Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen
zoekuitslag
rang

 

 

 

 

 

 

 

 


 
  Top 25 - 50 km 2013
 
Mannen
nr deelnemer eindtijd plaats
01 Harm  Sengers 03:02'51 Winschoten
02 Ralf  Preibisch 03:16'43 Gieten
03 Jeroen  Romeijn 03:19'14 Bottrop
04 Alfred  Roelen 03:22'16 Winschoten
05 Ralf  Preibisch 03:22'55 Bottrop
06 Bernard  Roelen 03:24'37 Winschoten
07 Erik  Kuijer 03:26'33 Gieten
08 Pieter  Mans 03:29'18 Gieten
09 Han  Wolsing 03:35'23 Bunschoten
10 Robert  Boersma 03:37'07 Deventer
11 Hans  Jurriaans 03:46'24 Amsterdamse Bos
12 Christian  Bakker 03:46'56 Bunschoten
13 Michiel  Otten 03:48'47 Nijverdal
14 Dik  Jagersma 03:50'09 Gieten
15 Jordy  Ariens 03:51'46 Deventer
16 Elbert  Voogt 03:53'43 Oudenaarde
17 Peter  Ipema 03:53'48 Winschoten
18 Marc  Castricum 03:54'24 Winschoten
19 Raymon Van Den Berg 03:54'50 Nijverdal
20 Bernard Van Den Berg 03:55'02 Bunschoten
21 Emile  Nales 03:55'36 Winschoten
22 Mik  Borsten 03:56'56 Bunschoten
23 Gerard Van Der Laan 03:57'08 Gieten
24 Verveer  Gerard 03:58'17 Winschoten
25 Peter Van Gils 03:58'18 Winschoten
Vrouwen
nr deelnemer eindtijd plaats
01 Carola  Schot 03:50'35 Bottrop
02 Carola  Schot 03:53'10 Gieten
03 Anita  Spieker 04:03'30 Winschoten
04 Arenda  Abbink 04:05'47 Nijverdal
05 Lydia  Doornbos 04:07'02 Winschoten
06 Jannet  Lange 04:11'19 Amsterdamse Bos
07 Paula De  Gier-van Buur 04:14'50 Bunschoten
08 Gerry  Visser 04:14'51 Winschoten
09 Ines Van Rinsum 04:23'22 Nijverdal
10 Marrie  Bigagli 04:27'16 Bunschoten
11 Mirjam  Steunebrink 04:37'11 Winschoten
12 Angela  Schulingkamp 04:40'25 Winschoten
13 Monika  Hille 04:42'25 Winschoten
14 Mirjam  Steunebrink 04:45'28 Gieten
15 Christl  Korzelius 04:51'15 Bunschoten
16 Wilma  Dierx 04:51'39 Oudenaarde
17 Jeannet  Leppink De Haan 04:52'02 Nijverdal
18 Ina  Oortwijn 04:52'46 Winschoten
19 Anne  Kirschenmann 04:55'59 Nijverdal
20 Ineke  Scheffer 04:56'50 Winschoten
21 Arjan Van Heijningen 04:57'19 Gieten
22 Gerry  Visser 05:02'59 Nijverdal
23 Jet  Klomp 05:03'09 Hattem
24 Henrieke  Prins 05:06'40 Hattem
25 Renske  Vermeulen 05:08'31 Nijverdal