Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen
klassement rang
Gelopen in 2018
Gelopen in 2017
Gelopen in 2016
Gelopen in 2015
Gelopen in 2014
Gelopen in 2013
Gelopen in 2012
Gelopen in 2011
Gelopen in 2010
Gelopen in 2009
Gelopen in 2008
Gelopen in 2007
Gelopen in 2006
Gelopen in 2005
Gelopen in 2004
Gelopen in 2003
Gelopen in 2002
Gelopen in 2001
Gelopen in 2000
Gelopen in 1999
Gelopen in 1998
Gelopen in 1997
Gelopen in 1996
Gelopen in 1995
Gelopen in 1994
Gelopen in 1993
Gelopen in 1992
Gelopen in 1991
Gelopen in 1990
Gelopen in 1989
Gelopen in 1988
Gelopen in 1987
Gelopen in 1986
Gelopen in 1985
Gelopen in 1984
Gelopen in 1983
Gelopen in 1982
Gelopen in 1981
Gelopen in 1980
Gelopen in 1979
* November
* September
Gelopen in 1978
* December
3 december 1978
Schipholloop
Badhoevedorp NED
* Oktober
* September
Gelopen in 1977
Gelopen in 1976
Gelopen in 1973
Gelopen in 1970
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web

Raadpleeg hier alle Ultra en Marathon uitslagen.
Klik in de linkerkolom op een bepaalde wedstrijd voor de volledige uitslag (maximaal eerste 200 gefinishten)
Of gebruik het zoekscherm hieronder om in alle ultraloop en marathon uitslagen te zoeken.
Zoeken op wedstrijd :
Ook in de voorgaande edities zoeken
Zoek op deelnemer :
(achternaam)
Achternaam begint met deze tekst Tekst komt ergens in achernaam voor
Hieronder staan extra mogelijkheden om uitgebreid te zoeken.
Hoe meer u invult, hoe specifieker de resultaten.
Afstand:   vanaf tot en met   kilometer
Tijd: Tussen : en   :
periode:   van tot   (dd-mm-jjjj) of:
Categorie:   Nationaliteit:
Sorteer op : Aflopend plaats:
   
Resultaten:
De volgende resultaten zijn gevonden die aan uw zoekopdracht hebben voldaan, maximaal worden 200 resultaten getoond.
U heeft gezocht op:
- Evenement Zoektijd: 00:00

Schipholloop Gehouden op: 3 december 1978
Uitslag Naam Cat Land Plaats Vereniging Afstand Tijd
1 K. V D  Weijden M NED Berkhout AV 23  59.000 m 03:43'11   
2 J. Keizer M NED Avenhorn AV Edam  59.000 m 03:45'06   
3 M. Hallmans M NED Nijmegen Cifla  59.000 m 03:48'51   
4 H. Aalbers M NED Aalten AVA 70  59.000 m 03:59'20   
5 S. Deen M40 NED Delft Vet. Ned.  59.000 m 04:01'07   
6 W. Westerholt M NED Haarlem KAV Holland  59.000 m 04:08'50   
7 H. Rietdijk M NED Vlaardingen Fortuna  59.000 m 04:14'40   
8 W. V D  Lee M40 NED Drunen DAK  59.000 m 04:14'48   
9 B. Hagen M NED Lisse NSL  59.000 m 04:18'01   
10 D. V D  Laan M NED Winschoten Aquilo  59.000 m 04:22'05   
11 J. Van  Rijsbergen M40 NED Roosendaal Thor  59.000 m 04:22'18   
12 F. Tonneau M40 BEL Oudenaarde KASV  59.000 m 04:22'21   
13 H. Mikkers M NED Castricum AV Castricum  59.000 m 04:24'28   
14 F. Bierbooms M40 NED Roosendaal Thor  59.000 m 04:26'30   
15 M. Gaeremeij M BEL Turnhout TAC  59.000 m 04:26'56   
16 M. Diemeer M NED Krommenie Lycurgus  59.000 m 04:27'44   
17 T. V D  Bencken M NED Leiden Bataven  59.000 m 04:28'34   
18 M. Görts M40 GER Keulen   59.000 m 04:28'54   
19 H. Van  Schaik M40 NED Apeldoorn Vet. Ned.  59.000 m 04:29'07   
20 K. Boertien M NED Rotterdam Metro  59.000 m 04:29'20   
21 C. De  Boer M NED Heiloo Trias  59.000 m 04:32'37   
22 P. Hameeteman M NED Vlissingen Zeeland Sport  59.000 m 04:33'28   
23 W. Ornee M NED Rotterdam PAC  59.000 m 04:34'16   
24 H. Waardenburg M NED Amsterdam AV 23  59.000 m 04:34'46   
25 B. Van  Rossum M40 NED Amsterdam AAC  59.000 m 04:35'41   
26 H. Honsbeek M NED Noordwijk NSL  59.000 m 04:37'24   
27 P. Scheringa W NED Beverwijk DEM  59.000 m 04:39'53   
28 T. Kruize M50 NED Delft Vet. Ned.  59.000 m 04:40'55   
29 P. Schagen M NED Alkmaar Trias  59.000 m 04:41'02   
30 L. Schreuder M40 NED Rotterdam PAC  59.000 m 04:41'34   
31 T. Hoff M NED Den Haag V&LTC  59.000 m 04:41'34   
32 B. Lohof M NED Veendam Aquilo  59.000 m 04:42'50   
33 J. Lammerichs M NED Hilversum GAC  59.000 m 04:43'15   
34 J. Snep M50 NED Schiedam AVR  59.000 m 04:47'16   
35 J. De  Zwart M NED Sassenheim NSL  59.000 m 04:47'36   
36 W. Van  Gijlswijk M NED Noordwijkerhout NSL  59.000 m 04:47'59   
37 P. De  Bruijn M NED Kwintsheul   59.000 m 04:48'08   
38 E.h. Schlärman M NED Schiedam Fortuna (door TG toe  59.000 m 04:49'20   
39 T. V D  Linden M50 NED Haarlem A.V. Haarlem  59.000 m 04:53'00   
40 J. Wolvers M NED Mijdrecht GAC  59.000 m 04:53'56   
41 K. Van  Gerven M NED Nieuw Vennep Bataven  59.000 m 04:54'42   
42 M. V D  Graaf M40 NED Delft Vet. Ned.  59.000 m 04:56'10   
43 C. Oosterling M40 NED Raalte AV Veluwe  59.000 m 04:56'10   
44 A. Ulijn M NED De Zilk NSL  59.000 m 04:56'10   
45 S. Van  Vuuren M NED Wijk aan Zee AV Edam  59.000 m 04:56'10   
46 J. Groenewegen M40 NED Schipluiden Vet. Ned.  59.000 m 04:56'10   
47 L. Vis M NED Amersfoort Le Champion  59.000 m 04:56'32   
48 C. Robbe M40 NED Nootdorp Te Werve  59.000 m 04:58'49   
49 H. Vermeeren M NED Lisse NSL  59.000 m 05:01'41   
50 R. Paase M NED Lisse NSL  59.000 m 05:02'13   
51 K. Kroezen M40 NED Hoofddorp HAV  59.000 m 05:03'20   
52 C. Koster M60 NED Soest SO Soest  59.000 m 05:04'58   
53 L. Jansen M NED Amsterdam Vet.Ned.  59.000 m 05:05'23   
54 B. Theunissen M NED Vogelenzang   59.000 m 05:06'49   
55 B. Van  Wering M NED Amstelveen   59.000 m 05:11'12   
56 C. Kelder M NED Rotterdam PAC  59.000 m 05:14'43   
57 L. Warmendam M NED Lisse NSL  59.000 m 05:15'31   
58 H. Van  Dijk M NED Nistelrode   59.000 m 05:16'39   
59 J. De  Bruin M NED Haarlem AV Haarlem  59.000 m 05:17'59   
60 W. Wupping M NED Aalte AVA 70  59.000 m 05:19'09   
61 C. V D  Zwaan M40 NED Bennebroek NSL  59.000 m 05:19'26   
62 G. Maasdam M NED Hoofddorp   59.000 m 05:19'48   
63 C. Stands M NED Spijkenisse Spark  59.000 m 05:20'00   
64 A. Seyers M40 NED Soesterberg   59.000 m 05:21'00   
65 W. Van  Breemen M40 NED Waddinxveen Antilope  59.000 m 05:22'44   
66 J. Te  Brake M40 NED Aalten AVA 70  59.000 m 05:24'16   
67 W. Beije M50 NED Rotterdam Vet.Ned.  59.000 m 05:24'54   
68 H. Bouma M NED Spaarnwoude   59.000 m 05:26'00   
69 G. Suanet M40 NED Heemskerk   59.000 m 05:27'41   
70 L. Heidkamp M NED Sassenheim   59.000 m 05:28'21   
71 J. Wielens M50 NED Amstelveen Vet.Ned.  59.000 m 05:29'38   
72 M. Schijff M NED Rijnsburg NSL  59.000 m 05:30'26   
73 M. Meyne M50 NED Amsterdam Vet.Ned.  59.000 m 05:31'11   
74 H. De  Boer M NED Avenhorn KNAU  59.000 m 05:31'43   
75 H. Schuit M NED Amsterdam Blauw-Wit  59.000 m 05:31'53   
76 A. Vink M NED Barendrecht Energie  59.000 m 05:32'49   
77 J. Timmermans M NED Amstelveen A.A.C.  59.000 m 05:33'59   
78 A. Heemskerk M40 NED Warmond Warmunda  59.000 m 05:34'46   
79 C. Hoffner M NED Katwijk   59.000 m 05:38'36   
80 D. Van  Beek M NED Leiden Bataven  59.000 m 05:39'17   
81 K. Visser M40 NED Haarlem K.A.V.  59.000 m 05:40'46   
82 B. Eykenbroek M NED Zwartewaal Spark  59.000 m 05:41'03   
83 W. Scheffer M40 NED Leiden Vet.Ned.  59.000 m 05:41'52   
84 C. De  Graaf M40 NED Rotterdam PAC  59.000 m 05:42'17   
85 G. Glas M50 NED Lisse Vet.Ned.  59.000 m 05:43'33   
86 W. Turnhout M40 NED Bennebroek NSL  59.000 m 05:43'59   
87 H.p. Datema M40 NED Den Helder Zeemacht  59.000 m 05:50'31   
88 J. Willems M NED Apeldoorn Vet.Ned.  59.000 m 05:51'44   
89 R. V.d.  Pol M NED Den Helder SV Noordkop  59.000 m 05:51'47   
90 A. Schreuder W NED Rotterdam PAC  59.000 m 05:52'34   
91 Th. Blekendaal M40 NED Amsterdam A.A.C.  59.000 m 05:55'47   
92 G. Westerdiep M50 NED Amsterdam Vet.Ned.  59.000 m 06:00'00   
93 J. Flint M NED Rotterdam PAC  59.000 m 06:01'37   
94 D. Maassen V.d. Brink M NED Leiden AV Holland  59.000 m 06:02'06   
95 M. Vergay M NED Wormerveer   59.000 m 06:07'25   
96 H. Vredeveld M50 NED Den Haag V&LTC  59.000 m 06:12'35   
97 G. Peters M40 NED Nijmegen L.A.T.  59.000 m 06:18'32   
98 R. Berghmans M40 BEL SV Aartselaar  59.000 m 06:19'15   
99 G. De  Jong M NED Schoonhoven Avantri  59.000 m 06:48'28   
100 H. Van  Wakeren M NED Stein Unitas  59.000 m 06:49'55   
101 P. Fijsterman M50 NED Amstelveen Vet.Ned.  59.000 m 06:52'22   
102 P. Klaes M BEL Antwerpen   59.000 m 07:14'22   
103 G. De  Jong M40 NED Katwijk Vet.Ned.  59.000 m 07:20'25   
104 F. Römer M NED Buchten Unitas  59.000 m 07:20'27   
105 J.w. Dijkgraaf M NED Epe L.A.T.  59.000 m 07:20'29   
106 J. Timmermans M NED Amstelveen A.A.C.  59.000 m 07:20'50   
107 L. V.d.  Kamp M NED Maasbracht Unitas  59.000 m 07:21'12   

Deze uitslagen zijn onder voorbehoud opgenomen zoals gepubliceerd en met zorgvuldigheid verwerkt.
Wanneer er gegevens incorrect zijn overgenomen, dan kunt u dit melden aan de UltraNED redactie.