfs M40 BEL Ekeren   42.195 m 03:27'21   
74 Ivan Decoster M50 BEL Zwevegem   42.195 m 03:27'26   
75 Ivan Schellens M BEL Westerlo   42.195 m 03:27'32   
76 Jurgen Stock M35 BEL Beernem   42.195 m 03:27'39   
77 Luc Gommers M50 BEL Duffel   42.195 m 03:27'47   
78 Dirk Van  Moer M40 BEL Nieuwkerken   42.195 m 03:28'06   
79 Eric Beirinckx M45 BEL Rillaar   42.195 m 03:28'10   
80 Koen De  Vos M40 BEL Heverlee   42.195 m 03:28'20   
81 Benny Van  Genechten M BEL Balen   42.195 m 03:28'27   
82 Geert Dewit M40 BEL Zoutleeuw   42.195 m 03:28'43   
83 Jan Mathieu M BEL Turnhout   42.195 m 03:28'52   
84 Alwin Geerts M35 BEL OLV Waver   42.195 m 03:29'48   
85 August Hooyberghs M60 BEL Arendonk   42.195 m 03:29'52   
86 Floris Francesco M35 BEL St P Woluwe   42.195 m 03:30'00   
87 Jean-louis Leupe M45 BEL Villers la Ville   42.195 m 03:30'20   
88 Patrick Keysers M40 BEL Westmalle   42.195 m 03:31'19   
89 Herve Rahier M40 BEL Herentals   42.195 m 03:31'30   
90 Geert Delhaye M40 BEL Beselare   42.195 m 03:32'03   
91 Johan Van  Dyck M45 BEL Mortsel   42.195 m 03:32'04   
92 Peter Goeminne M50 BEL Wilrijk   42.195 m 03:32'19   
93 Roger Van  Peer M45 BEL Zoersel   42.195 m 03:32'22   
94 Bart Wuyts M45 BEL Izegem   42.195 m 03:32'28   
95 Ludwig Willems M40 BEL Lichtaart   42.195 m 03:32'33   
96 Arturo Defraene M35 BEL Waver   42.195 m 03:33'04   
97 Freddy Coenen M40 BEL Meerhout   42.195 m 03:33'12   
98 Heiko Kunst M40 BEL Brussel   42.195 m 03:33'21   
99 Etienne Hiernaux M50 BEL Brussel   42.195 m 03:33'36   
100 Wim Proost M45 BEL Tielen   42.195 m 03:34'13   
101 Joost Pardaens M35 BEL Pellenberg   42.195 m 03:34'17   
102 Luc Verbeek M50 BEL Poppel   42.195 m 03:34'22   
103 Michiel Michels M40 NED Middelburg   42.195 m 03:34'28   
104 Mark Phlix M35 BEL Stokrooie   42.195 m 03:34'35   
105 Kurt Taghon M40 BEL Zomergem   42.195 m 03:34'43   
106 Fernand Nelsen M55 BEL Bonheiden   42.195 m 03:34'44   
107 Geert Ceuppens M35 BEL Duffel   42.195 m 03:35'04   
108 Bart Matthys M40 BEL Wechelderzande   42.195 m 03:35'13   
109 Dirk Matthys M50 BEL Herentals   42.195 m 03:35'13   
110 Peter Teerlinck M40 BEL Kasterlee   42.195 m 03:35'31   
111 Kristof Haemhouts M BEL Westerlo   42.195 m 03:35'40   
112 Stefaan Verfaillie M45 BEL Herentals   42.195 m 03:36'04   
113 Bart De  Bruyn M40 BEL Heverlee   42.195 m 03:36'12   
114 Geert Vangeel M40 BEL Geel   42.195 m 03:36'26   
115 Stephan Rolfs M45 BEL Antwerpen   42.195 m 03:36'42   
116 Michael Mc  Loughlin M35 BEL Grobbendonk   42.195 m 03:36'49   
117 Jo Boeckx M BEL Dessel   42.195 m 03:36'51   
118 Jan Heyndrickx M45 BEL Bertem   42.195 m 03:37'33   
119 Guido Van  Nyen M45 BEL Turnhout   42.195 m 03:37'47   
120 Willy Luyten M60 BEL Oud Turnhout   42.195 m 03:37'53   
121 Chris Van  Dessel M40 BEL Geel   42.195 m 03:38'44   
122 Sebastien Finaut M BEL Jabbeke   42.195 m 03:38'47   
123 Marc Verhaegen M45 BEL Herselt   42.195 m 03:38'55   
124 Marc Verschuren M45 BEL Vosselaar   42.195 m 03:39'25   
125 Jan Withofs M40 BEL Bilzen   42.195 m 03:39'41   
126 Pichou Bila M35 BEL Wezenbeek-Oppem   42.195 m 03:39'48   
127 Olivier Martin M45 BEL Overijse   42.195 m 03:39'49   
128 Stijn Smulders M BEL Baarle Hertog   42.195 m 03:39'51   
129 Bart Soontjens M40 BEL Kasterlee   42.195 m 03:39'55   
130 Kris Saeys M BEL Dendermonde   42.195 m 03:40'01   
131 Georges Den  Hauten M50 BEL Nederokkerzeel   42.195 m 03:40'03   
132 Godfried Geudens M BEL Borgerhout   42.195 m 03:40'07   
133 Paul Ceuppens M45 BEL Lint   42.195 m 03:40'09   
134 Thijs Cuppen M NED   42.195 m 03:40'26   
135 Peter Verelst M45 BEL Mortsel   42.195 m 03:40'30   
136 Luc Gerlo M50 BEL Temse   42.195 m 03:41'05   
137 Dirk Hermans M40 BEL Tielen   42.195 m 03:41'27   
138 Serge Bossant M40 BEL Ruisbroek   42.195 m 03:41'29   
139 Rik De  Clercq M35 BEL Moerbeke Waas   42.195 m 03:41'33   
140 Luc De  Jaeger-braet M BEL St Laureins   42.195 m 03:41'49   
141 Jack Peeters M50 BEL Tielen   42.195 m 03:42'12   
142 Luc De  Maeyer M BEL Blaasveld   42.195 m 03:42'14   
143 Patrick Temmerman M40 BEL Kaprijke   42.195 m 03:42'20   
144 Johan Quatacker M45 BEL Vosselaar   42.195 m 03:42'38   
145 Ludo Van  Gorp M50 BEL Edegem   42.195 m 03:42'46   
146 Luc Van  Camp M35 BEL Turnhout   42.195 m 03:42'49   
147 Arnout Pieters M BEL Schoonaarde   42.195 m 03:42'52   
148 Stefan Gevers M50 BEL Harelbeke   42.195 m 03:43'04   
149 Lieven Schelstraete M BEL Bertem   42.195 m 03:43'06   
150 Glen Van  Rosmalen M35 BEL Huldenberg   42.195 m 03:44'00   
151 Theo Puts M55 BEL Tielen   42.195 m 03:44'05   
152 Dimitri Parewyck M BEL Anderlecht   42.195 m 03:44'08   
153 Marc Van  Peer M35 BEL Vosselaar   42.195 m 03:44'10   
154 Frank De  Locht M40 BEL Beerse   42.195 m 03:44'11   
155 Dirk Ossenblok M50 BEL Beerse   42.195 m 03:44'39   
156 Marc Stuerebaut M55 BEL Opwijk   42.195 m 03:45'03   
157 Paul Huyghe M45 BEL Kaprijke   42.195 m 03:45'08   
158 Luc Van  Doninck M40 BEL Kasterlee   42.195 m 03:45'22   
159 Jef Jacobs M45 BEL Meersel-Dreef   42.195 m 03:45'41   
160 Johan Mardaga M45 BEL Bilzen   42.195 m 03:45'51   
161 Nienke Visser W NED Amsterdam   42.195 m 03:45'56   
162 Jelle Bolte M45 NED Rotterdam   42.195 m 03:46'13   
163 Maurice Koree M35 NED Rotterdam   42.195 m 03:47'00   
164 Marc Van  Mechelen M45 BEL Turnhout   42.195 m 03:47'05   
165 Agnes De  Causmaecker W55 BEL Lembeke   42.195 m 03:47'12   
166 Jan Claereboudt M45 BEL Lint   42.195 m 03:47'13   
167 Dominique Leppens M45 BEL Balen   42.195 m 03:47'45   
168 Ludo Somers M45 BEL Lint   42.195 m 03:47'54   
169 Leo Verbeeck M55 BEL Mol   42.195 m 03:47'55   
170 Marnix Leutenez M60 BEL Kruishoutem   42.195 m 03:48'01   
171 Fred Haustrate M40 BEL Pipaix   42.195 m 03:48'06   
172 Herman Den  Bogaert M40 BEL Wommelgem   42.195 m 03:48'18   
173 Anja Van  Gompel W35 BEL Herentals   42.195 m 03:48'45   
174 Frans Melis M50 BEL Meerhout   42.195 m 03:48'46   
175 Andy Geldhof M BEL Heule   42.195 m 03:49'18   
176 Rudy Adams M40 BEL Lint   42.195 m 03:49'19   
177 Louis Peeters M40 BEL Beerse   42.195 m 03:49'30   
178 Bart De  Houwer M35 BEL Overijse   42.195 m 03:50'05   
179 Hans Van  Peer M BEL Beerse   42.195 m 03:50'07   
180 Koen Boosten M35 BEL Bree   42.195 m 03:50'15   
181 Eric Ceustermans M45 BEL Leuven   42.195 m 03:50'30   
182 Gert Rens M40 BEL Meerhout   42.195 m 03:50'44   
183 Herman Costermans M60 BEL Essen   42.195 m 03:50'59   
184 Walter Rottiers M55 BEL Deurne   42.195 m 03:51'17   
185 Sofie Pittoors W35 BEL Berchem   42.195 m 03:51'46   
186 Dan Wajsberg M40 BEL Antwerpen   42.195 m 03:51'47   
187 Peter Wouters M40 BEL Oud Turnhout   42.195 m 03:51'49   
188 Marnix Callewaert M50 BEL Brugge   42.195 m 03:52'09   
189 Johan Konings M40 BEL Lubbeek   42.195 m 03:52'14   
190 Boudewijn Bulcaen M60 BEL Kuurne   42.195 m 03:52'15   
191 William De  Fleurquin M45 NED Westdorpe   42.195 m 03:52'35   
192 Patrick Schatteman M55 BEL Drongen   42.195 m 03:52'37   
193 Rudi Benoey M45 BEL Antwerpen   42.195 m 03:53'15   
194 Philippe Lammens M45 BEL Gentbrugge   42.195 m 03:53'18   
195 Marc Stoops M BEL Kasterlee   42.195 m 03:53'36   
196 Vincent Ambuhl M40 BEL Brussel   42.195 m 03:53'50   
197 Jan Deschacht M45 BEL Assebroek   42.195 m 03:54'07   
198 Marc Dillen M50 BEL Merchtem   42.195 m 03:54'15   
199 Pieter De  Baerdemaeker M BEL Pellenberg   42.195 m 03:54'32   
200 David Clijsters M35 BEL Herent   42.195 m 03:54'36   

Deze uitslagen zijn onder voorbehoud opgenomen zoals gepubliceerd en met zorgvuldigheid verwerkt.
Wanneer er gegevens incorrect zijn overgenomen, dan kunt u dit melden aan de UltraNED redactie.