Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen
klassement rang
Gelopen in 2019
Gelopen in 2018
Gelopen in 2017
Gelopen in 2016
Gelopen in 2015
Gelopen in 2014
Gelopen in 2013
Gelopen in 2012
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Gelopen in 2011
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
30 april 2011
Decke Tönnes QuasselultraXL (groepsloop 54 km)
Euskirchen GER
30 april 2011
La Bouillonnante (trail 50 km)
Bouillon BEL
30 april 2011
Matraberc Trail (55,6 km)
Sirok HUN
30 april 2011
Tiroler Wasserkraft Abenteuerlauf 60 km
Innsbruck OST
30 april 2011
Etappenlauf Borgmannweg (2-daagse 66 km)
Rotenburg GER
30 april 2011
Trail l'Ardéchois 57 km
Désaignes FRA
30 april 2011
The Abbots Way Ultra Trail 2-daagse loop
Pontremoli ITA
30 april 2011
51 km Harzquerung Wernigerode-Nordhausen
Wernigerode GER
30 april 2011
Highland fling 53 mijl
Milngavie (Glasgow) GBR
30 april 2011
Ringerike Ultrafestival 6/12 uursloop
Ringerike NOR
29 april 2011
MIAU 2010 100-mijl
München GER
26 april 2011
La Transardennaise (etappelooop)
La Roche BEL
25 april 2011
De 120 van Texel
Texel NED
25 april 2011
Jaarbeurs Utrecht Marathon
Utrecht NED
25 april 2011
De Zestig van Texel
Texel NED
25 april 2011
50 km di Romagna
Castelbolognese ITA
24 april 2011
Le Radicaltrail (54 km)
Lillebonne FRA
24 april 2011
Volcano Trail Sicilia (etappeloop)
Isole Eolie ITA
24 april 2011
24 Heures des Séné 24 uur
Séné FRA
24 april 2011
L'UTBA Trail des Balcons d'Azur 52 km
Mandelieu-la-Napoule FRA
24 april 2011
Brive 24-uur
Brive FRA
24 april 2011
Trail des Citadelles (73/40)
Lavelanet FRA
23 april 2011
Two Oceans marathon split 50 km NED/BEL lopers/loo
Kaapstad RSA
23 april 2011
24-uur van Rennes (en 6- en 12 uur)
Rennes FRA
23 april 2011
Trail de la Côte Roannaise (56 km)
Renaison FRA
23 april 2011
Two Oceans Marathon 56 km
Kaapstad RSA
23 april 2011
Manx Mountain Marathon 2010 (32 mijl)
Ramsey (Isle of Man) GBR
23 april 2011
Nord Eifel Ultra (groepsloop 56 km)
Düren GER
22 april 2011
6-daagse New-York
New-York USA
22 april 2011
La 6666 Occitane (trail 118 km)
Vailhan FRA
22 april 2011
JOGLE Ultra (etappeloop van 860 mijl)
John O'Groats GBR
20 april 2011
Ultra Trace De Saint Jaques (etappeloop)
Le Puy en Velay FRA
20 april 2011
Lente Marathon Anloo
Anloo NED
18 april 2011
Boston marathon
Boston USA
18 april 2011
10-daagse New-York
New-York USA
17 april 2011
Maratón Popular de Madrid
Madrid ESP
17 april 2011
Cracovia Marathon
Krakau POL
17 april 2011
DVV Antwerp Marathon
Antwerpen BEL
17 april 2011
Le Grand Defi des Vosges (trail 54 km)
Niederbronn-les-Bains FRA
17 april 2011
Weiltalweg-Landschaftsmarathon
Arnoldshain GER
17 april 2011
S. Antonio Marathon
Padua (PD) ITA
17 april 2011
Marathon Gilze (tijdens Ultraloop)
Gilze NED
17 april 2011
Trail de la Faïence (marathon)
Desvres (Maison de la Faïence) FRA
17 april 2011
Spreewald Marathon
Burg GER
17 april 2011
Rennsteig Etappenlauf (etappenloop)
Blankenstein GER
17 april 2011
Zurich marathon
Zurich SUI
17 april 2011
Coventry Way 40 mijl
Meriden GBR
17 april 2011
6 Heures de Loos
Loos FRA
17 april 2011
Vienna City Marathon
Wenen OST
17 april 2011
Ultraloop Gilze 65 km
Gilze NED
17 april 2011
Trail des Roches (48 km)
St Dié des Vosges FRA
17 april 2011
Enschede Marathon
Enschede NED
17 april 2011
Flora London Marathon
Londen GBR
16 april 2011
Oner 2009 (78 mijl)
Shell Bay GBR
16 april 2011
Ultra Trans Aubrac (trail 50/105 km)
Bertholène FRA
16 april 2011
Tibro 50/100 km
Tibro SWE
16 april 2011
Sächsischer Mount Everest Treppenmarathon 84,4 km
Radebeul GER
16 april 2011
Chiemsee Ultramarathon 2-daagse 108 km
Grabenstätt GER
16 april 2011
Serra de Tramuntana Ultra-Trail 105 km (en 62 km)
Pollença , Mallorca ESP
16 april 2011
Exmoor Coastal Trailmarathon
Hunters Inn GBR
16 april 2011
50/100 km du Périgord Noir
Belves FRA
16 april 2011
Sakura Michi Nature Run 250 km
Nagoya JAP
16 april 2011
3. Seilersee 6/12/24-Stundenlauf en 100 km
Menden GER
16 april 2011
Copenhagen Ultramarathon 100 en 60 km
Kopenhagen DEN
16 april 2011
Marathon Zeeuws-Vlaanderen
Hulst NED
15 april 2011
Rheinsteig Erlebnislauf 320 km (etappeloop)
Bonn-Wiesbaden GER
15 april 2011
Bigice race Greenland (etappeloop)
Isotorq DEN
10 april 2011
HAN KAN marathon
Nijmegen-Arnhem NED
10 april 2011
Obermain-Marathon
Bad Staffelstein GER
10 april 2011
Connemara Marathon
Connemara IRL
10 april 2011
Paris Marathon
Parijs FRA
10 april 2011
ABN AMRO Marathon Rotterdam
Rotterdam NED
10 april 2011
OMV Linz Donau Marathon
Linz OST
10 april 2011
Connemara Ultramarathon (63,3 km)
Connemara IRL
10 april 2011
RheinEnergie Marathon Bonn
Bonn GER
9 april 2011
Bergen Ultra 100/63,3 km
Bergen NOR
9 april 2011
Athene 24 uur
Athene GRE
9 april 2011
Calderdale Hike 36/27 mijl
Sowerby (Halifax) GBR
9 april 2011
Everest Ultra 65 km
Gorak Shep NEP
9 april 2011
6 Stundenlauf Wals
Wals OST
9 april 2011
Kyffhäuser-Berg-Marathon
Bad Frankenhausen GER
9 april 2011
Glasgow-Edinburgh double marathon 84 km
Glasgow GBR
9 april 2011
Castricum Ultraloop 60 km (trail)
Castricum NED
9 april 2011
Athene 12/6 uur
Athene GRE
9 april 2011
24 ORE di Torino (24-uur)
Turijn ITA
9 april 2011
Täby Extreme Challenge
Täby (voorstad Stockholm) SWE
8 april 2011
Athene 48 uur
Athene GRE
8 april 2011
Dead sea ultramarathon (50 km)
Amman JOR
7 april 2011
Athene 72 uur
Athene GRE
5 april 2011
North Pole Marathon
Geografische Noordpool NOR
3 april 2011
Bilstein Marathon
Kleinalmerode GER
3 april 2011
Trail Sainte Victoire (59 km)
Rousset FRA
3 april 2011
1000 km Athene Ultramarathon Festival
Athene GRE
3 april 2011
100 km di Seregno
Seregno ITA
3 april 2011
Lyon Urban Trail 38 km
Lyon FRA
3 april 2011
7-daagse Athene
Athene GRE
3 april 2011
Freiburg Marathon
Freiburg GER
2 april 2011
Limburgs Zwaarste (trail 100 km)
Heerlen NED
2 april 2011
Crawley A.I.M. 12 hours Run (baan)
Crawley GBR
2 april 2011
Limburgs Zwaarste (trail 80 km)
Heerlen NED
2 april 2011
Etappenlauf Kurze Hessen (62 km in 2 dagen)
Philippstal GER
2 april 2011
Limburgs Zwaarste (trail 60 km)
Imstenrade (Heerlen) NED
1 april 2011
Marathon des Sables
Sahara MAR
* Maart
* Februari
* Januari
Gelopen in 2010
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Gelopen in 2009
Gelopen in 2008
Gelopen in 2007
Gelopen in 2006
Gelopen in 2005
Gelopen in 2004
Gelopen in 2003
Gelopen in 2002
Gelopen in 2001
Gelopen in 2000
Gelopen in 1999
Gelopen in 1998
Gelopen in 1997
Gelopen in 1996
Gelopen in 1995
Gelopen in 1994
Gelopen in 1993
Gelopen in 1992
Gelopen in 1991
Gelopen in 1990
Gelopen in 1989
Gelopen in 1988
Gelopen in 1987
Gelopen in 1986
Gelopen in 1985
Gelopen in 1984
Gelopen in 1983
Gelopen in 1982
Gelopen in 1981
Gelopen in 1980
Gelopen in 1979
Gelopen in 1978
Gelopen in 1977
Gelopen in 1976
Gelopen in 1973
Gelopen in 1970
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web

Raadpleeg hier alle Ultra en Marathon uitslagen.
Klik in de linkerkolom op een bepaalde wedstrijd voor de volledige uitslag (maximaal eerste 200 gefinishten)
Of gebruik het zoekscherm hieronder om in alle ultraloop en marathon uitslagen te zoeken.
Zoeken op wedstrijd :
Ook in de voorgaande edities zoeken
Zoek op deelnemer :
(achternaam)
Achternaam begint met deze tekst Tekst komt ergens in achernaam voor
Hieronder staan extra mogelijkheden om uitgebreid te zoeken.
Hoe meer u invult, hoe specifieker de resultaten.
Afstand:   vanaf tot en met   kilometer
Tijd: Tussen : en   :
periode:   van tot   (dd-mm-jjjj) of:
Categorie:   Nationaliteit:
Sorteer op : Aflopend plaats:
   
Resultaten:
De volgende resultaten zijn gevonden die aan uw zoekopdracht hebben voldaan, maximaal worden 200 resultaten getoond.
U heeft gezocht op:
- Evenement Zoektijd: 00:00

Limburgs Zwaarste (trail 100 km) Gehouden op: 2 april 2011
Uitslag Naam Cat Land Plaats Vereniging Afstand Tijd
1 Geert Stynen M BEL Turnhout   100.000 m 10:41'25   
2 Erwin Hamers M BEL Hechtel-Eksel   100.000 m 11:02'10   
3 Edwin Lenaerts M BEL Genk   100.000 m 11:11'28   
4 Lothar Overhage M DUI Aachen   100.000 m 11:27'00   
5 Johan Bogaert M BEL Dendermonde   100.000 m 12:00'00   
6 François Horé M BEL Hanzinne   100.000 m 12:07'00   
7 Jordy Ariens M NED Almere   100.000 m 12:31'57   
8 Gerrit Maasland M NED Noordeloos   100.000 m 12:37'00   
9 Jan Nabuurs M NED Stevensbeek   100.000 m 12:46'00   
10 Xavier Kurz M BEL Luik   100.000 m 12:52'00   
11 Radmer Schalkx M NED de Bilt   100.000 m 12:53'00   
12 Raimund Slabon M DUI Velbert   100.000 m 12:57'00   
13 Ton Peters M NED Schoorl   100.000 m 12:59'00   
14 Luc Lenaerts M BEL Eindhout   100.000 m 13:06'00   
15 Wilma Dierx W NED Amsterdam   100.000 m 13:09'00   
16 Helmut Hardy M DUI Aachen   100.000 m 13:18'00   
17 Jannet Lange W NED Almere   100.000 m 13:28'22   
18 Roger Kempinski M NED Bemelen   100.000 m 13:29'00   
19 Jan De  Erve M NED Bergschenhoek   100.000 m 13:32'00   
20 Nitísh Zuidema M NED Utrecht   100.000 m 13:40'28   
21 John Bouwens M NED Alphen a/d Rijn   100.000 m 13:43'54   
22 Henk Geilen M NED Munster-Geleen   100.000 m 13:45'00   
23 Mike Van  Berkel M NED Haarlem   100.000 m 13:45'00   
24 Mark Kromeich M NED Zeist   100.000 m 13:46'40   
25 Phil Mansfield M NED Leusden   100.000 m 13:48'00   
26 Louis Albert M BEL Cornesse   100.000 m 13:48'45   
27 Ronny Samuel M NED Amsterdam   100.000 m 13:52'22   
28 Christian Hanewald M DUI Kelkheim   100.000 m 13:59'00   
29 Jo Lukasik M NED Tegelen   100.000 m 14:02'00   
30 Enst-jan Vermeulen M NED Putten   100.000 m 14:02'00   
31 Renske Vermeulen W NED Putten   100.000 m 14:02'00   
32 Marc Vandenplas M BEL Dilbeek   100.000 m 14:03'00   
33 Lex De  Boer M NED Avenhorn   100.000 m 14:29'30   
34 Ernst Daniel M NED Alphen a/d Rijn   100.000 m 14:33'12   
35 Mo Idrissi M NED Heemskerk   100.000 m 14:33'12   
36 Raymond Barkman M NED Rotterdam   100.000 m 14:34'14   
37 Jan Bogaard M NED Wezep   100.000 m 14:38'14   
38 Rudy Der  Heijden M NED Grave   100.000 m 14:40'00   
39 Jan Seuren M NED Melderslo   100.000 m 14:40'00   
40 David Rahier M BEL Melen   100.000 m 14:43'00   
41 Ludo Schaerlaeckens M BEL Willebroek   100.000 m 14:43'00   
42 Bruno Hendricks M BEL Jeneffe   100.000 m 14:43'00   
43 Christian Heymes M FRA Insming   100.000 m 14:45'00   
44 Peter Scheutjens M NED Gemonde   100.000 m 15:07'00   
45 Gerik Mik M NED Sint Annen   100.000 m 15:11'00   
46 Willy Rigaux M BEL Straimont   100.000 m 15:11'00   
47 Bernd Rohrmann M DUI Hagen   100.000 m 15:17'00   
48 Bob Bock M NED Amsterdam   100.000 m 15:21'00   
49 Wim Reumkens M NED Heerlen   100.000 m 15:21'00   
50 Heike Pawzik W DUI Sanitz   100.000 m 15:24'00   
51 Ferry Der  Ent M NED Hoofddorp   100.000 m 15:24'00   
52 Udo Schurna M DUI Essen   100.000 m 15:24'00   
53 André Boom M NED Haarlem   100.000 m 15:37'00   
54 Marc Collinet M BEL Wandre   100.000 m 15:42'00   
55 Bernard Jacob M BEL LiŤge   100.000 m 15:42'00   
56 Jake Den  Brink M NED Veenendaal   100.000 m 16:41'00   
57 Cock Qualm M NED Rozenburg   100.000 m 16:41'00   

Deze uitslagen zijn onder voorbehoud opgenomen zoals gepubliceerd en met zorgvuldigheid verwerkt.
Wanneer er gegevens incorrect zijn overgenomen, dan kunt u dit melden aan de UltraNED redactie.