Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen
zoekuitslag
rang

 

 

 

 

 

 

 

 


 
  Top 25 - 50 km 2010
 
Mannen
nr deelnemer eindtijd plaats
01 Ralf  Preibisch 03:13'10 Galway
02 Tonnie  Stouten 03:15'37 Assen
03 Jeroen  Romeijn 03:18'51 Bunschoten
04 Edward De Ruiter 03:19'19 Assen
05 Pascal Van Norden 03:21'34 Gouda
06 Jeroen  Romeijn 03:21'45 Voorne
07 Emile  Dercksen 03:32'09 Gouda
08 Jan  Reichardt 03:36'52 Bunschoten
09 Emile  Dercksen 03:38'25 Assen
10 Hans  Jurriaans 03:41'55 Schinnen, Limburg
11 Andy  Roodenburg 03:42'48 Winschoten
12 Bart  Eigenhuis 03:43'08 Bunschoten
13 Ruud De Vette 03:43'55 Voorne
14 Hans  Jurriaans 03:44'29 Bottrop
15 Jeffry  Oonk 03:47'59 Bunschoten
16 Ignas  Dümmer 03:52'10 Assen
17 Hans  Berendsen 03:52'31 Voorne
18 Wim  Tijssen 03:54'01 Assen
19 Ignas  Dümmer 03:54'40 Winschoten
20 Egbert  Top 03:54'42 Bunschoten
21 Robert  Rutjes 03:56'01 Gouda
22 Jaap  Vis 03:56'14 Glimmen
23 Andy  Roodenburg 03:59'08 Assen
24 Carel  Schrama 03:59'44 Amsterdamse Bos
25 Egbert  Top 04:01'03 Assen
Vrouwen
nr deelnemer eindtijd plaats
01 Irene  Kalter 03:32'54 Snaaskerke( deelgemeente van Gistel)
02 Irene   Kalter 03:34'21 Galway
03 Léonie Van Den Haak 04:14'55 Amsterdamse Bos
04 Paula De Gier 04:17'00 Bunschoten
05 Mieke  Hekkers 04:19'29 Assen
06 Petra  Domhof 04:20'55 Winschoten
07 Anita  Joziasse 04:27'06 Voorne
08 Lydia  Doornbos-kremer 04:32'13 Assen
09 Lydia De Graaf 04:33'04 Gouda
10 Els  Annegarn 04:34'15 Assen
11 Jannet  Lange 04:37'48 Glimmen
12 Gerry  Visser 04:38'26 Assen
13 Renske  Vermeulen 04:42'44 Bunschoten
14 Hermina Van Dijk 04:43'00 Ter Apel
15 Petra  Domhof 04:50'00 Ter Apel
16 Jet  Klomp 04:50'00 Ter Apel
17 Els  Annegarn 04:52'16 Amsterdamse Bos
18 Reina  Westers 04:54'34 Winschoten
19 Frouwkje  Herder 04:55'00 Ter Apel
20 Arjanne Van Heijningen 04:55'22 Winschoten
21 Ineke  Scheffer 04:58'00 Winschoten
22 Hanneke  Verheul 04:58'47 Assen
23 Gerda Van Hattem 04:58'47 Winschoten
24 Ineke  Scheffer 04:58'52 Assen
25 Karin Van Eck 04:59'00 Ter Apel