Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen
klassement rang
Gelopen in 2019
* Juli
14 juli 2019
ultraloop: 6e Bokemei Run 43,4 km
Amsterdam NED
14 juli 2019
6 uur: 6 uur van Aalter
Aalter BEL
14 juli 2019
trailmarathon: Leenderbos Trail 42-50 km
Leende NED
14 juli 2019
marathon: Den Haag Strandmarathon (strandloop)
Wassenaar NED
13 juli 2019
24 uur: De 24 Uur van Deventer
Deventer NED
13 juli 2019
marathon: 68e Mollen Marathon
Almere NED
13 juli 2019
6 en 12 uur: 6 en 12 Uur van Deventer
Deventer NED
13 juli 2019
trail: La Choufe Trail 47-68 km
Houffalize BEL
10 juli 2019
marathon: 67e Mollen Marathon
Almere NED
7 juli 2019
marathon: Zétrud in Marrakech
Zétrud-Lumay BEL
7 juli 2019
landschapsloop: Rondje Oosterschelde 58 km
Wissenkerke NED
7 juli 2019
marathon: 66e Mollen Marathon
Almere NED
6 juli 2019
trail: Vechtdal Trail 50 km
Ommen NED
6 juli 2019
100 en 50 km: Hälle IF ultra-SM 100 km
Ljungskile SWE
6 juli 2019
100 km: ThüringerULTRA 100 km (landschapsloop)
Fröttstädt GER
6 juli 2019
trail: Festival Trails Semois 55 km
Herbeaumont BEL
6 juli 2019
Afgelast: trail: Kwak en Boemel int. pos. maraaton
Neigembos Meerbeke, omgeving Ninove BEL
3 juli 2019
marathon: 65e Mollen Marathon
Almere NED
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Gelopen in 2018
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Gelopen in 2017
Gelopen in 2016
Gelopen in 2015
Gelopen in 2014
Gelopen in 2013
Gelopen in 2012
Gelopen in 2011
Gelopen in 2010
Gelopen in 2009
Gelopen in 2008
Gelopen in 2007
Gelopen in 2006
Gelopen in 2005
Gelopen in 2004
Gelopen in 2003
Gelopen in 2002
Gelopen in 2001
Gelopen in 2000
Gelopen in 1999
Gelopen in 1998
Gelopen in 1997
Gelopen in 1996
Gelopen in 1995
Gelopen in 1994
Gelopen in 1993
Gelopen in 1992
Gelopen in 1991
Gelopen in 1990
Gelopen in 1989
Gelopen in 1988
Gelopen in 1987
Gelopen in 1986
Gelopen in 1985
Gelopen in 1984
Gelopen in 1983
Gelopen in 1982
Gelopen in 1981
Gelopen in 1980
Gelopen in 1979
Gelopen in 1978
Gelopen in 1977
Gelopen in 1976
Gelopen in 1973
Gelopen in 1970
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web

Raadpleeg hier alle Ultra en Marathon uitslagen.
Klik in de linkerkolom op een bepaalde wedstrijd voor de volledige uitslag (maximaal eerste 200 gefinishten)
Of gebruik het zoekscherm hieronder om in alle ultraloop en marathon uitslagen te zoeken.
Zoeken op wedstrijd :
Ook in de voorgaande edities zoeken
Zoek op deelnemer :
(achternaam)
Achternaam begint met deze tekst Tekst komt ergens in achernaam voor
Hieronder staan extra mogelijkheden om uitgebreid te zoeken.
Hoe meer u invult, hoe specifieker de resultaten.
Afstand:   vanaf tot en met   kilometer
Tijd: Tussen : en   :
periode:   van tot   (dd-mm-jjjj) of:
Categorie:   Nationaliteit:
Sorteer op : Aflopend plaats:
   
Resultaten:
De volgende resultaten zijn gevonden die aan uw zoekopdracht hebben voldaan, maximaal worden 200 resultaten getoond.
U heeft gezocht op:
- Evenement Zoektijd: 00:00

marathon: Blaauwbek marathon Gehouden op: 2 februari 2019
Uitslag Naam Cat Land Plaats Vereniging Afstand Tijd
1 Eric Wolfert M NED   42.195 m 02:47'29   
2 Harald Kiewiet-timmer M NED   42.195 m 02:51'40   
3 Wim Opten M NED   42.195 m 02:59'06   
4 Jan-hendrik Hans M GER   42.195 m 03:15'43   
5 Steffen Herke M GER   42.195 m 03:15'55   
6 Dik Vries M NED   42.195 m 03:16'26   
7 Dennis Haak M NED   42.195 m 03:17'29   
8 Jan Van Der  Velde M NED   42.195 m 03:17'59   
9 Henk Helmantel M NED   42.195 m 03:18'29   
10 Michael Schmidt M NED   42.195 m 03:26'02   
11 Wessel Dekker M NED   42.195 m 03:26'19   
12 Cor Hamels M NED   42.195 m 03:28'29   
13 Sjirk Overal M NED   42.195 m 03:30'08   
14 Henri Bolk M NED   42.195 m 03:30'16   
15 Arjan Tonnis M NED   42.195 m 03:30'49   
16 Jilke Folmer M NED   42.195 m 03:32'24   
17 Stefan Kern M NED   42.195 m 03:32'30   
18 Wibe Jan Elgersma M NED   42.195 m 03:35'50   
19 Mariska Bosch W NED   42.195 m 03:42'03   
20 Rolf Van De  Wijdeven M NED   42.195 m 03:42'29   
21 Sybren Harmsma M NED   42.195 m 03:44'35   
22 Wessel Kranghand M NED   42.195 m 03:44'40   
23 Wim Strijker M NED   42.195 m 03:45'05   
24 Gerjan Cats M NED   42.195 m 03:49'02   
25 Koen Peeters M NED   42.195 m 03:50'31   
26 Harry Van  Noord M NED   42.195 m 03:50'57   
27 Jantine Geurken W NED   42.195 m 03:51'01   
28 Gerrie Boersma M NED   42.195 m 03:52'18   
29 Bennie De  Vries M NED   42.195 m 03:52'39   
30 Nico Swart M NED   42.195 m 03:55'03   
31 Arjan Steenhuis M NED   42.195 m 03:55'38   
32 Richard Hoiting M NED   42.195 m 03:59'41   
33 Rik Plakke M NED   42.195 m 04:00'01   
34 Harm Kuipers M NED   42.195 m 04:01'42   
35 Joop Salomons M NED   42.195 m 04:02'29   
36 Ute Deters W GER   42.195 m 04:03'22   
37 Michel Dolstra M NED   42.195 m 04:03'40   
38 Marcel Loer M NED   42.195 m 04:04'06   
39 Jan Willem Hindriks M NED   42.195 m 04:05'17   
40 Martijn Van Den  Boogaard M NED   42.195 m 04:05'27   
41 Jan Breembroek M NED   42.195 m 04:09'32   
42 Paula Brink W NED   42.195 m 04:10'18   
43 Yvonne Rosenkamp W NED   42.195 m 04:12'31   
44 Roel Kleine M NED   42.195 m 04:13'59   
45 Raimond Peters M NED   42.195 m 04:14'00   
46 Yvonne Sant W NED   42.195 m 04:15'08   
47 Jolanda De  Winter W NED   42.195 m 04:16'13   
48 Koos Van  Koldam M NED   42.195 m 04:16'14   
49 Cees Dijkstra M NED   42.195 m 04:19'10   
50 Arend Van  Wijngaarden M NED   42.195 m 04:22'00   
51 Peter Boltjes M NED   42.195 m 04:22'09   
52 Norbert Cornelis M NED   42.195 m 04:22'44   
53 Ina Oortwijn W NED   42.195 m 04:25'58   
54 Nicola Stelling W GER   42.195 m 04:26'56   
55 Tini Visker W NED   42.195 m 04:32'55   
56 Marco Hartman M NED   42.195 m 04:34'10   
57 Jan Parijs M NED   42.195 m 04:37'28   
58 Ralf Sweers M GER   42.195 m 04:41'34   
59 Bert Koens M NED   42.195 m 04:41'49   
60 Ikkelien Cornelis W NED   42.195 m 04:48'36   
61 Jildert Visser M NED   42.195 m 04:52'59   
62 Marc Van Der  Valk M NED   42.195 m 04:53'01   
63 Bertrie Roggen W NED   42.195 m 04:59'14   
64 Willem Meffert M NED   42.195 m 04:59'41   
65 Egbert Veltman M NED   42.195 m 05:02'06   
66 Annemieke Nieuwhof W NED   42.195 m 05:05'56   
67 Klaas Laan M NED   42.195 m 05:14'10   
68 Thomas Weissinger M GER   42.195 m 05:29'25   
69 Yp Van  Olst M NED   42.195 m 05:46'45   

Deze uitslagen zijn onder voorbehoud opgenomen zoals gepubliceerd en met zorgvuldigheid verwerkt.
Wanneer er gegevens incorrect zijn overgenomen, dan kunt u dit melden aan de UltraNED redactie.