Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen
zoekuitslag
rang

 

 

 

 

 

 

 

 


 
  Top 100 - 50 km Overall
 
Mannen
nr deelnemer eindtijd plaats / jaar
01 Pieter  Vermeesch 02:57'23 Assen-'11
02 Wouter  Decock 02:59'06 Bottrop-'17
03 Wouter  Decock 03:01'14 Bottrop-'15
04 Marc   Papanikitas 03:01'32 Gistel-'05
05 Geert  Breynaert 03:02'19 Heusden-Zolder-'00
06 Jan  Vandendriessche 03:02'52 Heusden-Zolder-'00
07 Marc  Vanderlinden 03:03'30 Heusden-Zolder-'03
08 Lucien  Taelman 03:04'31 Heusden-Zolder-'01
09 Marc  Papanikitas 03:05'25 Heusden-Zolder-'04
10 Alain  Bourdon 03:06'40 Heusden-Zolder-'01
11 Paul  Beckers 03:07'03 Heusden-Zolder-'01
12 Kris  Cauwels 03:07'42 Snaaskerke( deelgemeente van Gistel)-'10
13 Philip  Verdonck 03:07'45 Heusden-Zolder-'01
14 Marc  Papanikitas 03:08'39 Deventer-'10
15 Rik  Goedhals 03:08'45 Heusden-Zolder-'01
16 Marc  Papanikitas 03:10'47 Snaaskerke(deelgemeente van Gistel)-'07
17 Ivan  Hostens 03:13'18 Heusden-Zolder-'03
18 Pieter  Vermeesch 03:13'40 Gibraltar-'09
19 Gino  Casier 03:14'25 Gieten-'17
20 Marc  Papanikitas 03:14'40 Rodgau-'12
21 Ivan  Hostens 03:14'47 Gistel-'05
22 Marc  Papanikitas 03:16'22 Deventer-'09
23 Kris  Cauwels 03:16'26 Winschoten-'09
24 Filip  Detiege 03:16'44 Winschoten-'13
25 Marc  Papanikitas 03:17'11 Stein-'07
26 Marc  Vanderlinden 03:17'34 Snaaskerke( deelgemeente van Gistel)-'09
27 Etienne Van Acker 03:17'36 Heusden-Zolder-'03
28 Renaat  Moyson 03:17'56 Heusden-Zolder-'04
29 Wouter  Decock 03:18'27 Winschoten-'17
30 Pieter  Vermeesch 03:18'32 Winschoten-'11
31 Marc  Papanikitas 03:18'38 Winschoten-'10
32 Wouter  Decock 03:18'40 Bottrop-'13
33 Ivan  Hostens 03:19'18 Snaaskerke(deelgemeente van Gistel)-'06
34 Marc  Quadflieg 03:19'59 Heusden-Zolder-'00
35 Bart De Grove 03:20'35 Assen-'12
36 Emiel  Dierckx 03:20'43 Heusden-Zolder-'01
37 Matthew  Bouckhuyt 03:21'00 Winschoten-'13
38 Marc  Papanikitas 03:21'00 Stein-'06
39 Lucien  Taelman 03:21'03 Assen-'08
40 Pieter  Vermeesch 03:21'23 Snaaskerke( deelgemeente van Gistel)-'08
41 Nid  Rumphakwaen 03:21'45 Voorne-'09
42 Wilfried  Wuyts 03:22'44 Snaaskerke( deelgemeente van Gistel)-'10
43 Gert  Mertens 03:22'55 Winschoten-'13
44 Johan  Cornelis 03:22'59 Heusden-Zolder-'03
45 Dirk  Sonck 03:23'19 Heusden-Zolder-'00
46 Gino  Casier 03:23'48 Bottrop-'17
47 Gert  Mertens 03:23'55 Amsterdamse Bos-'15
48 Ivan  Hostens 03:24'11 Winschoten-'06
49 Andy  Paesen 03:24'14 Heusden-Zolder-'01
50 Bart De Grove 03:24'16 Assen-'10
51 Walther  Beeken 03:24'19 Heusden-Zolder-'00
52 Brabants   03:24'38 Heusden-Zolder-'02
53 Gert  Mertens 03:24'58 Rodgau-'12
54 Vincent  Meers 03:24'59 Bottrop-'15
55 Gert  Mertens 03:25'03 Gieten-'17
56 Gert  Mertens 03:25'27 Bottrop-'11
57 Gert  Mertens 03:25'51 Amsterdamse Bos-'14
58 Kris  Cauwels 03:25'56 Gibraltar-'09
59 Gino  Casier 03:26'05 Snaaskerke(deelgemeente van Gistel)-'07
60 Renaat  Moyson 03:26'31 Snaaskerke(deelgemeente van Gistel)-'06
61 Gert  Mertens 03:26'40 Winschoten-'09
62 Ivan  Hostens 03:27'05 Stein-'06
63 Vincent  Meers 03:27'20 Amsterdamse Bos-'15
64 Gert  Mertens 03:27'42 Bottrop-'12
65 Patrick  Vandebeek 03:28'00 Bottrop-'15
66 Gert  Mertens 03:28'11 Bottrop-'15
67 Gert  Mertens 03:28'13 Amsterdamse Bos-'11
68 Peter  Palmans 03:28'27 Winschoten-'06
69 Bertrand  Verlinde 03:28'32 Heusden-Zolder-'00
70 Gert  Mertens 03:28'42 Bottrop-'14
71 Frankie  Leus 03:29'05 Uikhoven, Maasmechelen-'14
72 Geert  Beynaarts 03:29'13 Kluisbergen-'00
73 Gert  Mertens 03:29'22 Bottrop-'16
74 Leo  Smets 03:29'28 Schoten-'15
75 Philip  Verdonck 03:29'46 Stein-'05
76 Benny  Geens 03:30'22 Heusden-Zolder-'01
77 Gert  Mertens 03:30'26 Uikhoven, Maasmechelen-'14
78 Gert  Mertens 03:30'34 Bottrop-'17
79 Patrick  Kloek 03:30'37 Voorne-'04
80 Johan  Watthy 03:30'50 Rodgau-'12
81 Lucien  Taelman 03:30'51 Amsterdamse Bos-'08
82 Gert  Mertens 03:31'12 Krimpen-'17
83 Vincent  Meers 03:31'32 Bottrop-'14
84 Wouter  Decock 03:31'34 Bottrop-'12
85 Johan  Watthy 03:31'42 Bottrop-'12
86 Filip  Gerard 03:31'52 Heusden-Zolder-'04
87 Kristof  Rul 03:31'54 Snaaskerke(deelgemeente van Gistel)-'07
88 Gino  Casier 03:32'06 Snaaskerke( deelgemeente van Gistel)-'08
89 Patrick  Kloek 03:32'08 Soerendonk-'05
90 Rudi  Vercruysse 03:32'21 Heusden-Zolder-'01
91 Frankie  Leus 03:32'33 Amsterdamse Bos-'15
92 Wim  Driesen 03:32'34 Bottrop-'12
93 Patrick  Decorte 03:32'57 Snaaskerke( deelgemeente van Gistel)-'10
94 Patrick  Kloek 03:33'07 Gistel-'05
95 Gert  Mertens 03:33'29 Amsterdamse Bos-'16
96 Ivan  Hostens 03:33'31 Winschoten-'09
97 Lieven  Vandenbroucke 03:33'48 Bottrop-'13
98 Gert  Mertens 03:33'51 Amsterdamse Bos-'08
99 Gino  Casier 03:33'52 Winschoten-'11
100 Jan  Cornelis 03:34'00 Kluisbergen-'00
Vrouwen
nr deelnemer eindtijd plaats / jaar
01 Mieke  Dupont 03:45'15 Winschoten-'14
02 Mieke  Dupont 03:45'17 Hamme-'17
03 Mieke  Dupont 03:47'52 Gieten-'14
04 Magda van Mol 03:53'00 Heusden-Zolder-'02
05 Inez  Jaquemart 03:54'03 Voorne-'02
06 Anny van Butsele 03:54'12 Heusden-Zolder-'00
07 Inez  Jacquemart 03:55'17 Gistel-'05
08 Conny  Braekman 03:57'20 Snaaskerke( deelgemeente van Gistel)-'09
09 Anne-marie  Dupont 04:06'15 Winschoten-'11
10 Conny  Braekman 04:06'42 Amsterdamse Bos-'09
11 Conny  Braekman 04:07'02 Assen-'09
12 Dora  Vandewaetere 04:07'07 Snaaskerke(deelgemeente van Gistel)-'06
13 Bernadette  Maebe 04:09'13 Heusden-Zolder-'01
14 Karine  Bakker 04:14'33 Heusden-Zolder-'02
15 Heidi  Janssens 04:17'09 Bottrop-'14
16 Heidi  Janssens 04:19'07 Schoten-'15
17 Anke  Morreel 04:22'05 Snaaskerke( deelgemeente van Gistel)-'09
18 Patricia De Proost 04:22'32 Schoten-'15
19 Heidi  Janssens 04:22'36 Assen-'12
20 Dora  Vandewaetere 04:24'18 Gistel-'05
21 Suzanne  Maes 04:24'20 Heusden-Zolder-'01
22 Anke  Moreel 04:24'53 Snaaskerke(deelgemeente van Gistel)-'07
23 Anke  Moreel 04:26'33 Snaaskerke( deelgemeente van Gistel)-'08
24 Diane  Verstrepen 04:26'36 Winschoten-'15
25 Dora  Vandewaetere 04:27'55 Snaaskerke( deelgemeente van Gistel)-'09
26 Delphine  Dumoulin 04:28'49 Hamme-'17
27 Marleen  Van Parijs 04:28'49 Snaaskerke( deelgemeente van Gistel)-'08
28 Patricia  Verschuere 04:31'26 Hamme-'17
29 Ruth  Viane 04:32'25 Winschoten-'15
30 Maria  Janssen 04:33'08 Stein-'04
31 Inge  Pettersson 04:33'46 Snaaskerke(deelgemeente van Gistel)-'06
32 Dora  Vandewaetere 04:34'21 Assen-'08
33 Chris  Foster 04:34'34 Snaaskerke(deelgemeente van Gistel)-'07
34 Inge  Pettersson 04:34'55 Snaaskerke(deelgemeente van Gistel)-'07
35 De Proost  Patricia 04:37'38 Snaaskerke(deelgemeente van Gistel)-'07
36 Dora  Vandewaetere 04:38'48 Stein-'07
37 Anke  Moreel 04:40'03 Snaaskerke(deelgemeente van Gistel)-'06
38 Anke  Moreel 04:40'24 Winschoten-'07
39 Dora  Vandewaetere 04:40'45 Winschoten-'07
40 Chris  Foster 04:41'05 Winschoten-'07
41 Dora  Vandewaetere 04:43'14 Assen-'11
42 Maria  Ochoa 04:43'16 Snaaskerke( deelgemeente van Gistel)-'09
43 Karine Van Elsen 04:43'23 Snaaskerke( deelgemeente van Gistel)-'10
44 Dora  Vandewaetere 04:43'38 Stein-'06
45 Dora  Vandewaetere 04:43'58 Assen-'09
46 Inge  Pettersson 04:46'47 Snaaskerke( deelgemeente van Gistel)-'08
47 Severine  Vandermeulen 04:53'11 Nobressart-'11
48 An de Winter 04:53'48 Heusden-Zolder-'00
49 Patricia  Verschuere 04:57'02 Bottrop-'13
50 Dora  Vandewaetere 04:57'04 Assen-'10
51 Gerda Van Hecke 04:58'34 Assen-'12
52 Suzanne  Maes 05:00'04 Snaaskerke( deelgemeente van Gistel)-'09
53 Isabelle  Ost 05:02'09 Nobressart-'11
54 Veerle  Beernaert 05:07'08 Snaaskerke( deelgemeente van Gistel)-'10
55 Astried  Jaedeke-laureyns 05:07'13 Stein-'05
56 Inge  Raeymaekers 05:08'06 Oudenaarde-'13
57 Suzanne  Maes 05:11'30 Stein-'05
58 Monik Van Loock 05:12'50 Heusden-Zolder-'03
59 Moesch  Gschwendtner 05:13'03 Stein-'04
60 Suzanne  Maes 05:14'03 Stein-'06
61 Moesch  Gschwendtner- 05:14'20 Stein-'05
62 Els  Depuydt 05:14'27 Nobressart-'11
63 Susan  Maes 05:15'15 Amsterdamse Bos-'10
64 Selena  Temmerman 05:17'34 Oudenaarde-'13
65 Annie  Moens 05:21'00 Stein-'04
66 Karen  Claes 05:22'09 Heusen Zolder-'16
67 Veerle De Block 05:23'18 Gieten-'15
68 Suzan  Maes 05:24'52 Cranendonck-'04
69 Sandy Van Landeghem 05:26'06 La Roche -'11
70 Aurore  Dabe 05:26'44 Nobressart-'11
71 Ineke  Scheffer 05:27'52 Bottrop-'12
72 Annemie  Dullaert 05:28'39 Oudenaarde-'13
73 Veerle  Vanslambrouck 05:34'14 Oudenaarde-'13
74 Carine  Raseneur 05:35'02 Nobressart-'11
75 Els  Aelbers 05:35'07 Winschoten-'17
76 Dora  Vandewaetere 05:36'56 Uikhoven, Maasmechelen-'14
77 Ann Van Samang 05:39'33 Bottrop-'16
78 Ann Van Samang 05:39'58 Bottrop-'13
79 Vanessa  Henneman 05:40'50 Amsterdamse Bos-'14
80 Severine  Vandermeulen 05:43'08 Bouillon-'10
81 Deborah  Lyneel 05:43'43 Bottrop-'16
82 Janick  Delva 05:46'10 La Roche -'11
83 Linus  Landmesser 05:50'08 Oudenaarde-'13
84 Ann Van Samang 05:53'15 Bottrop-'14
85 Lisette  Wouters 05:53'17 Oudenaarde-'13
86 Christine  Lejeune 05:54'06 Oudenaarde-'13
87 Lien Der Taelen 05:55'05 Bottrop-'16
88 Deborah  Lyneel 05:55'29 Amsterdamse Bos-'14
89 Anouk  Doore 05:56'49 La Roche -'11
90 Lieven  Geuens 05:57'00 Kaapstad-'11
91 Laura  Lahti 05:59'19 Oudenaarde-'13
92 Anne  Favier 05:59'38 Bouillon-'10
93 Patricia  Heubi 06:00'00 Aalter-'14
94 Ilse  Stevens 06:04'45 Oudenaarde-'13
95 Ann Van Samang 06:10'57 Gieten-'13
96 Els  Aelbers 06:14'28 Santpoort-Noord-'15
97 Sylvie  Themelin 06:15'16 Nobressart-'11
98 Wanda  Wuyts 06:30'44 Oudenaarde-'13
99 Els  Depuydt 06:31'37 Bouillon-'10
100 Deborah  Lyneel 06:32'24 Amsterdamse Bos-'16